Kancelář

Nová řada tiskáren Sharp

Společnost Sharp přidala koncem minulého roku do svého portfolia novou řadu laserových tiskáren pro formát A4. Jde o modely MFZ MX B-450W/ MX B-350W a MX B-450P/ MX B-350P. Jde o vysokorychlostní zařízení s produktivitou tisku až 45 stran za minutu. Patří do kategorie kancelářských tiskáren s vysokou kvalitou tisku, efektivní produktivitou a bezdrátovou konektivitou.

Kromě vysoké produktivity v náročném pracovním nasazení je velkým benefitem těchto modelů bezdrátová konektivita a možnost tisku z mobilních zařízení, notebooků a počítačů, které se nemusí nacházet v téže kanceláří, jako tiskárna. Plusem je skenování pomocí aplikace Sharpdesk Mobile. Stačí oskenovat mobilem dokumenty a potvrdit tisk do tiskárny.

Ovládání je intuitivní díky přehlednému 5-řádkovému LCD displeji. Kromě bezdrátového tisku z mobilních zařízení, můžete využít i přímý tisk pomocí USB portu, který se nachází na přední straně a je k němu komfortní přístup.

 

 

Všechny čtyři modely tisknou v maximálním formátu A4 v monochromatickém režimu. Model MX B-450W vytiskne za minutu 45 stran, model MX B350W 35 stran. Totéž platí pro modely s označením 450P/ 350P. Multifunkční modely MX B-450W/ MX B-350W nabízejí kromě tisku, kopírování, skenování a fax. Modely MX B450P/ MX B-350P jsou monochromatickými tiskárnami. S rozlišením tisku 600 x 600 Dpi dostanete vysoce kvalitní tisk na výstupu. Nechybí ani duplexní modul pro automatický oboustranný tisk, podavač na 50 listů a vysokokapacitní vstupní zásobník papíru s kapacitou až 1 150 listů papíru. Rozměrově jde o větší zařízení o hmotnosti 23 kg, což je předurčuje do středně velkých firem a větších pracovních skupin. Všechny nové modely nabízejí standardní bezpečnostní funkce.

Společnost Sharp byla podle Keypoint Intelligence - Buyers Lab (BLI),ohodnocena jako nejspolehlivější brand monochromatických MFZ zařízení.