Tonery a náplně

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Kancelář a škola
IT a Elektronika
Akce a slevy

Vyzkoušeli jsme Canon MF212w

Multifunkční zařízení Canon MF212w


Multifunkční laserová tiskárna pro rychlou efektivní černobílý tisk, kopírování a skenování od kvalitního výrobce model Canon MF212w je výborným řešením do firemní kanceláře, ale díky kompaktním rozměrům si najde místo iv domácnosti.

 

Stručná charakteristika

Multifunkční laserová tiskárna/ Černobílý tisk/ A4/ USB/ LAN/ Wi-Fi/ Mobilní tisk/ Apple AirPrint 

Design

Rozměrově jde o trošku větší tiskárnu, stále však patří k těm kompaktnějším zařazení, pro které si najdete prostor i doma. Vhodná je do kanceláří malých firem s vysokým objemem tisku. Přední části dominuje vyklápěcí panel s dotykovými tlačítky na ovládání a LCD displejem. Ve spodní části je zase zásobník, který se prakticky zasouvá a tak nezabírá místo navíc. Příjemně zaoblené hrany dotvářejí pěkný moderní design tohoto zařízení.

Funkce

Laserová tiskárna Canon MF 212w je multifunkčním zařízením pro černobílý rychlý tisk, kopírování a skenování díky kvalitnímu skeneru. Kromě klasického připojení pomocí rozhraní USB 2.0 disponuje i LAN připojením do sítě a možností bezdrátového připojení přes Wi-Fi. Využít tak můžete i přímý tisk z mobilních zařízení s iOS nebo Androidem. Funkce Quick First Print zajistí bleskový výstup prvního výtisku z režimu spánku a ušetří vám čas.

Rychlost a kvalita tisku

Rozlišení tisku 1 200 x 1 200 Dpi a skenování ve vylepšeném barevném rozlišení jsou zárukou kvalitního výsledku. Maximální velikost papíru je A4 a zařízení dokáže vytisknout 23 stran za minutu. Velkým plusem je tichý režim, který vám zajistí tichou tisk v prostředí kde nechcete rušit jiných, například ve společné kanceláří nebo pokud si doma potřebujete něco vytisknout v pozdních hodinách.

 

Plusy tiskárny

- Příjemný zaoblený design
- Rychlost a kvalita tisku
- Intuitivní přehledné ovládání
- Zasouvací zásobník na papír
- Možnosti připojení (LAN, Wi-Fi)
- Podpora tisku z mobilních zařízení
- Kvalitní barevný skener
- Funkce Quick First Print
- Tichý režim

Mínusy tiskárny

- Nepodporuje tisk formátu A3
- Pouze černobílý tisk

Náplně do tiskárny Canon MF212w

Tiskárna Canon MF212w využívá tisk založenou na laserové technologii, kde se využívá prášek, toner. Pro tento model se používá originální tonerová kazeta s označením Canon 737, CRG-737, barva černá s kapacitou 2 400 stran.

 

Alternativní náplně

Pro snížení nákladů se zachováním vysoké kvality a stejnou kapacitou 2 400 stran můžete do tohoto modelu tiskárny použít jako alternativu, prémiové značkové tonerové kazety TonerDepot. Výrobce těchto značkových tonerů garantuje vysokou kvalitu, která je dosažena dodržováním velmi přísných kritérií při výrobě a spolehlivých testů kvality tisku.

Prémiová tonerová kazeta TonerDepot pro tiskárnu Canon MF212w (Canon 737, CRG-737)

Tyto tonerové kazety najdete také v cenově výhodném dvou, pět a desaťbalení.

Dvojbalení značková tonerová kazeta TonerDepot Premium pro tiskárnu Canon MF212w

Päťbalenie značková tonerová kazeta TonerDepot Premium pro tiskárnu Canon MF212w

Desaťbalenie značková tonerová kazeta TonerDepot Premium pro tiskárnu Canon MF212w

Velmi oblíbeným tonerem, který je kompatibilní se zařízením Canon MF212w je alternativní černý laserový toner (Canon 737, CRG-737), který splňuje mezinárodní standardy a dosahuje kvalitu originální náplni se stejnou kapacitou 2 400 stran. Jde o nejekonomičtější řešení při zachování vysoké kvality tisku.


Zhodnocení

Kvalitní tisk s ostrým textem a jemnou grafikou, možnost volby tichého režimu a úsporný provoz se sníženou energií, snadno recyklovatelná tonerová kazeta, to vše nabízí multifunkční zařízení Canon MF212w. Spolu s rychlou kopírkou a kvalitním skenerem zabojuje ve vaší kanceláří. Bezproblémové připojení v síti nebo bezdrátově doplňuje podpora tisku pomocí Apple AirPrint a standardní tisku díky technologie Morpho s automatickým rozpoznáváním tiskárny s možností tisku z iPhonu nebo iPadu. U zařízení s operačním systémem Android mají tuto možnost zařízení kompatibilní s touto technologií.

Tip pro vás

Při testování tisku s originálními a alternativními náplněmi se kvalita výtisků shodovala na 98 % a při použití prémiových značkových náplní TonerDepot byla shoda kvality 100 %. Pokud si chcete snížit náklady o více než 77 % využijte nákup i těchto náplní.