Kancelář

Polaroid PlaySmart 3D Printer

Pokud jste dosud vnímali 3D tiskárny, jak nevzhledné velké konstrukce s náročným nastavováním a ovládáním je čas na změnu. Produktem, který vás může přesvědčit o opaku je Polaroid PlaySmart 3D Printer. Je to stylová 3D tiskárna vhodná pro uživatele do domácností nebo škol. Intuitivní software Polaroid Prep umožňuje stahovat i importovat modely a vytisknout je minimem kliknutí tlačítka. Modely mohou být uloženy do integrované 2GB paměti, která zajistí jejich následnou výrobu. Plusem je i způsob ovládání 3D tiskárny Polaroid PlaySmart 3D pomocí mobilní aplikace. Pokud máte rádi experimentování s 3D tiskem, ale vždy vás odrazovaly nekompatibilní materiály nebo komplikovaný software je Polaroid PlaySmart 3D Printer skvělou volbou.

S 3D tiskárnou Polaroid PlaySmart nebylo navrhování a tisk objektů nikdy jednodušší. Tiskárna dokážete připojit ke Cloudu a navíc je zcela kompatibilní s jakýmkoliv typem vlákna a se širokou škálou softwaru. Dalším plusem je také podpora tisku z mobilních zařízení nebo tabletu pomocí aplikace PlaySmart, takže můžete tisknout na dálku.


Specifikace

Technologie 3D tisku: FDM
Tiskový materiál: PETG, PLA, P-Wood
Průměr hedvábí: 1,75 mm
Tiskový prostor: 120 x 120 x 120 mm
Min. tloušťka vrstvy: 0,05 mm
Max. tloušťka vrstvy: 0,3 mm
Možnosti tisku: z PC přes USB 2.0, Přes WiFi, SD karta
Hmotnost: 5 kg
Počet hlav: 1
Displej: ano (dotykový 3,5 ")


Vlastnosti Polaroid PlaySmart

PlaySmart pracuje s mnoha 3D materiály, včetně ABS, PLA, nylonu a dalších. Má vyhřívanou skleněnou desku, která zaručuje, že se vaše výtisky pevně přilepí. PlaySmart dokáže tisknout objekty až do rozměrů 120 mm x 120 mm x 120 mm. Konektivita je zajištěna pomocí připojení Wi-Fi, takže můžete bezdrátově odesílat návrhy na vestavěný barevný dotykový displej.

 

 

Přestože 3D tiskárna Polaroid PlaySmart má pouze jeden extruder, můžete snadno tisknout modely ve více barvách. Výběrem položky Více barev v programu Polaroid SmartPrep můžete na modelu přednastavit body v procentech nebo výškách v mm, kde se tiskárna automaticky pozastaví, abyste mohli změnit vlákno na jinou barvu. Při ukládání souboru vám software pak přesně řekne, jak dlouho bude tisk trvat a kolik materiálu bude potřebovat. Použitím přesného držáku a váhy hedvábí Polaroid budete moci zajistit dostatek vlákna na tisk, to znamená, že v polovině tisku modelu vám nikdy nedojde materiál.

Aplikace PlaySmart umožňuje tisknout z jakéhokoliv místa, kde máte internetové připojení. Může také ukládat návrhy, takže můžete 3D návrhy opakovaně používat a sdílet s ostatními. Je kompatibilní s většinou standardně dodávaného softwaru, včetně Acrylic, Autodesk Inventor a AutoCAD.

 

PlaySmart podporuje zařízení se systémem iOS, Android a Windows, takže můžete tisknout z přenosného počítače nebo tabletu. Vestavěné senzory monitorují hladinu vlákna v extrudéru a v případě jakýchkoliv problémů tiskárna automaticky pozastaví. Obsahuje také režim automatické kalibrace, který zajišťuje konzistentní kvalitu tisku při každé velikosti tisku.

Mobilní aplikace Polaroid PlaySmart

Odeslat modely na tisk, monitorovat tisk a ovládat tiskárnu dokážete prostřednictvím aplikace Polaroid PlaySmart. Stáhnout ji můžete bezplatně v obchodě Google Play (Android) nebo App Store (iOS).

- Propojte svou aplikaci Polaroid Play Smart s tiskárnou prostřednictvím cloudové technologie
- Připojte se k více tiskárnám z jedné aplikace
- Po připojení jednoduše vyberte model, který chcete vytisknout z mobilního zařízení
- Monitorujte své výtisky prostřednictvím aplikace

Plusy

- kompatibilita s širokou škálou materiálů
- kompatibilita s většinou softwaru
- intuitivní ovládání pomocí 3,5 "dotykového displeje
- podpora softwaru na navrhování tiskáren
- FDM technologie tisku
- tiskový prostor 120 x 120 x 120 mm

Mínusy

- nelze dokoupit náhradní trysky

Zhodnocení

3D tiskárna Polaroid PlaySmart je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí zjednodušit a urychlit používání 3D tisku. Tiskárna má komfortní dotykový displej, který umožňuje ovládat tisk z jakéhokoliv místa a stahovat návrhy přímo z telefonu nebo tabletu. Dodává se také s snadno použitelným softwarem, který vám umožní začít s touto technologií během několika minut. 3D tiskárna Polaroid PlaySmart je navržena pro snadné použití a pohodlí. Poskytuje komfortní zážitek při používání. Součástí balení jsou 3 náhradní trysky, 1 kg kotouč s 1,75 mm PLA vláknem, 12 V zdroj napájení, držák na cívky napájený bateriemi s digitálním počítadlem a samotnou 3D tiskárnu.