Tonery a náplně

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Kancelář a škola
IT a Elektronika
Akce a slevy

Tomy KiiPix originální mini tiskárna

Pokud hledáte opravdu unikátní mini tiskárnu, tak model KiiPix od Tomy vás mile překvapí nejen svým netypickým designem, ale také zábavným způsobem tisku. Nejde o typickou tiskárnu, která by dokázala všechno, ale příznivá cena je velké plus. V postatě dostanete za něco kolem 50 € plastovou skládací konstrukci, která vám vykouzlí okamžité Instax mini fotografie. Tento produkt se vejde do batohu na cesty nebo dámské kabelky a klidně zapomeňte na baterie a kabely. Sparťanská verze přenosné tiskárny za dostupnou cenu nezklame ani tam, kde není dostupná Wi-Fi.

 

Klíčové vlastnosti

- Plně manuální fototiskárna
- Vytiskněte libovolný obrázek z obrazovky chytrého telefonu
- Manuální navíjecí mechanismus
- Kompaktní, skládací design
- Používa film Fujifilm Instax Mini
- Nejsou potřeba baterie ani Wi-Fi připojení

 

KiiPix má sice plastovou konstrukci, která působí poněkud levně, ale po rozložení je tiskárna stabilní a plasty jsou dostatečně pevné. Na horní část vložíte adaptér s gumovými pásky pro držení chytrého telefonu přesně na místě, kde to potřebujete. Pomáhá to zarovnat obraz z mobilu, který pro dosažení nejlepších výsledků vyžaduje co nejvyšší jas displeje. Jelikož se jedná o manuální tiskárnu, což samo o sobě sice zní zvláštně, samotný tisk je zábava. Po stisku tlačítka, které vydává cinkavý zvuk stačí pootočit ovládací váleček, který posouvá pomocí mechanismu fotografii ven z tiskárny.

Výsledek okamžité fotografie nenechá na sebe dlouho čekat. Kvalita fotografií je slušná a hodně závisí na konkrétním chytrém telefonu, jeho svítivosti displeje, ale i v jakém prostředí byl snímek vyfocen. U tmavých snímků je kvalita o něco horší. Stále zde však mluvíme o malém, kompaktním zařízení za nízkou cenu, bez potřeby připojení k Wi-Fi a baterie nebo jiného zdroje energie.

KiiPix nepochybně přináší zábavný, okamžitý zážitek. Pokud jste s kamarády, kteří radí fotí a tlačí bláznivé momentky, je to skvělý nápad. Mini tiskárna je určitě více zaměřena na mladší cílovou skupinu a ne na ty, kteří hledají vysoce kvalitní výtisky.


Hodnota za vaše peníze

Tomy KiiPix je k dispozici za 44 až 49 € v závislosti na požadované barvě. Možná se zdá, že je to vysoká cena za něco, co musíte ovládat manuálně ovládané a má průměrnou kvalitu obrazu. Nic levnějšího na trhu asi nenajdete. Konkurovat by mohla kapesní tiskárna Xiaomi Mi Pocket Printer, která se prodávala také v ceně kolem 50 €. Mezi jiné blízké alternativy, které je třeba zvážit, patří tiskárny řady Fujifilm Instax Share SP dostupné za přibližně 124,99 €, které vám umožňují tisknout obrázky ze chytrého telefonu stejné velikosti prostřednictvím připojení Wi-Fi a aplikace a také vám umožňují přidávat k obrázkům motivy a text před tiskem. Pak zde ještě máme velmi populární tiskárnu HP Sprocket, která je dostupná podle modelu od 2.990 Kč. Tyto jsou dražší než KiiPix, ale nabízejí spolehlivější a kvalitní tisk. na trhu je několik velmi zajímavých kapesních tiskáren.

 

Krátký závěr Tomy KiiPix

Myšlenka je to dobrá zejména pro ty, kteří nemají přístup k Wi-Fi zařízení nebo pro ty, kteří jsou méně technicky zdatní a chtějí jen snadný způsob tisku obrázků chytrých telefonů, aniž by se museli ponořit do jejich nastavení. Avšak pro ty, kteří oceňují kvalitu svých výtisků, to pravděpodobně není to pravé zařízení. Kvalita se bude lišit v závislosti na rozlišení obrazovky chytrého telefonu, jasu obrazovky a množství světla, které v době snímání svítí přes boky zařízení. Existuje příliš mnoho proměnných na to, aby tato mini tiskárna zaujala většinu vášnivých fanoušků fotografií.

Pro experimentátory venku a možná na velkém shromáždění nebo večírku se produkt stává přitažlivějším. Jednou z hlavních výhod této metody je, že se nevybijí žádné baterie, takže jej lze uložit a připravit na další dobrodružství, aniž byste museli přemýšlet o jeho nabíjení. Díky tomu je také skvělý pro mladší děti, které chtějí tisknout fotografie bez problémů a za přijatelnou cenu.

 

Plusy KiiPix

- Nejsou potřeba baterie ani Wi-Fi připojení
- kompatibilita s mini film Instax, který je široce dostupný
- Relativně lehký
- Ideální i pro děti
- Skvělé pro ty, kteří milují instantní tisk

Minusy KiiPix

- Kvalita obrazu se může lišit
- Není snadné zarovnat obrázky
    

KiiPix nabízí skutečně manuální zážitek z okamžitého tisku fotografií, který je ideální pro méně technicky zdatné a děti. Má však kolísavou kvalitu obrazu jiných fotoaparátů a tiskáren. Tomy KiiPix je plně tiskárna pro chytré telefony, která vám umožňuje vytvářet obrázky Fujifilm Instax Mini z fotografií vašeho chytrého telefonu. Tiskárna je dostupná ve 3 barvách: růžové, modré a černé. Je k dispozici přes Amazon za 44,95 GBP (černá a modrá) nebo 49,89 GBP (růžová). Bohužel s dostupností přímo na SK nebo CZ obchodech je to už horší. Přesto se jedná o zajímavou mini tiskárnu, hlavně pro děti na období prázdnin a rychlé momentky.