Tonery a náplně

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Kancelář a škola
Akce a slevy

XEROX Versalink C405

Multifunkce Xerox Versalink C405 je komplexním zařízením, které zastřešuje 4 plnohodnotné funkce tisku a má dostatek výkonu i do náročné kanceláře. Kromě vysoké kvality a rychlosti tisku dokáže tiskárna velmi rychle pracovat po zapnutí. Velkým plusem je vysoká efektivita tisku a možnost rozšíření. S rostoucí firmou se mohou požadavky a nároky na tiskové úkoly zvyšovat a právě možnost doplňování přídavnými moduly (příslušenstvím) udrží s růstem firmy krok. Xerox nabízí pro tento model několik přídavných vstupních zásobníků na zvětšení vstupní kapacity papíru, ale i podvozky, skříňky s kolečky na přesouvání a volitelný modul Wi-Fi. Multifunkce je vhodná do středně velké, ale i do malé rychle rostoucí firmy.

 


Stručná charakteristika

Technologie tisku: laserová barevná
Použití firma/ domácnost: středně velká firma
Rozhraní tiskárny: USB/ LAN/ NFC (volitelné Wi-Fi)
Mobilní konektivita: AirPrint/ Google Cloud Print/ Plug-in pro Android/ Mopria
Funkce tiskárna/ multifunkce: multifunkce - tisk/ kopírování/ skenování/ faxování
Maximální formát tisku: A4
Automatický oboustranný tisk: ano
Displej: ano

Rozměry a hmotnost

Šířka: 432 mm
Hloubka: 540 mm
Výška: 599 mm
Hmotnost: 33 kg


Kancelářský pracant s příjemným designem

Velikost zařízení ho předurčuje do větších firemních prostorů. Poctivá hmotnost 33 kg napomáhá vysoké stabilitě při náročném provozu. Navzdory rozměrům působí multifunkce štíhlým a příjemným dojmem. Dominantním prvkem, který nepřehlédnete je velký dotykový displej na levé straně. Má úhlopříčku 5" a grafické rozhraní s barevnými ikonami. Jediné, co zamrzí je jeho pomalejší odezva při otevírání ikon. Horní část zařízení patří skeneru s robustním podavačem dokumentů na 50 listů. Pod ním je na přední straně zmíněný dotykový displej a vedle něj čtečka NFC. Na čelní straně přístroje se nachází výstup papíru, zavírací prostor, kde jsou umístěny 4 samostatné barevné tonerové kazety a dva vstupní zásobníky papíru. Jeden velkokapacitní zásobník na 550 listů a druhý volitelný pro speciální média. Na čelní straně naleznete i hostitelský USB port pro přímý tisk. Zařízení má výbornou ergonomii a přístup k ovládání je pohodlný. Design je v typickém barevném provedení Xeroxu v kombinaci tmavomodré a bílé. Multifunkce navzdory větším rozměrům působí moderně.

Funkce do náročného provozu

Model Xerox Versalink C405 vám nabídne vše, co budete potřebovat do kanceláře, kde se vyžaduje vysoká efektivnost práce a tlačí velký objem dokumentů. Přestože nenabízí hned v základní verzi Wi-Fi, můžete si modul Wi-Fi podle potřeby vybrat, jako volitelné příslušenství. O konektivitu však v žádném případě nebudete ochuzeni. Kromě klasického připojení USB kabelem nabízí zařízení i připojení pomocí ethernetového kabelu do LAN sítě. Díky NFC technologii je zde i možnost párování a tisk z mobilních zařízení. Multifunkce zastřešuje 4 plnohodnotné funkce: tisk, kopírování, skenování a fax. Nechybí automatický oboustranný tisk a automatický podavač dokumentů při skenování. Skenovat lze do e-mailu ale i do cloudu. Přes displej zařízení se dostanete do výchozích cloudových služeb ke svým dokumentům. Plusem je i hostitelský USB port pro přímý tisk z USB klíče. Množství funkcí je doplněno o výchozí užitečné režimy, jako jsou úspora toneru, škálování, zabezpečený tisk, vodoznaky a hlavně o bezpečnostní prvky. Harddisk je možné šifrovat a v případě potřeby přepsat. Podporuje 256 bitové šifrování, přístupové prvky, kontrolní přihlášení, ověření cesty certifikátu, ověření firmware, filtrování IP adres, síťové přihlášení, filtrování protokolů a další. Výpočet funkcí je bohatý. Pomocí Xerox galerie si můžete funkcionalitu rozšířit dalšími aplikacemi.

Rychlost a kvalitní tisk

Zařízení tiskne laserovou technologii ve výborné kvalitě v rozlišení 600 x 600 Dpi. Za minutu vytiskne 35 stran v monochromatickém i barevném režimu. Tisk první strany trvá přibližně 10 sekund. Kvalita tisku je na profesionální úrovni a to v obou podporovaných režimech tisku. Multifunkce dokáže spolehlivě pracovat v náročných podmínkách při velkém objemu tisku. Právě tam se projeví její vysoký výkon a rychlost. Vstupní zásobník má kapacitu 550 listů papíru + 150 listů volitelný zásobník. Pomocí přídavného zásobníku si můžete kapacitu hlavního zásobníku zvýšit. Tím se dostanete na výbornou kapacitu na vstupu. Měsíční objem tisku se pohybuje okolo 80 000 stran A4.

 


Plusy tiskárny

- kvalitní tovární zpracování
- rychlost a kvalita barevného tisku
- multifunkčnost (4 v 1)
- přehledný, výklopný displej
- automatický oboustranný tisk (duplex)
- automatický podavač dokumentů (AFDF)
- snadné nastavení a užitečné režimy
- start a rychlost tisku první strany
- hostitelské USB pro přímý tisk
- možnost přidání příslušenství
- vstupní kapacita papíru s možností zvýšení přídavným zásobníkem
- možnost doplnění zařízení o Wi-Fi modul
- bezpečnostní funkce

Mínusy tiskárny

- v základní verzi neobsahuje Wi-Fi modul
- větší rozměry a hmotnost
- nepodporuje A3 (max. Formát tisku A4)
- vyšší cena zařízení


Náplně do tiskáren Xerox Versalink C405

Do této multifunkční tiskárny jdou 4 samostatné tonerové kazety. Černý toner s označením Xerox 106R03532 s extra vysokou kapacitou10 500 stran A4 při 5 % pokrytí. Barevné tonerové kazety: azurová Xerox 106R03534, purpurová Xerox 10R03535 a žlutá Xerox 106R03533 s kapacitou 8 000 stran tisku.

Krátký závěr

Multifunkce Xerox Versalink C405 je stvořena k vysoké vytíženosti do středně velké pracovní skupiny. Dokáže tisknout celou řadu formátů do velikosti A4, kopírovat dokumenty, skenovat je do počítače a faxovat. Propojení s počítačem zastřešuje pomocí USB kabelu, ale nabízí také standard kancelářských zařízení LAN port pro připojení do sítě a technologii NFC. Tiskárna má dotykový propracovaný barevný displej s grafickým rozhraním, které se intuitivně ovládá. Podle potřeby jej můžete zaklopit nebo vyklopit. Tento model určitě patří do firmy, kde se vyžaduje vysoká kvalita tisku a pracovní efektivitu. Mínusem je vyšší cena tiskárny.