Kancelář a škola

Print X: Přenosná mini-tiskárna pro barevný tisk

Ne vždy potřebujeme velkou tiskárnu k provedení tiskových úloh, zejména při občasném tisku formátu A4, bychom klidně přijali menší zařízení. Print X je přenosná barevná tiskárna, která pokryje potřeby nenáročného uživatele. Největší výhodou je malá velikost, jednoduché ovládání, konektivita a přenosnost. Obchodní cestující nebo student v malém pokoji by právě kompaktní velikost a přenosnost dokázal plně využít.

 

Stručná charakteristika

Technologie tisku: inkoustová barevná
Použití firma/ domácnost : osobní
Rozhraní tiskárny: Bluetooth/ Wi-Fi
Mobilní kompatibilita: iOS, Android
Funkce tiskárna/ multifunkce: multifunkce - tisk
Maximální formát tisku: A4
Rozlišení tisku: 600 Dpi
Napájení: baterie 1000 mAh/ 3.7V
Nabíjení port: USB Type -C

Rozměry a hmotnost

Šířka: 59 mm
Hloubka:59 mm
Výška: 58 mm
Hmotnost: 0,144 kg


Tiskárnu Print X můžete používat díky maximální všestrannosti kdekoli. Pokud pracujete nebo tvoříte v malém prostoru s umístěným nebudete mít žádné problémy. Stačí nahrát dokumenty, které potřebujete vytisknout v rámci aplikace přes Bluetooth a již tisknete. Budete překvapeni, co všechno tato tiskárna velikosti dlaně dokáže. Print X podporuje tisk ve formátu A4, je přenosná a umožňuje vám svobodně přivést vaši kreativitu k životu pomocí soupravy na vývoj softwaru (SDK). Bez ohledu na to, o jakou tiskový úkol se jedná, Print X poskytuje jednoduchý, efektivní a vysoce kvalitní barevný tisk v kompaktní velikosti, kdykoli a hlavně kdekoli. Tato tiskárna má tendenci oslovit standardním tiskem ve formátu A4 běžné uživatele, ale i studenty pro tisk dokumentů nebo studijních materiálů.

 

zdroj: kickstarter.com

 

Doposud ručním tiskárnám chyběla praktičnost a dělali z nich spíše hračku, než nástroj. S Print X přichází změna. Díky svému přenosnému nástavci se stává cenným nástrojem, který si snadno poradí s papírem A4 (i A5 a A6), aby splnil potřeby barevného tisku studentů i obchodníků. Klasický tisk A4 na cestách bude s Print X hračkou. Stačí připojit pomocí Bluetooth a jednoduše, bezvadně tisknout.

zdroj: kickstarter.com

 

Když vezmete tuto inkoustovou tiskárnu malé kompaktní velikosti do ruky a posunete ji po jakémkoli materiálu, slova, obrázky nebo loga se bezvadně vytisknou na povrch. Tato výkonná barevná inkoustová tiskárna přizpůsobuje běžné předměty potiskem a je dokonalým nástrojem pro umění a řemesla. Je pohodlná a hlavně jednoduchá na přenesení a použitelná prakticky pro všechny materiály a povrchy. Pomocí ní dokážete rychle a cenově dostupně tisknout i štítky.

 

 


Přenosná tiskárna Print X je navržena pro univerzálnost, je nekonečně rozšiřitelná a poskytuje soupravu SDK pro budoucnost. Uživatelé mohou očekávat maximální svobodu při tvorbě, kdy přijde inspirace a kombinovat své vybavení a vizualizovat svoji inspiraci, nekonečné nápady a nekonečnou zábavu. Ať už chcete tuto tiskárnu používat, jako pracovní nástroj nebo zábavu je to jen na vás. Print X se hodí do více scénářů každodenního života, ať už jste obchodník, student, kreativní designér nebo jen chcete tisknout pro zábavu. Bez ohledu na to, po čem vaše srdce touží, Print X poskytuje výsledky tisku nejvyšší kvality, které vám pomohou realizovat vaše nápady.

Za tímto projektem stojí společnost EVEBOT a tu jsme si již všimli s jejími projekty tiskařského pera EVEBOT PrintPen a EVEBOT PrintPods. EVEBOT Print X se uvádí díky kampani na Kickstarteru za zaváděcí cenu 75 USD v základní verzi. Cena za kterou bude tiskárna dostuptupná v maloobchodě se bude pohybovat kolem 119 USD. Balení obsahuje tiskárnu, barevnou tricolor inkoustovou kazetu a USB-C kabel.