Kancelář

Nová generace DTG tiskárny - EPSON SureColor SC-F2100

EPSON SureColor SC-F2100

Společnost Epson už několikrát překvapila inovacemi v odvětí tisku. Na trh přispěla nejen tiskárnami pro domácnost a podnikovou sféru, ale i výkonnými Eco-solventními tiskárnami. Z její dílny pochází i zařízení PAPERLAB, kterým dokáže z použitého papíru vyrobit čistý papír pro další tisk. Nejnovější společnost uvedla na trh novou DTG tiskárnu. Ta umožňuje vysoce kvalitní, barevný tisk na širokou škálu podkladů z bavlny. Fotografii, obrázek, logo nebo jakoukoliv grafickou předlohu, tak můžete vytisknout na trička, mikiny, tašky a jiné tkaniny. Výborné využití potenciálu této tiskárny vidí výrobce v reklamě a marketingu. Například pro tisk reklamních triček v rámci propagace různých produktů.

DTG (Direct to Garment) tiskárnu s označením Epson SureColor SC-F2100 já nástupcem staršího modelu SureColor SC-F2000. Nový model dostal hned několik vylepšení. Zvýšil se výkon, co do rychlosti a také nárůst spolehlivosti. K širším možnostem funkcí a výhodám přispívá menší velikost malého bodu, pro vyšší kvalitu v detailech, jakož i podpora softwaru Garment Creator, který pochází přímo od společnosti Epson a je součástí balení. Pomocí něj můžete vytvářet své vlastní, kreativní návrhy potisku. Dalším vylepšením je režim automatické údržby, pomocí přidané kazety s čisticí kapalinou, která výrazně zlepšuje plán údržby.

Charakteristika tiskárny Epson SureColor SC-F2100

 

- barevný tisk s využitím 5-ti inkoustů UltraChrome o objemu 600 ml

- inkousty CMYKW (azurový, purpurový, žlutý, černý a bílý inkoust)

- vysoké rozlišení 1 400 x 1 400 dpi pro bílý inkoust (barevné inkousty 1 400 x 720 dpi)

- režim dvojité tisku bílé barvy a CMYK barev

- bílý inkoust rezistentní vůči popraskání

- tisková hlava PrecisionCore TFP

- zlepšení cirkulace inkoustu pro rychlý start

- tisk na textil až do tloušťky 25 mm (nastavitelnost po 0,5 mm krocích)

- volitelná podložka pro uchycení textilu na tiskovém stole pro lepší uchycení

- software Enhanced Garment Creator (pro vlastní návrhy potisku)

- inkoust UltraChrome DG má certifikát OEKO PASSPORT (certifikát testu Oeko-Tex Standard 100)

- 3 základní režimy tisku (rychlý režim, kvalitní a vysoce kvalitní režim)

- 6 režimů tisku (včetně režimu zvýraznění bílé barvy)

- široký barevný gamut

- konektivita ethernet a USB

- hostitelské USB

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Propagujte svou značku na tričku


Cílovou skupinou tohoto modelu tiskárny by měly být malé a střední firmy, které se zabývají reklamou, jakož i výrobci a prodejci triček a textilu s potiskem. Stejně i firmy, které potřebují dostat na trh svůj brand. SureColor F2100 dokáže tisknout na směsi 50 % bavlny/50 % polyesteru a 100 % bavlny.

DTG tiskárna SureColor SC-F2100 je v nabídce společnosti Epson krátce, ale ohlasy na ni jsou velmi dobré. Ve srovnání s předchozí generací této tiskárny jde o výrazný krok k lepšímu. Výrobcem doporučená maloobchodní cena včetně DPH je 15 594 €. Na českém trhu se zatím neobjevila v nabídce žádného prodejce.