Kancelář

Vteřinová lepidla

Vteřinová lepidla

Vteřinová lepidla

Zákazníci také nakoupili

64GB USB klíč za AKČNÍ CENU
64GB USB klíč za AKČNÍ CENU
145 Kč
Kancelářský papír A4, 80g
Kancelářský papír A4, 80g
121 Kč
Samolepící bloček kostka, 76x76mm, 320 lístků, neonová
Samolepící bloček kostka, 76x76mm, 320 lístků, neonová
69 Kč
Antibakteriální čistící utěrky s obsahem alkoholu
Antibakteriální čistící utěrky s obsahem alkoholu
49 Kč
128GB USB klíč za AKČNÍ CENU
128GB USB klíč za AKČNÍ CENU
230 Kč
Filter
Sortiment
Značky
Použití
Štítek
Na skladě 100+ ks

Sekundové lepidlo Herlitz 3g

Sekundové lepidlo pro lepení gumy, kovu, porcelánu, keramiky a dřeva. Větší balení 8 ks. Tento chemický přípravek je nebezpečný. Objem 3g.

45 Kč s DPH 37 Kč bez DPH
Na skladě
100+ ks
Na skladě 100+ ks

Sekundové lepidlo Herlitz 3g gelové

Gelové vteřinové lepidlo lepí umělé hmoty, gumu, kov, porcelán, keramiku a dřevo. Větší balení 8 ks. Tento chemický přípravek je nebezpečný. Objem 3g.

54 Kč s DPH 45 Kč bez DPH
Na skladě
100+ ks
Na skladě 100+ ks

Sekundové lepidlo Loctite Super Bond Power Flex Gel 2g

Flexibilní vteřinové lepidlo ve formě gelu s přídavkem kaučuku. Vhodné pro lepení porcelánu, keramiky, plastů, gumy, kůže, dřeva, kovů, kartonu a korku. Nestéká a nekape. Několik vteřin korigovatelné. Tento chemický přípravek je nebezpečný. Hmotnost: 2 g Použití: dřevo, kůže, keramika, guma, kov...

84 Kč s DPH 69 Kč bez DPH
Na skladě
100+ ks
Na skladě 50+ ks

Sekundové lepidlo Loctite Super Bond Original 3+1g

LOCTITE® Super Bond Liquid je univerzální tekuté vteřinové lepidlo vyznačující se vysokou pevností spoje na pevných a hladkých plochách. Poskytuje vysokou odolnost lepeného spoje nejen při styku s vodou, ale dokonce i při mytí v myčce na nádobí. Vhodné pro lepení porcelánu, keramiky, plastů, gumy, kůže, dřeva a kovů. Nevhodné pro lepení PP, PE, polystyrenů a jemné kůže. Obsahuje SilicoTec s hydrofobní technologií. Pohodlný a bezpečný systém uzávěru zabraňující vysychání lepidla. Univerzální použití Trojnásobná odolnost - odolává otřesům, vodě a extrémním teplotám Voděodolný spoj i při mytí v myčce nádobí Vysoká pevnost spoje Pohodlný a bezpečný systém uzávěru zabraňující předčasnému vysychání a ucpání lepidla

175 Kč s DPH 145 Kč bez DPH
Na skladě
50+ ks
Na skladě 10+ ks

Sekundové lepidlo Loctite Super Bond Power Gel 3g

LOCTITE® Super Bond Power Gel je univerzální vteřinové lepidlo ve formě gelu. Extra silné, přesné, flexibilní. Díky gelové konzistenci nestéká a nekape, proto je vhodné pro lepení na svislé plochy a porézní materiály. Vhodné pro lepení porcelánu, keramiky, plastů, pryže, kůže, dřeva a kovů. Nevhodné pro lepení PP, PE, polystyrenu a jemné kůže. Spoj je několik vteřin korigovatelný a poskytuje vysokou odolnost nejen při styku s vodou, ale dokonce i při mytí v myčce na nádobí. Pohodlný a bezpečný systém uzávěru zabraňující ucpání a předčasnému vyschnutí lepidla. Gelová konzistence - nekape a nestéká Extrémně silný, flexibilní a transparentní spoj Vhodný pro svislé plochy a porézní materiály Voděodolný spoj i při mytí v myčce nádobí Pohodlný a bezpečný systém uzávěru zabraňující předčasnému vysychání a ucpání lepidla

196 Kč s DPH 162 Kč bez DPH
Na skladě
10+ ks
Na skladě 100+ ks

Sekundové lepidlo Loctite Super Bond Pure Gel 3g

Gelové vteřinové lepidlo bez rizika okamžitého slepení prstů. Vhodné pro lepení porcelánu, plastů, gumy, kůže, dřeva, kovů a papíru. Lepený spoj je korigovatelný a po vytvrzení transparentní. Ideální pro porézní materiály a aplikace na svislé plochy. Neobsahuje rozpouštědla. Hmotnost 3g. Větší balení 12 ks.

196 Kč s DPH 162 Kč bez DPH
Na skladě
100+ ks
Na skladě 10+ ks

Sekundové lepidlo Loctite Super Bond Power Gel Mini Trio 3x1g

Jednosložkové vteřinové gelové lepidlo v praktických jednorázových baleních. Je určeno pro domácí použití a vytváří silné vazby mezi širokou škálou běžných materiálů. Gelová receptura zabrání stékání lepidla a je proto vhodná na svislé povrchy i na stropy. Je to ideální lepidlo pro lepení materiálů jako jsou plasty, pryž, kovy, dřevo, keramika, kůže, látky, papírové kartony a papír.

196 Kč s DPH 162 Kč bez DPH
Na skladě
10+ ks
Na skladě 10+ ks

Sekundové lepidlo Loctite Creative Perfect Pen 3g

Sekundové univerzální lepidlo s bezpečnostním uzávěrem pro keramiku, plasty, kovy, gumu, kůži, dřevo, korek a pod. Lepí okamžitě. Tento chemický přípravek je nebezpečný. Hmotnost 3g. Hmotnost: 3 g Použití: univerzální

266 Kč s DPH 220 Kč bez DPH
Na skladě
10+ ks
Na skladě 10+ ks

Sekundové lepidlo Loctite Super Bond Precision 5g

Super Attak Precision je univerzální tekuté vteřinové lepidlo. Vhodné pro lepení porcelánu, keramiky, plastů, gumy, kůže, dřeva a kovů. Nevhodné pro lepení PP, PE, polystyrenu a jemné kůže. Díky dlouhému aplikačnímu hrotu je ideální pro lepení těžko dostupných míst.

296 Kč s DPH 245 Kč bez DPH
Na skladě
10+ ks
Na skladě 50+ ks

Sekundové lepidlo Loctite Super Bond Control 3g

Univerzální tekuté vteřinové lepidlo ideální na neporézní povrchy. Odolné vůči vodě a mytí v myčce, vydrží vysoké zatížení. Vhodné pro lepení porcelánu, keramiky, kovu, gumy, dřeva, papíru a plastů. Nevhodné pro lepení PE, PP, polystyrenu a jemné kůže. Tvrdne během několika vteřin. Neobsahuje rozpouštědla. Hmotnost 3g.

317 Kč s DPH 262 Kč bez DPH
Na skladě
50+ ks