Tonery a náplně

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Kancelář a škola
IT a Elektronika
Akce a slevy

Pantum BM5100ADW

Tiskárny Pantum se velmi rychle dostaly do povědomí evropských uživatelů. Bohatou nabídku modelů naleznete také u našich prodejců. Hlavním lákadlem je výborný poměr ceny, výkonu a kvality tisku. Multifunkce Pantum BM5100ADW je vhodná do malé kanceláře, ale také do domácnosti, kde se tiskne větší objem tisku. Využití najde všude tam, kde potřebujete nejen rychlý, ale také kvalitní a spolehlivý tisk.

 

Stručná charakteristika

Technologie tisku: monochromatická laserová

Použití firma/ domácnost : malá kanceláře, Home Office, domácnost

Rozhraní tiskárny: USB/LAN/Wi-Fi/NFC

Mobilní konektivita: AirPrint/ Mopria/ app Pantum iOS, Android

Funkce tiskárna/ multifunkce: multifunkce – tisk, kopírování, skenování

Maximální formát tisku: A4

Automatický oboustranný tisk: ano

Displej: ano

 

Rozměry a hmotnost

Šířka: 415 mm

Hloubka: 365 mm

Výška: 370 mm

Hmotnost: 12,5 kg

Praktický design

Tiskárna nevybočuje příliš z řady klasických kancelářských zařízení. Výrobce vsadil na ověřený praktický design s dobrou ergonomií. V bílém barevném provedení s tmavě šedými akcenty působí multifunkce příjemně. Horní strana patří masivnějšímu skeneru s automatickým podavačem dokumentů na 50 listů. Na pravé straně horní strany skeneru je umístěna integrovaná NFC čtečka. Pod skenerem je výstup papíru na 150 výtisků. Levá strana části pod skenerem patří ovládacímu panelu, na kterém se nachází malý 2řádkový LCD displej, směrová tlačítko a ovládací tlačítka. Tlačítko pro zapnutí je umístěno na přední straně zařízení. Pod ovládacím panelem je hostitelské USB. Vstupní zásobník s kapacitou 250 listů papíru se nachází ve spodní části tiskárny. Tento model podporuje přídavné vstupní zásobníky pomocí kterých si můžete rozšířit vstupní kapacitu o 2 x 550 archů papíru. Multifunkce má kompaktní design, kvalitní tovární zpracování a je sestavena na spolehlivé kovové konstrukci.

zdroj foto: Pantum

Funkce 3 v 1

Tento model tiskne pomocí laserové technologie v monochromatickém režimu. Je to univerzální zařízení 3 v 1 pro tisk, kopírování a skenování. Podporuje automatický oboustranný tisk, který usnadňuje práci a šetří čas i náklady. Díky bohaté konektivitě můžete tisknout připojený USB kabelem, pomocí rozhraní LAN nebo bezdrátově přes dvoupásmové připojení Wi-Fi (2,4GHz, 5GHz). Navíc má model i NFC rozhraní. Pokud potřebujete rychle tisknout z mobilního zařízení i tento způsob tiskárna podporuje pomocí Air Print, certifikace Mopria a aplikace Pantum pro iOS a Android. Plusem je automatický oboustranný podavač dokumentů a skenování přímo do e-mailu.

zdroj foto: Pantum

Rychlost a kvalita tisku

Monochromatická multifunkce Pantum tiskne v rozlišení 1 200 x 1 200 Dpi ve formátu A4. Za minutu vytiskne 40 stran a tisk první strany trvá 6,9 sekund. Rychlost oboustranného tisku je 20 stran za minutu a skenuje rychlostí 24 stran za minutu. Doporučený měsíční objem tisku je 750 až 4 000 stran. Maximální měsíční pracovní cyklus je 100 000 stran. Kvalita tisku je díky laserové technologii výborná.

 

Plusy tiskárny

- kvalitní tovární zpracování

- kovová konstrukce

- rychlost a kvalita tisku

- automatický oboustranný tisk (duplex)

- automaticky podavač dokumentů (ADF)

- bohatá konektivita USB, LAN, Wi-Fi, NFC

- podpora dvoupásmového Wi-Fi (2,4 GHz/5 GHz)

- funkce 3 v 1

- poměr výkon a cena

- nízké náklady na tisk

 

Minusy tiskárny

- pouze černobílý tisk

- malý 2řádkový displej

Náplně do tiskárny

Tiskárna používá k tisku nákladově efektivní tonerovou kazetu s vysokou výtěžností s označením Pantum toner TL-5120X, která má vytíženost 15 000 stran tisku. V balení je předkonfigurována bubnová jednotka s kapacitou 30 000 stran a tonerová kazeta s kapacitou 3 000 stran. Náhradní náplně si můžete vybrat mezi volitelnými vysokokapacitními tonerovými kazetami s kapacitou 3 000, 6 000 a 15 000 stran. S tímto výběrem si dokážete splnit různé tiskové potřeby a snížit náklady na výtisk.

Zhodnocení

Pantum BM5100ADW je výkonná multifunkční monochromatická tiskárna, skener a kopírka. Bezkonkurenční rychlost ve své třídě (tisk více než 40 stran za minutu) poskytuje vaší práci potřebný výkon. Kopírovaní, skenovaní a následné zpracování dokumentů je snadné. Pokud tisknete, skenujete nebo kopírujete velké objemy dokumentů a potřebujete to udělat rychle, je to kandidát pro vás. Díky automatickému podavači (DADF) a variabilitě vstupních zásobníků je práce s multifunkcí Pantum flexibilní a jednoduchá. Náklady na tisk jsou nízké. Kapacitu na vstupu si můžete rozšířit přídavnými zásobníky papíru a to až 1 100 archů. Jako minus vidíme malý 2řádkový displej a stále se jedná pouze o černobílý tisk dokumentů. Bereme-li však v úvahu parametry zařízení, je to nákup v dobrém poměru ceny, výkonu, funkcí a kvality tisku.