Tonery a náplně

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Kancelář a škola
IT a Elektronika
Akce a slevy

Top 3 - laserové tiskárny

Časy, kdy se laserové tiskárny objevily v obchodech jen sporadicky jsou pryč. Dnes jsou laserové tiskárny a multifunkce nejžádanějšími zařízeními pro tisk. Přinášejí efektivní výkon pro velké tiskové úlohy s výbornou rychlostí a současně přinášejí tonery s vysokým objemem, které dokáží zpracovat 8 000 nebo více vytištěných stran. Nechybí jim ve většině případů praktické bezdrátové připojení, které umožňují více uživatelům pohodlnou rychlý tisk dokumentů. Při nákupu laserové tiskárny je důležité zeptat se, zda potřebujete a využijete barevný tisk, nebo si vystačíte jen s monochromatickým tiskárnou. Mezi modely, které se dobře prodávají díky výbornému poměru výkonu, kvality tisku a přijatelné ceně patří tyto modely.

Samsung SL-M2026W

Monochromatická laserová tiskárna Samsung SL-M2026W je model vhodný do malé kanceláře, domácnosti a velmi oblíbeným modelem je i mezi studenty. Ve výborném poměru výkonu a ceny získáte poměrně rychlou tiskárnu, která tiskne laserovou technologií ve velmi dobré kvalitě s rozlišením 1 200 x 1 200 Dpi. Za minutu vytiskne 20 stran v maximálním formátu papíru A4 a čas tisku první strany je zhruba 8,5 sekund. Nechybí podpora ručního oboustranného tisku, kterou můžete snížit spotřebu papíru. Malé kompaktní rozměry 215 x 331 x 178 mm (hloubka, šířka, výška), zařízení neubrali na velikosti zásobníků. Ty jsou: na vstupu 150 listů a pro výstup je to 100 listů, což je pro domácnost a menší kanceláře dostačující. Měsíční zatížení je až 10 000 stran. Kvalita tisku je výborná a pokud tisknete černobílé dokumenty a nenáročnou černobílou grafiku nebudete zklamaný. Na jeden černý laserový toner (MLT-D111S) dokáže vytisknout 1 000 stran. Tiskárna má podporu laserové technologie Easy Eco Driver na snížení nákladů tisku. Co se týče konektivity, ta je bohatá a nechybí jí nic pro pohodlné používání, jakož i tisku z mobilních zařízení. Kromě klasického připojení USB kabelem, můžete zařízení připojit pomocí Wi-fi a pro zrychlení disponuje i WPS tlačítkem. Tisk z mobilu nebyla nikdy jednodušší a pohodlnější, než pomocí technologie NFC, kterou tento model samozřejmě má. Kompaktní rozměry, příjemný design, úsporná a kvalitní černobílý tisk, výborná konektivita a dostupná cena řadí tento model laserové tiskárny mezi velmi oblíbený. Tento model se prodává i ve verzi bez Wi-Fi s označením Samsung SL-M2026.

Plusy

- kvalitní černobílý tisk
- jednoduché ovládání
- bohatá konektivita
- malé rozměry

Mínusy

- rychlost tisku (pro domácnost dostačující)

Brother HL-L2365DW

Dalším modelem pro monochromatický laserový tisk je tiskárna Brother HL-L2365DW. Pokud potřebujete rychlou a kvalitní tisk s nízkými náklady pro menší nebo středně velkou pracovní skupinu do firmy, případně do domácnosti pro více uživatelů a nepotřebujete barevný tisk je model Brother HL-L2365DW jedním z vhodných kandidátů. Mezi uživateli je tento model oblíbený díky kompaktním rozměrům a výborné rychlosti tisku ve vysoké kvalitě. Tisk s rozlišením 2 400 x 600 Dpi v maximálním formátu A4 zvládne rychlostí 30 stran za minutu. Čas prvního výtisku se pohybuje kolem 8,5 sekund. Měsíční zatížení pro tento model je až 10 000 stran. Nechybí automatický oboustranný tisk a vstupní zásobník s kapacitou 250 listů pro efektivní tisk bez častého dokládání papírů. Tiskárna Brother HL-L2365DW používá pro tisk černý laserový toner s označením (TN-2310/TN-2320) s kapacitou 1 200/2 600 stran. Kromě připojení k počítači kabelem přes USB, můžete zařízení připojit Ethernet kabelem do sítě nebo pomocí Wi-Fi. Laserová monochromatická tiskárna model Brother HL-L2365DW nabízí pohodlné ovládání, kompaktní rozměry, dobrý výkon a vysokou kvalitu tisku za přijatelnou cenu.

Plusy

- jednoduchá instalace
- kvalitní tisk
- malé rozměry
- nízká hlučnost v ECO módu
- výborná konektivita

Mínusy

- trochu pomalejší automatický oboustranný tisk

 

HP Color LaserJet Pro M252DW

Barevná laserová tiskárna HP Color LaserJet Pro M252DW pro tisk černobílých a barevných dokumentů ve vysoké kvalitě s nízkými náklady na tisk překvapí rychlým startem tisku po probuzení z režimu spánku. Na výtisk první strany potřebuje 13 sekund pro barevný tisk a 11,5 sekund pro černobílý tisk. Za minutu dokáže vytisknout 18 stran ve formátu papíru A4 černobílé i barevně. Kvalita tisku s rozlišením 600 x 600 Dpi překvapí výbornou ostrostí. Víceúčelový vstupní zásobník má kapacitu 150 listů a na výstupu je to 100 listů. Samozřejmostí je automatický oboustranný tisk. Dostatečná paměť pomáhá zvládání tiskových úloh. Ani konektivita nezklame. Připojení k počítači USB kabelem je doplněno o možnost připojením Ethernet kabelem do sítě a dnes už očekáváme i bezdrátové připojení pomocí Wi-Fi, kterým tento model disponuje. Pohodlné ovládání tisku z mobilu nebo jednoduché intuitivní ovládání pomocí barevného dotykového displeje jsou plusy této tiskárny. Pokud potřebujete vytisknout dokumenty přímo z USB klíče využít můžete rychlý USB port pro vstupní USB zařízení. Doporučený měsíční objem tisku je 250 až 2 500 stran a maximální měsíční vytíženost dosahuje až 30 000 stran. Tlačiareňdokáže tlačit na
papír (kancelářský, brožurový, barevný, lesklý, těžký, hlavičkový, lehký, fotografický, běžný, předtištěný, děrovaný, recyklovaný, drsný), fólie, štítky, obálky, a karton. K tisku využívá černý toner (CF400A/CF400X) a barevné laserové tonery (CF401A/CF402A/CF403A). Tento model laserové tiskárny má příjemný moderní design, dobrý výkon a pohodlné ovládání. Nabízí rychlou a vysoce kvalitní tisk s možností bohaté konektivity a jediným mínusem je trochu vyšší cena.

Plusy

- kvalitní černobílá a barevný tisk
- výborná konektivita
- tisk z USB
- pohodlné ovládání pomocí dotykového displeje (i zobrazení stavu náplní)

Mínusy

- zásobník na papír (pouze 150 listů)
- pomalejší tisk v Eco režimu

Všechny tyto laserové tiskárny patří mezi oblíbené modely, které mají dobré hodnocení od samotných uživatelů. Nepatří sice k těm nejlepším a nejrychlejším, jaké na trhu můžete najít, ale vedou v poměru výkonu, kvality, dostupné ceny a spokojenosti uživatelů.

Tip pro vás

Náklady na tisk si můžete snížit používáním oboustranného tisku, ať už automatické nebo manuální a také používáním alternativních prémiových značkových tonerů.