Tonery a náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Modelová řada náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Kancelář a škola

OKI - A3 C910 DM - tiskárna pro zdravotní střediska

Tiskárna výrobce OKI, model A3 C910 DM je šitá na míru do ambulancí a zdravotních středisek, díky integrovanému softwaru DICOM. Společnosti OKI se touto modelovou řadou podařilo dosáhnout komplexní řešení v podobě spojení výkonného hardwaru a softwaru. Jde o barevnou LED tiskárnu, která dokáže tisknout ve vysoké kvalitě na široké spektrum médií v maximálním formátu A3.

 

Stručná charakteristika

Technologie tisku: LED barevná
Použití firma / domácnost: zdravotní střediska
Rozhraní tiskárny: USB / LAN
Funkce tiskárna / multifunkce: multifunkce - tisk
Maximální formát tisku: A3
Automatický oboustranný tisk: ano
Displej: ano

Rozměry a hmotnost

Šířka: 471 mm
Hloubka: 655 mm
Výška: 625 mm
Hmotnost: 81,5 kg

Efektivní zařízení do zdravitního centra

V ambulanci nebo zdravotním středisku jsou požadavky na tisk specifické a kromě běžného kancelářského tisku v černobílém nebo barevném režimu, je nutný i tisk nediagnostickych lékařských snímků. Tisk rentgenů, CT/ MRI skenů, nukleární medicíny, snímkem nebo ultrazvuku a to vše přímo z medicínského zařízení dokáže právě tiskárna OKI - A3 C910 DM. V jednom zařízení, tak splňuje požadavky pro kancelářský tisk a speciální medicínsky tisk.

Tisk z 5-ti připojených medicínských zařízení

O vysoký výkon se stará hardware zařízení a tím je procesor s frekvencí 800 MHz, paměť 1 024 Mb a volitelně 40 GB pevný disk. Tiskárna tiskne LED technologií s maximálním rozlišením 1 200 x 600 Dpi. Rychlost tisku v černobílém režimu je 36 stran za minutu ve formátu A4 nebo 20 stran ve formátu A3. Při barevném tisku je to 31 stran za minutu ve formátu A4 a 16 stran ve formátu A3. Tisk prvního výtisku je přibližně 9 sekund v černobílém režimu a 10,5 sekundy v barevném režimu. Co se týče konektivity k tiskárně je možné simultánně připojit až 5 medicínských zařízení, jako jsou přístroj CT, MR (magnetická rezonance), rentgen, ultrazvuk a PACS Server (systém pro digitální ukládání radiologických snímků). Kromě standardního připojení pomocí USB portu obsahuje i ethernetových připojení do LAN sítě.

Možnosti rozšíření příslušenstvím

Tiskárna OKI - A3 C910 DM dokáže tisknout na široké spektrum papíru. Kapacita vstupního zásobníku je 500 listů standardně a 250 listů pro víceúčelový zásobník. Celkovou kapacitu lze rozšířit dalším přídavným zásobníkem pro 500 listů. Výstupní kapacita je max. 500 listů lícem dolů, max. 250 listů lícem nahoru. Kromě rozšíření přídavným zásobníkem má tento model podporu i rozšíření doplňkovým příslušenstvím, jako je velkokapacitní podavač, třídič, jednotka pro oboustranný tisk, děrovací jednotka (2 nebo 4 díry), hardisk a RAM paměť.

Díky LED technologii je kvalita tisku na vysoké úrovni. Pro tisk se využívají 4 tonerové kazety s označením OKI44063024 (černá), OKI44036023 (azurová), OKI44036022 (purpurová) a OKI44036021 (žlutá). Kapacita standardních tonerových kazet je 1 500 stran. Při tom to modelu jsou k dispozici také tonerové kazety s kapacitou 2 000 stran.

LED tiskárna OKI - A3 C910 DM je ideálním, flexibilním zařízením do zdravotnických zařízení, kde je potřebná rychlá, kvalitní tisk běžných kancelářských dokumentů (listy, formuláře, lékařské zprávy), ale i nediagnostické lékařských snímkem ze medicínských přístrojů. Tiskárna zvládne díky svému hardwaru 2 800 stran měsíčně. Plusem je integrovaný software DICOM. Odpadají tím další náklady na software třetích stran.