Kancelář a škola

Recenze: HP OfficeJet Pro 7740

Šikovná multifunkce pro Vaši kancelář a domácnost

HP OfficeJet Pro 7740 je praktické multifunkční zařízení, které poskytuje funkce tisku, kopírování, skenování a faxu v jednom. Tato inkoustová širokoformátová tiskárna podporuje i formát A3.

 

Stručná charakteristika

Multifunkční zařízení - tiskárna, kopírka, skener, fax / černobílá / A3 / USB, Ethernet, Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Apple Air Print / tisk z mobilu, z cloudu /

 

Vysoká rychlost, špičkové barvy

HP OfficeJet Pro 7740 je výkonné a rychlé zařízení, jehož výstupy jsou ve vysoké kvalitě a špičkové barvě. Obrázky a grafické přílohy si vytisknete v sytých, živých barvách a text v syté černé barvě. Rychlost tisku černého textu je 22 stran za minutu, barevný tisk probíhá v rychlosti 18 stran za minutu. Jednoduché ovládání je zajištěno pomocí barevného dotykového displeje. Práci vám urychlí a usnadní funkce automatického oboustranného tisku a automatický podavač dokumentů na 35 listů, který můžete využít i při skenování. Zařízení obsahuje i výstupní zásobník na 75 listů. Multifunkční zařízení HP OfficeJet Pro 7740 je ideální pro firemní využití. Zvládne časté využívání tiskárny, s kapacitou až 30 tisíc stran za měsíc.

Na tiskárně HP OfficeJet 7740 si pohodlně, a zejména bez okrajů, vytisknete i fotografie a marketingové propagační materiály. Dokumenty se po vytištění nerozmazávají, barvy vám nevyblednou a jsou odolné vůči vodě.

Rozměry a design

Svými rozměry se řadí mezi větší tiskárny. Na toto zařízení si musíte vyhradit prostor o velikosti min. 38,4 x 58,4 x 45,7 cm. Váha je téměř 20 kg, proto při prvotní manipulaci zřejmě budete potřebovat pomoc druhé osoby. Umístění tiskárny si zřejmě bude vyžadovat samostatný stůl. Kapacita tohoto zařízení je až 500 listů, přičemž je rozdělena do dvou zásobníků s kapacitou 250 listů.

Způsoby připojení

HP OfficeJet Pro 7740 poskytuje možnost kabelového připojení, prostřednictvím Ethernetu a USB, a také bezdrátové připojení přes wifi nebo wifi Direct. Podporuje i Apple AirPrint nebo tisk z cloudu. Pomocí mobilní aplikace HP All-in-One Printer Remote můžete toto zařízení ovládat na dálku z mobilu nebo tabletu, bez nutnosti kabelového připojení. Podporované operační systémy jsou Apple iOS, Android i Windows. Z vašeho smartphonu nebo tabletu takto můžete spravovat úlohy pro tisk nebo skenování i když jste na cestách.

Multifunkční tiskárna HP OfficeJet Pro 7740 v sobě spojuje vysokou rychlost tisku, nadprůměrně kvalitní výstupy v sytých zářivých barvách, s podporou širokých formátů až po velikost A3. Je ideální volbou do vaší kanceláře, ale i pro domácnost, pokud máte vyšší nároky na tisk. Navíc je cenově dostupná.

Inkoustové kazety HP

Inkoustové kazety HP najdete iv našem e-shopu, kde nabízíme originální i alternativní náplně do tiskáren. Vyberte si kazety HP přesně pro vaši tiskárnu z našeho širokého sortimentu.

Inkoustová kazeta HP 953 (L0S58AE), černá, originál

Inkoustová kazeta HP 953 (F6U12AE), azurová, originál

Inkoustová kazeta HP 953 (F6U13AE), purpurová, originál

Inkoustová kazeta HP 953 (F6U14AE), žlutá, originál

Inkoustová kazeta HP 953 XL (L0S70AE), černá, originál

Inkoustová kazeta HP 953 XL (F6U16AE), azurová, originál

Inkoustová kazeta HP 953 XL (F6U17AE), purpurová, originál

Inkoustová kazeta HP 953 XL (F6U18AE), žlutá, originál