Tonery a náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Modelová řada náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Kancelář a škola

Recenze HP LaserJet Pro M12a / HP LaserJet Pro M12w

Cenově dostupné laserové tiskárny s podporou ovládání z mobilních zařízení

Koncem minulého roku společnost HP představila novou sérii tiskáren HP LaserJet Pro M12. Jde o nové rychlé tiskárny, které reagují na současné potřeby spotřebitelů, které jsou především rychlý tisk a nízká cena.

 

Stručná charakteristika

laserová tiskárna / černobílá / USB, LAN, Wifi, Wifi Direct

Tiskárny, které reagují na potřeby dnešních uživatelů

V současné době je více než kdykoliv předtím kladen důraz na produktivitu práce. A právě na to se společnost HP rozhodla reagovat touto novou sérií tiskáren. Všechny úlohy musí být v pracovním prostředí splněny rychle, kvalitně a efektivně. Toto vše s sebou přinášejí i tiskárny HP LaserJet Pro M12. Umožňují vám pracovat i na dálku, resp. "Za pochodu" a to tím, že podporují tisk přímo z mobilního telefonu, využitím technologie HP ePrint. Tiskárny podporují také funkci Apple AirPrint. Tisk tedy můžete i přímo ze svého mobilu, tabletu nebo notebooku, připojením se k tiskárně pomocí funkce Wifi Direct, bez nutnosti připojení se na firemní síť.

Nejvýkonnější tiskárny ve své třídě

Černobílé tiskárny HP LaserJet Pro M12 jsou výkonné, a také přátelské životnímu prostředí. Šetří čas, protože jejich výkon tisku je až o 15-20% rychlejší, než výkon ostatních tiskáren v této kategorii. Svou rychlým tiskem ušetří i energii, až o 5 - 10 % na vytištěnou stránku, čímž ještě snižují celkové náklady na tisk. Ušetřit elektrickou energii lze také využitím technologie HP Auto-On/Auto-Off. Tiskárny můžete nastavit tak, aby se automaticky zapnuli s ohledem na den a aktivitu, a vypnuli při dosažení určité teploty, nebo času.

Zařízení HP LaserJet Pro M12 jsou zároveň velmi cenově dostupné. Cena těchto laserových zařízení je pod 95 € a dostanete za ni kvalitu, hodnou značky HP.

Svým kompaktním designem jsou tiskárny HP LaserJet Pro M12a a HP LaserJet Pro M12w ideální pro domácí použití i menší kanceláře. Jsou vyrobeny v čistém, bílém provedení. S váhou 5,6 kg je můžete klidně umístit i na váš pracovní stůl.

Text, vytištěn na těchto laserových tiskárnách je velmi ostrý a čistý, zkrátka takový, na jaký jsou zákazníci značky HP zvyklí. Tiskárna umožňuje jen jednostranný tisk. Jsou to spolehlivé tiskárny, s doporučenou kapacitou tisku až 1000 stránek za měsíc. Rychlost tisku čistého textu je až 18 stránek za minutu

Zařízení obsahuje také zásobník na papír s kapacitou 150 listů papíru. Tisk můžete několik formátů ve velikostech A4, A5, A6, B5, pohlednice a také tisk na obálky.

Náplně do tiskáren HP LaserJet Pro M12

Na našem e-shopu Náplně-do-tlačiarní.sk najdete i laserové tonery HP pro vaši tiskárnu HP LaserJet Pro M12a nebo HP LaserJet Pro M12w. Vyberte si z naší široké nabídky originálních, alternativních nebo prémiových tonerů HP. Koupí našich alternativních náplní a tonerů Vám garantujeme funkčnost jako při originálních tonerech.

 

Tonery pro tiskárnu HP LaserJet Pro M12a nebo HP LaserJet Pro M12w:

Toner HP CF279A (79A), černá (black), originál

Toner HP CF279A (79A), černá (black), alternativní

Toner HP CF279A (79A), dvojbalení, černá (black), alternativní

Toner HP CF279A (79A), päťbalenie, černá (black), alternativní

Tonerová kazeta TonerDepot pro HP CF279A (79A), černá (black)

Tonerová kazeta TonerDepot pro HP CF279A (79A), dvojbalení, černá

Tonerová kazeta TonerDepot pro HP CF279A (79A), päťbalenie, černá