Tonery a náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Modelová řada náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Kancelář a škola

Recenzia: Canon PIXMA MG5750 a MG5751

Kvalitní foto tiskárny pro domácnost

Stručná charakteristika:

inkoustová fotografická tiskárna / Multifunkční zařízení / WiFi, WiFi Direct, Apple AirPrint, Google Cloud Print /

Domácí inkoustová tiskárna All-in-One

Canon PIXMA MG5750 je nejnovější model multifunkčních inkoustových zařízení, který je určen pro běžné domácí použití. Je to univerzální tiskárna, která je vyrobena pro nízké až střední zatížení. Zároveň je to velmi kvalitní foto tiskárna, která vám vytiskne profesionální fotky přímo z pohodlí domova. Canon PIXMA MG5750 je kompaktní zařízení v moderním designu, vyrobené z vysoce kvalitního černého plastu. Verzi tohoto zařízení v bílém barevném provedení najdete pod označením Canon PIXMA MG5751.

Tato zařízení vám poskytnou vše, co pro domácí využití potřebujete. Multifunkční zařízení řady MG5700 disponují funkcemi skenování, kopírování a funkcí automatického oboustranného tisku. To je velké pozitivum, protože tuto funkci mají obvykle až dražší zařízení. Tímto zařízením však chybí funkce faxu.

Kvalitní fotografická tiskárna

Fototiskárna Canon PIXMA MG5750 tiskne velmi kvalitní fotografie bez okrajů, s ostrými detaily a živými barvami. Rozlišení tisku je 4800 dpi, díky kterému dosahuje tato inkoustová tiskárna výborné výsledky. S rozšířenou funkcí PIXMA Cloud Link si můžete okamžitě vytisknout fotografie ze sociálních sítí jako Facebook, Instagram a Flickr. To je v dnešní době velmi příjemná přidaná hodnota.

Dobrý výkon, jednoduché ovládání

Díky funkci automatického zapnutí je tiskárna okamžitě připravena k akci. Zařízení je snadno ovladatelné pomocí barevného displeje, s velikostí 62 mm. Kolem něj jsou umístěna tlačítka, pomocí kterých si jednoduše zvolíte požadované funkce, zobrazíte si ukázky obrázků, nebo přistupujete ke cloudovým službám. Ovládání je velmi intuitivní.

Váha tohoto zařízení je cca 6kg, takže umožňuje snadnou manipulaci. Obsahuje i zásobník na 100 kusů papíru, který se nachází v přední části zařízení.

Výkon obou těchto tiskáren je také uspokojivý. Rychlost tisku černobílého textu je 12,6 stran za minutu. Rychlost barevného tisku je 9 stran za minutu. Barevnou fotografii o velikosti 10x15 si vytisknete za cca 41 sekund.

Pohodlné bezdrátové používání

Tiskárny Canon PIXMA MG5750 a MG5751 jsou vybaveny moderní bezdrátovou technologií. Po připojení do bezdrátové sítě je možné toto zařízení používat jako síťovou tiskárnu. Pomocí funkce WiFi Direct a použitím aplikace Canon PRINT můžete okamžitě tisknout ze smartphonu nebo tabletu a skenovat na tyto mobilní zařízení. Můžete tak toto zařízení používat i na dálku, aniž byste museli mít kabely, natažené přes celý pokoj, abyste pokaždé spojili počítač s tiskárnou. Zařízení podporují tisk z cloudu, včetně Google Drive, a skenování na cloud.

Výhodné náplně do tiskáren

Tato zařízení disponují pěti samostatnými inkoustovými kazetami, což je velmi ekonomicky výhodné. Vyměníte totiž vždy jen tu kazetu, jejíž barvu jste již spotřebovali. Ještě více můžete ušetřit, pokud použijete XL náplně, které vám vydrží déle.

Celkové náklady na tisk můžete ještě snížit a ušetřit na papíře, díky funkci automatického oboustranného tisku, nebo tiskem dvou stránek na jeden papír, resp. 4 stránek oboustranně na jeden papír.

Náplně do tiskáren Canon PIXMA MG5750 a Canon PIXMA MG5751 najdete také v našem e-shopu:

Inkoustová kazeta TonerDepot pro Canon PGI-570PGBK XL, černá (black)

Inkoustová kazeta TonerDepot pro Canon CLI-571BK XL, černá (black)

Inkoustová kazeta TonerDepot pro Canon CLI-571C XL, azurová (cyan)

Inkoustová kazeta TonerDepot pro Canon CLI-571M XL, purpurová

Inkoustová kazeta TonerDepot pro Canon CLI-571Y XL, žlutá (yellow)