Tonery a náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Modelová řada náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Kancelář a škola

Polaroid PlaySmart 3D Printer

Pokud jste dosud vnímali 3D tiskárny, jak nevzhledné velké konstrukce s náročným nastavováním a ovládáním je čas na změnu. Produktem, který vás může přesvědčit o opaku je Polaroid PlaySmart 3D Printer. Je to stylová 3D tiskárna vhodná pro uživatele do domácností nebo škol. Intuitivní software Polaroid Prep umožňuje stahovat i importovat modely a vytisknout je minimem kliknutí tlačítka. Modely mohou být uloženy do integrované 2GB paměti, která zajistí jejich následnou výrobu. Plusem je i způsob ovládání 3D tiskárny Polaroid PlaySmart 3D pomocí mobilní aplikace. Pokud máte rádi experimentování s 3D tiskem, ale vždy vás odrazovaly nekompatibilní materiály nebo komplikovaný software je Polaroid PlaySmart 3D Printer skvělou volbou.

S 3D tiskárnou Polaroid PlaySmart nebylo navrhování a tisk objektů nikdy jednodušší. Tiskárna dokážete připojit ke Cloudu a navíc je zcela kompatibilní s jakýmkoliv typem vlákna a se širokou škálou softwaru. Dalším plusem je také podpora tisku z mobilních zařízení nebo tabletu pomocí aplikace PlaySmart, takže můžete tisknout na dálku.


Specifikace

Technologie 3D tisku: FDM
Tiskový materiál: PETG, PLA, P-Wood
Průměr hedvábí: 1,75 mm
Tiskový prostor: 120 x 120 x 120 mm
Min. tloušťka vrstvy: 0,05 mm
Max. tloušťka vrstvy: 0,3 mm
Možnosti tisku: z PC přes USB 2.0, Přes WiFi, SD karta
Hmotnost: 5 kg
Počet hlav: 1
Displej: ano (dotykový 3,5 ")


Vlastnosti Polaroid PlaySmart

PlaySmart pracuje s mnoha 3D materiály, včetně ABS, PLA, nylonu a dalších. Má vyhřívanou skleněnou desku, která zaručuje, že se vaše výtisky pevně přilepí. PlaySmart dokáže tisknout objekty až do rozměrů 120 mm x 120 mm x 120 mm. Konektivita je zajištěna pomocí připojení Wi-Fi, takže můžete bezdrátově odesílat návrhy na vestavěný barevný dotykový displej.

 

 

Přestože 3D tiskárna Polaroid PlaySmart má pouze jeden extruder, můžete snadno tisknout modely ve více barvách. Výběrem položky Více barev v programu Polaroid SmartPrep můžete na modelu přednastavit body v procentech nebo výškách v mm, kde se tiskárna automaticky pozastaví, abyste mohli změnit vlákno na jinou barvu. Při ukládání souboru vám software pak přesně řekne, jak dlouho bude tisk trvat a kolik materiálu bude potřebovat. Použitím přesného držáku a váhy hedvábí Polaroid budete moci zajistit dostatek vlákna na tisk, to znamená, že v polovině tisku modelu vám nikdy nedojde materiál.

Aplikace PlaySmart umožňuje tisknout z jakéhokoliv místa, kde máte internetové připojení. Může také ukládat návrhy, takže můžete 3D návrhy opakovaně používat a sdílet s ostatními. Je kompatibilní s většinou standardně dodávaného softwaru, včetně Acrylic, Autodesk Inventor a AutoCAD.

 

PlaySmart podporuje zařízení se systémem iOS, Android a Windows, takže můžete tisknout z přenosného počítače nebo tabletu. Vestavěné senzory monitorují hladinu vlákna v extrudéru a v případě jakýchkoliv problémů tiskárna automaticky pozastaví. Obsahuje také režim automatické kalibrace, který zajišťuje konzistentní kvalitu tisku při každé velikosti tisku.

Mobilní aplikace Polaroid PlaySmart

Odeslat modely na tisk, monitorovat tisk a ovládat tiskárnu dokážete prostřednictvím aplikace Polaroid PlaySmart. Stáhnout ji můžete bezplatně v obchodě Google Play (Android) nebo App Store (iOS).

- Propojte svou aplikaci Polaroid Play Smart s tiskárnou prostřednictvím cloudové technologie
- Připojte se k více tiskárnám z jedné aplikace
- Po připojení jednoduše vyberte model, který chcete vytisknout z mobilního zařízení
- Monitorujte své výtisky prostřednictvím aplikace

Plusy

- kompatibilita s širokou škálou materiálů
- kompatibilita s většinou softwaru
- intuitivní ovládání pomocí 3,5 "dotykového displeje
- podpora softwaru na navrhování tiskáren
- FDM technologie tisku
- tiskový prostor 120 x 120 x 120 mm

Mínusy

- nelze dokoupit náhradní trysky

Zhodnocení

3D tiskárna Polaroid PlaySmart je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí zjednodušit a urychlit používání 3D tisku. Tiskárna má komfortní dotykový displej, který umožňuje ovládat tisk z jakéhokoliv místa a stahovat návrhy přímo z telefonu nebo tabletu. Dodává se také s snadno použitelným softwarem, který vám umožní začít s touto technologií během několika minut. 3D tiskárna Polaroid PlaySmart je navržena pro snadné použití a pohodlí. Poskytuje komfortní zážitek při používání. Součástí balení jsou 3 náhradní trysky, 1 kg kotouč s 1,75 mm PLA vláknem, 12 V zdroj napájení, držák na cívky napájený bateriemi s digitálním počítadlem a samotnou 3D tiskárnu.