Kancelář

Niimbot štítkovač pod vánoční stromeček

Máte ve věcech chaos a potřebujete to nějak zpřehlednit? Je čas na organizaci a správné označení všech položek. Darmo je budete mít pěkně a úhledně uloženo, pokud si nepamatujete, co tam je. V organizačním procesu vám velmi dobře pomohou štítkovače. Tiskárny etiket nebo jinak i štítkovače slouží k tisku etiket pro různé účely.

 

- uspořádání a označování souborů, složek a dokumentů

- vytváření adresních štítků na obálky a balíky

- tisk štítků s čárovými kódy pro řízení zásob

- výroba produktových štítků pro maloobchod nebo výrobu

- výroba značek a identifikačních štítků pro různé předměty

- označování drobných předmětů v domácnosti

 

Tyto tiskárny jsou všestrannými nástroji, které lze použít v kancelářích, skladech, maloobchodních prostorách nebo doma pro širokou škálu potřeb v oblasti označování. Za dostupnou cenu jsme objevili kompaktní štítkovače Niimbot.

Niimbot je předním poskytovatelem služeb tiskáren štítků a inteligentních identifikačních řešení v Číně. Nabízejí celou řadu produktů a služeb včetně přenosných tiskáren štítků a spotřebního materiálu. Cílem společnosti Niimbot je poskytnout podnikovým uživatelům inteligentní, efektivní a pohodlnou platformu tiskových služeb. Společnost byla založena v roce 2012 a v Asii je známá také pod značkou „Jing Chen (JC)“. 

Niimbot D101

Niimbot D101 je tiskárna etiket, která byla znovu uvedena na trh v roce 2021. Je určena pro tisk etiket o šířce 15mm - 25mm. Navíc s jednoduchým oddělovačem dokáže D101 tisknout také štítky ze série D11. Štítkovač se dodává s kotoučem štítkového papíru (12 x 40 mm) a oddělovačem, které jsou uloženy uvnitř zásobníku štítkovače. Tiskárna štítků D101 je kompaktní a přenosná, díky čemuž je vhodná pro různé potřeby označování. Poháněna je 1200mAh nabíjecí baterií, která vydrží přibližně 2 měsíce používání.

 

Specifikace tiskárny štítků Niimbot D101

Režim tisku: Termální tisk

Rozlišení tisku: 203 dpi

Rychlost tisku: až 60 mm/s

Šířka štítku: 15-25 mm

Kompatibilita: Dokáže tisknout štítky ze série D11 s jednoduchým oddělovačem

Konektivita: Bezdrátové připojení Bluetooth

Napájení: Vestavěná nabíjecí baterie (1200 mAh)

Nabíjecí konektor: USB-C

Rozměry: 130 x 79 x 45 mm

Hmotnost: 240 g

Zdroj foto: niimbotlabel.com

Niimbot D11

Model Niimbot D11 je tiskárna štítků, která využívá technologii termotisku. Tiskne pouze černobíle, ne barevně. Tiskárna se snadno nabíjí a používá role s páskou. Štítkovač D11 je navržen tak, aby byl přenosný a tomu odpovídá i jeho velikost. Podporuje různé formáty štítků včetně štítků s cenou a datem. Štítkovač D11 je bezdrátový a to umožňuje tisk na velké vzdálenosti. K tisku nepotřebuje inkoust, toner ani pásky. Dokáže tisknout až po dobu 4 – 5 hodin. Zařízení je kompatibilní se systémem iOS a Android s příslušnou aplikací. Mobilní aplikace nabízí široké možnosti tisku a tisk etiket může být vertikální i horizontální. Nechybí možnost tvořit čárové kódy nebo sériová čísla. Tiskárna štítků Niimbot D11 se snadno používá a má kompaktní velikost. Pomocí aplikace si můžete navrhnout své originální štítky s dlouhou životností.

 

Specifikace tiskárny štítků Niimbot D11

Kapacita baterie: 1200 mAh

Nabíjecí konektor: Micro USB

Přesnost tisku: 203 dpi

Rychlost tisku: 60 mm/s

Technologie tisku: Termální tisk

Šířka štítku: 15-25 mm

Formáty štítků: Různé formáty včetně štítků s cenou a datem

Připojení: Bezdrátové připojení Bluetooth

Zdroj energie: Vestavěná nabíjecí baterie (1200 mAh)

Inkoust/Toner/Rubbon: Nevyžaduje se

Kompatibilita: Podporuje tisk na velké vzdálenosti

Rozměry: 132 x 79 x 29 mm

Hmotnosť: 208 g

Zdroj foto: niimbotlabel.com

Niimbot D110

D110 je přenosná a nabíjecí mini tiskárna štítků. Je vybaven bezdrátovou tepelnou technologií Bluetooth, která vám umožní snadno navrhovat a tisknout štítky. Kompaktní velikost a snadná přenosnost spolu s dobíjecí lithiovou baterií o kapacitě 1 500 mAh umožní tisk bez přerušení 4 až 5 hodin. Prostřednictvím aplikace NIIMBOT App můžete importovat fotky ze chytrého telefonu nebo obrázky z internetu a zdokonalit výsledný design štítků. V bezplatné aplikaci pro Android a iOS budete mít k dispozici více než 1 500 ikonek, přes 100 rámečků, 19 fontů písma a navíc také tisk QR kódů

 

Specifikace tiskárny štítků Niimbot D11 jsou následující:

Rozměry: 132 x 79 x 29 mm

Kapacita baterie: 1500 mAh

Nabíjecí zásuvka: USB-C

Přesnost tisku: 203 dpi

Rychlost tisku: 20 mm/s

Technologie tisku: Termální tisk

Šířka štítku: 10-15 mm

Formáty štítků: Různé formáty včetně štítků s cenou a datem

Připojení: Bezdrátové připojení Bluetooth

Rozměry: 100 x 70 x 20 mm

Hmotnosť: 137 g

Zdroj foto: niimbotlabel.com

 

Modelová řada Niimbot B nabízí štítkovače B18, B21, B1 a B203. Na našem trhu jsme našli prodejce, kteří nabízejí model B18 a model B21.

Niimbot B18

Tiskárna štítků Niimbot B18 je přenosným zařízením pro výrobu štítků ovládaná pomocí aplikace přes Bluetooth. Tiskárna využívá technologii tepelného přenosu. Kompaktní rozměry a hmotnost pouhých 310 gramů ji předurčují pro pohodlné používání. Prostřednictvím aplikace můžete importovat fotky ze chytrého telefonu nebo obrázky z internetu a zdokonalit tak výsledný design štítků.

 

Zde jsou některé klíčové vlastnosti a specifikace Niimbot B18

Technologie tisku: Tiskárna štítků B18 využívá technologii tepelného přenosu, která zajišťuje čistý a hygienický tisk.

Konektivita: Lze ovládat pomocí aplikace Bluetooth ve smartphonu s názvem „NIIMBOT“. Pomocí aplikace můžete štítky upravovat a tisknout pohodlně a rychle.

Velikost štítkového papíru: Tiskárna dokáže automaticky identifikovat velikost štítkového papíru pomocí RFID, což usnadňuje používání.

Bezdrátová a přenosná: Tiskárna štítků B18 je bezdrátová a lze ji snadno přenášet. Štítky můžete upravovat a tisknout bezdrátově pomocí aplikace „NIIMBOT“.

Kompatibilita: Tiskárna podporuje různé formáty štítků, což umožňuje tisknout různé typy štítků včetně barevných štítků.

Zdroj energie: Má nabíjecí baterii, která poskytuje pohodlí a přenosnost.

 

​Velikost: 137 x 90 x 37 mm

Hmotnost: 310 gramů

Technologie tisku: Technologie tepelného přenosu

Konektivita: Bluetooth

Aplikace "NIIMBOT" (dostupná pro iOS a Android)

Velikost papíru štítků: Automaticky identifikována pomocí RFID

Kompatibilita: Podporuje různé formáty štítků včetně barevných štítků

Zdroj energie: Dobíjecí lithium-iontová baterie

Životnost: Neblednoucí tisk, který vydrží 8-10 let

Zdroj foto: niimbotlabel.com

Niimbot B21

Tiskárna Niimbot B21 Smart používá k tisku štítků pro označování předmětů doma, v kanceláři, ve škole, v obchodech a na mnoha dalších místech. Je dostupný v černé, červené, béžové a zelené mint barvě. Tiskárna Niimbot B21 Smart je určena pro vytváření štítků pro různé účely a je pohodlným nástrojem pro označování předmětů. Výkonný termo štítkovač Niimbot B21 má design v retro stylu a konstrukci, která vydrží i v náročných podmínkách. Dlouhodobá výdrž baterie je plusem pro delší pracovní cesty nebo potřebu tisku v terénu. Zařízení tiskne horizontálně i vertikálně.

Dodává se s 1500 mAh lithiovou baterií

Na jedno nabití baterie vydrží pracovat 4 hodiny

Velikost: 130 x 95 x 60 mm

 Hmostnosť: 300 g

Způsob tisku: Tepelný

Rozlišení: 203 dpi

Max. Rychlost: 60 mm/s

Max. Šířka štítku: 10-15 mm

Konektivita: Bluetooth

Kompatibilní se zařízeními se systémem Android a iOS (aplikace je lokalizována i do českého a mnoho jiných jazyků)

Zdroj foto: niimbotlabel.com

Všechny modely tiskáren štítků značky Niimbot mají kompaktní rozměry, pohodlné ovládání, dlouhou vydrž baterie a získáte je za dostupnou cenu. Chcete-li někomu udělat radost je to ideální a velmi praktický dárek pod vánoční stromeček.