Tonery a náplně

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Kancelář a škola
Akce a slevy

Čistící ultrakoncentráty

Čistící ultrakoncentra pro kancelář, firmu a domácnost

Čistící ultrakoncentráty

Zákazníci také nakoupili

64GB USB klíč za AKČNÍ CENU
64GB USB klíč za AKČNÍ CENU
145 Kč
Kancelářský papír A4, 80g
Kancelářský papír A4, 80g
115 Kč
Samolepící bloček kostka, 76x76mm, 320 lístků, neonová
Samolepící bloček kostka, 76x76mm, 320 lístků, neonová
69 Kč
Čistící utěrky na obrazovky a skleněné povrchy - 50 ks
Čistící utěrky na obrazovky a skleněné povrchy - 50 ks
76 Kč
128GB USB klíč za AKČNÍ CENU
128GB USB klíč za AKČNÍ CENU
230 Kč
Filter
Na skladě 100+ ks

Cleanfit čistící ultrakoncentráty - sada 4 ks

Vlastnosti Toalety a koupelny. Vysoce účinný 11-složkový čistící ultrakoncentrát pro přípravu čistícího roztoku pro oblast sanity pro každodenní udržování čistoty a pro hloubkové čištění. Obsah účinných látek cca 60%. Má silný emulgační účinek na mastnotu. S vůní pomerančů „Orangine“ a obsahem ovocných kyselin. Bez námahy odstraňuje také velmi odolné vápenaté usazeniny, močový kámen, zápach moči a mastnotu na místě aplikace. Při denním použití poskytuje ošetřeným povrchům ochranu před tvorbou plísní. Přípravek je šetrný k životnímu prostředí. Obsahuje Benzalkonium chloride a leštidlo pro dokonalou čistotu vašich prostor. Lesklé povrchy. Vysoce účinný 10-složkový čistící ultrakoncentrát pro přípravu čisticího roztoku pro čištění všech lesklých a hladkých povrchů a pro každodenní udržování čistoty. Obsah účinných látek cca 50%. Přípravek s jemnou vůní citrónů „Lemonade“. Bez námahy odstraňuje otisky prstů i mastné a olejové znečištění a pečuje o lesk beze šmouh. Koncentrát je šetrný k materiálu, a proto je vhodný ik čištění citlivých povrchů. Má schopnost potlačovat otisky prstů tak, aby povrch zůstal co nejdéle čistý. Díky speciálnímu složení na ošetřeném povrchu zanechává lesklou vodoodpudivou vrstvu, která snižuje tvorbu znečištění. Přípravek je šetrný k životnímu prostředí. Podlahy s leskem. Vysoce účinný univerzální čistící ultrakoncentrát se sníženou pěnivostí na všechny druhy voděodolných podlah s praktickou odměrkou. Přípravek s vůní květin „Bouquet of Flowers”. Je určen pro udržování čistoty pomocí mopů a pro strojní čištění. S účinnou látkou proti tvoření pěny. Bez námahy odstraňuje i starší znečištění. Má vynikající nanášecí a smáčecí schopnost a umožnuje dokonalé vyčištění povrchů. Proniká hluboko do pórů. Díky speciálnímu složení na ošetřeném povrchu zanechává jemně lesklou vodoodpudivou vrstvu, která snižuje tvorbu znečištění. Přípravek je šetrný k životnímu prostředí. Univerzální odmašťovač. Vysoce účinný 11-složkový nízkonepěnivý odmašťovací ultrakoncentrát pro přípravu roztoku na odmašťování všech druhů povrchů a každodenní udržování čistoty. Obsah účinných látek cca 40%. Účinkuje za studena. Bez námahy odstraňuje znečištění obsahující mastnotu. Vhodný pro čištění pomocí vysokotlakých přístrojů a strojní čištění. Neobsahuje žíravé hydroxidy, je bezpečný pro personál. Je šetrný k životnímu prostředí. Návod k použití Nalijte ultrakoncentrát do 1 l láhve a zřeďte jej s 1 l vody. (na 100 ml přípravku doplňte vodu do objemu 1 l).

141 Kč s DPH 117 Kč bez DPH
Na skladě
100+ ks
Na skladě 10+ ks

Cleanfit ultraparfém - Levandule Provence 100 ml

Koncentrovaný interiérový parfém s vůní Levandule Provence pro domácnosti i profesionály. Příjemné vůně uklidňují a vzbuzují důvěru. A nejen na naší pokožce. Pomocí tohoto pečlivě vybraného parfému s vůní růží poskytnete svým prostorám výjimečnou atmosféru. ÚČINNÉ LÁTKY: propan-2-ol, 4-terc-butyl cyklohexyl-acetát, 2-benzyliden heptanál, kumarin Vlastnosti Ideální pro provonění toaletních prostor, může se aplikovat na: -auto -botník -šatník Návod k použití Připraven k okamžitému použití v interiéru. Rozprašovačem nastříkejte ze vzdálenosti 30 cm na koberce, závěsy (nejlépe na tmavší místa), na kachličky, na spodní keramickou část toalety, za toaletu a na jiná skrytá místa. Na záclony nastříkejte přípravek ve spodní části az větší vzdálenosti (cca 50 cm) aby byl rozstřik co největší. Při použití v automobilech aplikujte např. na kobereček zadního spolujezdce nebo u combi verzí aut v oblasti kufru. Nepoužívejte na bílé a světlé odstíny textilií. Nevhodné při aplikaci na plasty, dřevo a lakované povrchy.

154 Kč s DPH 127 Kč bez DPH
Na skladě
10+ ks
Na skladě 10+ ks

Cleanfit ultraparfém - Růže Art Deco 100 ml

Koncentrovaný interiérový parfém s vůní Růže Art Deco pro domácnosti i profesionály. Příjemné vůně uklidňují a vzbuzují důvěru. A nejen na naší pokožce. Pomocí tohoto pečlivě vybraného parfému s vůní růží poskytnete svým prostorám výjimečnou atmosféru. ÚČINNÉ LÁTKY: propan-2-ol Vlastnosti Ideální pro provonění toaletních prostor, může se aplikovat na: -auto -botník -šatník Návod k použití Připraven k okamžitému použití v interiéru. Rozprašovačem nastříkejte ze vzdálenosti 30 cm na koberce, závěsy (nejlépe na tmavší místa), na kachličky, na spodní keramickou část toalety, za toaletu a na jiná skrytá místa. Na záclony nastříkejte přípravek ve spodní části az větší vzdálenosti (cca 50 cm) aby byl rozstřik co největší. Při použití v automobilech aplikujte např. na kobereček zadního spolujezdce nebo u combi verzí aut v oblasti kufru. Nepoužívejte na bílé a světlé odstíny textilií. Nevhodné při aplikaci na plasty, dřevo a lakované povrchy.

154 Kč s DPH 127 Kč bez DPH
Na skladě
10+ ks
Na skladě 10+ ks

Cleanfit ultrakoncentrát - Benzalkonium Chloride dezinfekční 100 ml

Širokospektrální dezinfekční makromolekulový ultrakoncentrát s citrónovou vůní pro profesionální a spotřebitelské použití s praktickou odměrkou. Neodpařuje se a proto na površích vytváří ochrannou nano-vrstvu, která účinně brání křížové kontaminaci až 10 dní. Vyznačuje se velmi silnými biocidními účinky, podle testů v akreditované laboratoři prokazatelně ničí až 99,99% choroboplodných zárodků. Neobsahuje alkohol, chlór, peroxidy ani rizikový PolyHMG hydrochlorid, který při vdechování poškozuje plíce1). Vyhovuje biocidním evropským normám EN 1276:2019, EN 1650:2019, EN 13704:2018. Složení produktu kvarterní amoniové sloučeniny, C12-16-alkyl (benzyl), dimethylamonium-chloridy, 250 g/kg Návod k použití Účinný dezinfekční roztok připravíte z 1 dílu ultrakoncentrátu a 100 dílů vody (ředění 1:100). Zředěný roztok používejte k přímé aplikaci při dezinfekci ploch (podlahy, nábytek, postele, dveře a toalety, …), při dezinfekci uzavřených prostor fogováním jako náhradu za dráždivý ozon (v interiérech, v hromadné dopravě, v automobilech, …). Při dezinfekci klimatizací a vzduchotechniky na ošetřované plochy aplikujte zředěný roztok rozprašováním nebo navlhčenou textilií/mopem. Důkladně rozetřete a nechte vyschnout. Při dezinfekci prádla během praní v hlavním pracím procesu použijte 100 ml přípravku na 5 kg prádla a následně prádlo vyperte běžným způsobem. Přípravek je vhodný po naředění 1:100 ik potlačení rozvoje bakterií a plísní ve vodě v oblasti wellness (např. vaničky na čištění nohou). Po vyčištění vířivek roztok důkladně opláchněte, neodstraněný přípravek může způsobit mírné pěnění vody. Při přípravě dezinfekčního mýdla přidejte ultrakoncentrát do běžného tekutého mýdla na ruce v poměru 1:100 (10 ml na 1 litr mýdla) a důkladně promíchejte. Takto získáte plnohodnotnou náhradu drahých komerčních výrobků.

205 Kč s DPH 169 Kč bez DPH
Na skladě
10+ ks
Na skladě 50+ ks

Cleanfit ultrakoncentrát - Lesklé povrchy 1+1=11 l

Vysoce účinný 10-složkový čistící ultrakoncentrát pro přípravu čisticího roztoku pro čištění všech lesklých a hladkých povrchů a pro každodenní udržování čistoty. Obsah účinných látek cca 50%. Přípravek s jemnou vůní citrónů „Lemonade“. Bez námahy odstraňuje otisky prstů i mastné a olejové znečištění a pečuje o lesk beze šmouh. Koncentrát je šetrný k materiálu, a proto je vhodný ik čištění citlivých povrchů. Má schopnost potlačovat otisky prstů tak, aby povrch zůstal co nejdéle čistý. Díky speciálnímu složení na ošetřeném povrchu zanechává lesklou vodoodpudivou vrstvu, která snižuje tvorbu znečištění. Přípravek je šetrný k životnímu prostředí. ÚČINNÉ LÁTKY: 5-15% aniontových tenzidů, parfém (limonene, citral, methylundecanal, citronellol), konzervant (benzyl alcohol). Z 1 litru ultrakoncentrátu připravíte až 10 L aplikačního čistícího roztoku. Návod k použití Ultrakoncentrát je určen pro přípravu mimořádně účinného a ve spotřebě úsporného čistícího prostředku pro objektovou hygienu. Určen pro použití na čištění např. oken, skla, zrcadel, obkládaček, stolů, osvětlení a pod. Před použitím na nábytek vyzkoušet na malé ploše. PŘÍPRAVA APLIKAČNÍHO ROZTOKU Nastříkejte na ošetřovanou plochu aplikační roztok a následně ji důkladně a rovnoměrně vyčistěte. Po spotřebování aplikačního roztoku doplňte ultrakoncentrát z 1 l láhve se sosáčkem do aplikační láhve a zřeďte jej s vodou v poměru 1:40 až 1:10 (k 25 - 100 ml přípravku doplňte vodu do objemu 1 l podle rysky na láhvi). Nepřekračujte doporučené dávkování, mohou se tvořit šmouhy ze zbytku detergentu. Není nutné dolešťování.

385 Kč s DPH 318 Kč bez DPH
Na skladě
50+ ks
Na skladě 1+ ks

Cleanfit ultrakoncentrát - Podlahy s leskem 1 l

Vysoce účinný univerzální čistící ultrakoncentrát se sníženou pěnivostí na všechny druhy voděodolných podlah s praktickou odměrkou. Přípravek s vůní květin „Bouquet of Flowers”. Je určen pro udržování čistoty pomocí mopů a pro strojní čištění. S účinnou látkou proti tvoření pěny. Bez námahy odstraňuje i starší znečištění. Má vynikající nanášecí a smáčecí schopnost a umožnuje dokonalé vyčištění povrchů. Proniká hluboko do pórů. Díky speciálnímu složení na ošetřeném povrchu zanechává jemně lesklou vodoodpudivou vrstvu, která snižuje tvorbu znečištění. Přípravek je šetrný k životnímu prostředí. ÚČINNÉ LÁTKY: < 5 % neiontových tenzidů, < 5 % aniontových tenzidů, konzervant (benzyl alcohol), parfém (hexyl cinnamal, benzyl salicylate, citronellol, linalool, limonene, nopyl acetate). Z 1 litru ultrakoncentrátu připravíte až 200 L aplikačního čistícího roztoku. Návod k použití Ultrakoncentrát dávkujte z 1 l láhve s dávkovací odměrkou, do kbelíku nebo stroje, zřeďte s vodou v poměru 1:400 až 1:100 (25 - 100 ml přípravku doplňte vodou do objemu 10 l) a důkladně promíchejte. Čistící roztok následně naneste mopem na podlahu resp. jej použijte k čištění strojem a omyjte ji obvyklým způsobem. V případě staré špíny pórovitých povrchů nebo extrémně silného znečištění lze koncentraci zvýšit a přípravek zředit v poměru 1:100 (k 100 ml přípravku doplňte vodu do objemu 10 l.). Vlastnosti produktu Ultrakoncentrát je určen pro přípravu mimořádně účinných a ve spotřebě úsporných čistících roztoků na ruční resp. strojní čištění všech druhů podlah jako jsou: laminát, dlažba, linoleum, dřevěné parkety, pryžové podlahy, dřevo, kámen, mramor a pod.

398 Kč s DPH 329 Kč bez DPH
Na skladě
1+ ks
Na skladě 50+ ks

Cleanfit ultrakoncentrát - Univerzální odmašťovač 1+1=11 l

Vysoce účinný 11-složkový nízkonepěnivý odmašťovací ultrakoncentrát pro přípravu roztoku na odmašťování všech druhů povrchů a každodenní udržování čistoty. Obsah účinných látek cca 40%. Účinkuje za studena. Bez námahy odstraňuje znečištění obsahující mastnotu. Vhodný pro čištění pomocí vysokotlakých přístrojů a strojní čištění. Neobsahuje žíravé hydroxidy, je bezpečný pro personál. Je šetrný k životnímu prostředí. ÚČINNÉ LÁTKY: 2-aminoetanol, 2-methyl-, polymer s oxiranem, mono [2-(6,6-dimethylkolo [3.1.1]hept-2-en-2-yl) ethyl] ether, oxiran, C12-14-alkylalkoholy, ethoxylované, 5-15% neiontových tenzidů, konzervant (benzyl alcohol). Z 1 litru ultrakoncentrátu připravíte až 10 L aplikačního čistícího roztoku. Návod k použití Ultrakoncentrát je určen pro přípravu účinného a ve spotřebě úsporného čistícího roztoku pro rozpouštění a odstraňování mastnoty ze všech omyvatelných ploch a předmětů, jako jsou pracovní a varné plochy, podlahy, stěny, sporáky, odsavače par, grily, mikrovlnné trouby, nerezové nádobí a pod. V dílenské oblasti pro lokální odmaštění znečištění minerálními oleji a mazadly. Vhodný pro praní prádla znečištěného tuky a ropnými látkami jako naftou a mazivy. PŘÍPRAVA APLIKAČNÍHO ROZTOKU Po spotřebování aplikačního roztoku doplňte ultrakoncentrát 1 l láhve se sosáčkem do aplikační láhve a zřeďte jej s vodou v poměru 1:40 až 1:10 (k 25 - 100 ml přípravku doplňte vodu do objemu 1 l podle rysky na láhvi). Aplikační roztok nastříkejte na znečištěné povrchy a předměty, nechte chvíli působit, vyčistěte je a na konec opláchněte čistou vodou. Na silně připálené části naneste neředěný ultrakoncentrát. Při použití na hliníkové povrchy ihned opláchněte vodou. Při odmašťování kuchyňských podlah přidejte ultrakoncentrát do kbelíku s čistícím aplikačním roztokem CleanFit Na podlahy v poměru 1:100 (100 ml odmašťovacího přípravku do 10 l kbelíku s částečným roztokem). Takto připravený čistící a odmašťovací roztok naneste mopem na podlahu a omyjte ji obvyklým způsobem. Při praní tukem a mazivy znečištěného prádla přidejte do hlavního praní 100 ml přípravku na 5 kg prádla.

463 Kč s DPH 383 Kč bez DPH
Na skladě
50+ ks
Na skladě 10+ ks

Cleanfit ultrakoncentrát - Toalety a koupelny 1+1=11 l

Vysoce účinný 11-složkový čistící ultrakoncentrát pro přípravu čistícího roztoku pro oblast sanity pro každodenní udržování čistoty a pro hloubkové čištění. Obsah účinných látek cca 60%. Má silný emulgační účinek na mastnotu. S vůní pomerančů „Orangine“ a obsahem ovocných kyselin. Bez námahy odstraňuje také velmi odolné vápenaté usazeniny, močový kámen, zápach moči a mastnotu na místě aplikace. Při denním použití poskytuje ošetřeným povrchům ochranu před tvorbou plísní. Přípravek je šetrný k životnímu prostředí. Obsahuje Benzalkonium chloride a leštidlo pro dokonalou čistotu vašich prostor. ÚČINNÉ LÁTKY: kyselina trihydrogenfosforečná, < 5 % kationtových tenzidů, < 5 % neiontových tenzidů, parfém (limonene, hexyl cinnamal, citronellol, linalol, 4-tert-butylcyclohexyl acetate). Z 1 litru ultrakoncentrátu připravíte až 10 L aplikačního čistícího roztoku. Návod k použití Ultrakoncentrát je určen pro přípravu mimořádně účinného a ve spotřebě úsporného čistícího prostředku pro objektovou hygienu pro čištění vlhkých prostor, předmětů a ploch, na kterých se pod vlivem vodního prostředí tvoří vodní kámen, jako jsou koupelny, toalety/WC, pisoáry, sprchové kouty, vodovodní baterie , dřezy, obkládačky a pod. PŘÍPRAVA APLIKAČNÍHO ROZTOKU Nastříkejte na ošetřovanou plochu aplikační roztok a následně ji důkladně a rovnoměrně vyčistěte. Po spotřebování aplikačního roztoku doplňte ultrakoncentrát z 1 l láhve se sosáčkem do aplikační láhve a zřeďte jej s vodou v poměru 1:40 až 1:10 (k 25 - 100 ml přípravku doplňte vodu do objemu 1 l podle rysky na láhvi). Používejte takto připravený aplikační roztok naneste na ošetřovaný povrch a nechte krátce působit, následně vyčistěte a důkladně opláchněte čistou vodou. V případě extrémně silného znečištění lze koncentraci zvýšit a přípravek zředit v max. poměru 1:5 (k 200 ml přípravku doplňte vodu do objemu 1 l) a necháme jej působit 5-10 min. Před použitím na spáry obkladu a dlažby je třeba je předem navlhčit.

527 Kč s DPH 436 Kč bez DPH
Na skladě
10+ ks
Na skladě 10+ ks

Cleanfit ultraparfém - Citrus Gold 550 ml

Koncentrovaný interiérový parfém s vůní Citrus Gold pro domácnosti i profesionály. Příjemné vůně uklidňují a vzbuzují důvěru. A nejen na naší pokožce. Pomocí tohoto pečlivě vybraného parfému s vůní růží poskytnete svým prostorám výjimečnou atmosféru. 550 ml balení umožňuje 365 jednotlivých dávek parfému, který na několik dní provoní váš interiér do velikosti 25m² a potlačí nežádoucí zápachy. ÚČINNÉ LÁTKY: propan-2-ol, limonen, citrál, cineol Vlastnosti Ideální pro provonění toaletních prostor, může se aplikovat na: - keramickou sanitu -kachličky -koberce -závěsy -záclony Návod k použití Připraven k okamžitému použití v interéru. Rozprašovačem nastříkejte ze vzdálenosti 30 cm na koberce, závěsy (nejlépe na tmavší místa), na kachličky, na spodní keramickou část toalety, za toaletu a na jiná skrytá místa. Na záclony nastříkejte přípravek ve spodní části az větší vzdálenosti (cca 50 cm), aby byl rozstřik co největší. Při použití v automobilech aplikujte nap. na kobereček zadního spolujezdce nebo u combi verzí aut v oblasti kufru. Nepoužívejte na bílé a světlé odstíny textilií. Nevhodné při aplikaci na plasty, dřevo a lakované povrchy.

591 Kč s DPH 488 Kč bez DPH
Na skladě
10+ ks
Na skladě 10+ ks

Cleanfit ultraparfém - Levandule Provence 550 ml

Koncentrovaný interiérový parfém s vůní Levandule Provence pro domácnosti i profesionály. Příjemné vůně uklidňují a vzbuzují důvěru. A nejen na naší pokožce. Pomocí tohoto pečlivě vybraného parfému s vůní růží poskytnete svým prostorám výjimečnou atmosféru. 550 ml balení umožňuje 365 jednotlivých dávek parfému, který na několik dní provoní váš interiér do velikosti 25m² a potlačí nežádoucí zápachy. ÚČINNÉ LÁTKY: propan-2-ol, 4-terc-butyl cyklohexyl-acetát, 2-benzyliden heptanál, kumarin Vlastnosti Ideální pro provonění toaletních prostor, může se aplikovat na: - keramickou sanitu -kachličky -koberce -závěsy -záclony Návod k použití Připraven k okamžitému použití v interiéru. Rozprašovačem nastříkejte ze vzdálenosti 30 cm na koberce, závěsy (nejlépe na tmavší místa), na kachličky, na spodní keramickou část toalety, za toaletu a na jiná skrytá místa. Na záclony nastříkejte přípravek ve spodní části az větší vzdálenosti (cca 50 cm) aby byl rozstřik co největší. Při použití v automobilech aplikujte např. na kobereček zadního spolujezdce nebo u combi verzí aut v oblasti kufru. Nepoužívejte na bílé a světlé odstíny textilií. Nevhodné při aplikaci na plasty, dřevo a lakované povrchy.

591 Kč s DPH 488 Kč bez DPH
Na skladě
10+ ks
Na skladě 10+ ks

Cleanfit ultraparfém - Růže Art Deco 550 ml

Koncentrovaný interiérový parfém s vůní Růže Art Deco pro domácnosti i profesionály. Příjemné vůně uklidňují a vzbuzují důvěru. A nejen na naší pokožce. Pomocí tohoto pečlivě vybraného parfému s vůní růží poskytnete svým prostorám výjimečnou atmosféru. 550 ml balení umožňuje 365 jednotlivých dávek parfému, který na několik dní provoní váš interiér do velikosti 25m² a potlačí nežádoucí zápachy. ÚČINNÉ LÁTKY: propan-2-ol Vlastnosti Ideální pro provonění toaletních prostor, může se aplikovat na: - keramickou sanitu -kachličky -koberce -závěsy -záclony Návod k použití Připraven k okamžitému použití v interéru. Rozprašovačem nastříkejte ze vzdálenosti 30 cm na koberce, závěsy (nejlépe na tmavší místa), na kachličky, na spodní keramickou část toalety, za toaletu a na jiná skrytá místa. Na záclony nastříkejte přípravek ve spodní části az větší vzdálenosti (cca 50 cm), aby byl rozstřik co největší. Při použití v automobilech aplikujte nap. na kobereček zadního spolujezdce nebo u combi verzí aut v oblasti kufru. Nepoužívejte na bílé a světlé odstíny textilií. Nevhodné při aplikaci na plasty, dřevo a lakované povrchy.

591 Kč s DPH 488 Kč bez DPH
Na skladě
10+ ks
Na skladě 5+ ks

Cleanfit ultrakoncentrát - Benzalkonium Chloride dezinfekční 1+1=101 l

Širokospektrální dezinfekční makromolekulový ultrakoncentrát s citrónovou vůní pro profesionální a spotřebitelské použití s praktickou odměrkou. Neodpařuje se a proto na površích vytváří ochrannou nano-vrstvu, která účinně brání křížové kontaminaci až 10 dní. Vyznačuje se velmi silnými biocidními účinky, podle testů v akreditované laboratoři prokazatelně ničí až 99,99% choroboplodných zárodků. Neobsahuje alkohol, chlór, peroxidy ani rizikový PolyHMG hydrochlorid, který při vdechování poškozuje plíce1). Vyhovuje biocidním evropským normám EN 1276:2019, EN 1650:2019, EN 13704:2018. Složení produktu kvarterní amoniové sloučeniny, C12-16-alkyl (benzyl), dimethylamonium-chloridy, 250 g/kg Návod k použití Účinný dezinfekční roztok připravíte z 1 dílu ultrakoncentrátu a 100 dílů vody (ředění 1:100). Zředěný roztok používejte k přímé aplikaci při dezinfekci ploch (podlahy, nábytek, postele, dveře a toalety, …), při dezinfekci uzavřených prostor fogováním jako náhradu za dráždivý ozon (v interiérech, v hromadné dopravě, v automobilech, …). Při dezinfekci klimatizací a vzduchotechniky na ošetřované plochy aplikujte zředěný roztok rozprašováním nebo navlhčenou textilií/mopem. Důkladně rozetřete a nechte vyschnout. Při dezinfekci prádla během praní v hlavním pracím procesu použijte 100 ml přípravku na 5 kg prádla a následně prádlo vyperte běžným způsobem. Přípravek je vhodný po naředění 1:100 ik potlačení rozvoje bakterií a plísní ve vodě v oblasti wellness (např. vaničky na čištění nohou). Po vyčištění vířivek roztok důkladně opláchněte, neodstraněný přípravek může způsobit mírné pěnění vody. Při přípravě dezinfekčního mýdla přidejte ultrakoncentrát do běžného tekutého mýdla na ruce v poměru 1:100 (10 ml na 1 litr mýdla) a důkladně promíchejte. Takto získáte plnohodnotnou náhradu drahých komerčních výrobků.

1 054 Kč s DPH 871 Kč bez DPH
Na skladě
5+ ks