Tonery a náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Modelová řada náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Kancelář a škola

Nejlevnější a nejjednodušší skartovačka do malé kanceláře nebo domácnosti

Stále si myslíte, že používat skartovací zařízení v malé kanceláři nebo domácnosti nemá význam? Jste přesvědčeni, že takové zařízení stojí hodně a jeho používání je složité? Pokud jste na tyto otázky odpověděli ano, tak s největší pravděpodobností stále házíte papírový odpad do koše a citlivější dokumenty s osobními údaji, staré výpisy z bank, fotografie, na kterých jste vy nebo vaši příbuzný, stříháte nůžkami na malé kousky. Nebylo by lepší si to zjednodušit? Máme pro vás řešení, které vaši peněženku nezatíží více, než návštěva kina pro dvě osoby.

Peach PS400-00 automatický skartovací nástavec

Tento model Peach PS400-00, na první pohled nevypadá jako klasické skartovací zariadenie.Je to velmi praktický jednoduchý nástavec, který můžete umístit na jakýkoliv kulatý nebo čtvercový koš o průměru 28 - 35 cm. Zapojuje se do zásuvky, než jakékoliv jiné zařízení. Rozměry 29,5 x 11,0 x 6,5 cm jsou velmi příjemné na skladování. Pokud skartovací nástavec nepoužíváte můžete jej uložit i do zásuvky v psacím stole. Hmotnost je vynikající a nepřesáhne 1 kg, přesně 0,87 kg. Navzdory jednoduchosti můžete očekávat od skartovačky Peach PS400-00, slušný výkon skartace podélným řezem (řezání pásů). Na domácí dokumenty, které nejsou, tak citlivé, stupeň utajení P1 postačí. Výhodou zařízení je automatické zapnutí a tlačítko zpětného chodu. Jelikož jde o jednoduché zařízení neočekávejte od něj vysoký skartovací výkon. Přesto dokáže skartovat 6 listů (80g/m2) rychlostí 2,2 m / min. Kromě kancelářského papíru a jiných papírových dokumentů zvládne i skartaci plastových kreditních karet. Nechybí ani ochrana proti přehřátí. Hlučnost při skartaci je sice trochu vyšší, ale jelikož je tato skartovačka určená pro menší objem, není problémem to chvíli vydržet.

Plusy

- malé rozměry a nízká hmotnost
- zabere minimální prostor (umístění na běžný koš)
- funkce automatické zapnutí
- tlačítko zpětný chod
- ochrana proti přehřátí
- jednoduchá obsluha
- bezkonkurenčně nízká cena

Mínusy

- skartuje podélným řezem (pouze pásy)
- trochu vyšší hlučnost
- průměrný výkon

Největším plusem skartovačky nebo přesněji skartovacího nástavce Peach PS400 - 00 je nízká cena, snadné ovládání a minimální prostor pro skladování. Vhodná je do domácnosti pro skartaci běžného papírového odpadu nebo do malé kanceláře, kde nepotřebujete likvidovat velký objem a vaše dokumenty neobsahují příliš citlivý obsah.

Peach PS300-21 manuálně skartovací zařízení

Dalším zařízením na skartování v nízké ceně je model Peach PS300-21.Táto skartovačka je výjimečná tím, že nepotřebuje k chodu napájení do elektrické sítě. Skartujete manuálně za pomoci jediné kliky, kterou ručně otáčíte. Tento poněkud spartánský způsob ovládání má své výhody. Žádná spotřeba elektřiny, skoro žádná hlučnost a maximální přenosnost díky menšímu 3,6 l koši. Skartace probíhá křížovým řezem, což zároveň zmenšuje celkový objem odpadu. Kromě papíru můžete tímto zařízením skartovat i CD/DVD nosiče a kreditní karty. Maximální počet listů, který skartovačka zvládne jsou 3 archy formátu A4. Z vlastní zkušenosti však doporučujeme skartovat raději po jednom listu. Pro skartování modelem Peach PS300-21 platí stupeň utajení P3. Díky řezání křížovým řezem na něm můžete skartovat i citlivější dokumenty. Rozměry tohoto modelu jsou 340 x 140 x 175 cm a hmotnost is košem 2 kg.

Plusy

- malé rozměry a nízká hmotnost
- jednoduchá manipulace a přenášení
- skartace křížovým řezem
- možnost skartování CD/DVD nosičů a platebních karet
- bez potřeby elektrické energie
- žádná hlučnost
- nízká cena

Mínusy

- pracnější manuální skartace
- nižší výkon (max. 3 listy)

Tato skartovačka je vhodná do domácnosti a s přimhouřeným okem i do malé kanceláře, kde se likviduje velmi malý objem odpadu. Je nenáročná na prostor, nepotřebujete k ní žádné kabely, ani elektřinu a při práci je tichá. Tento model někteří domácí kutily vylepšili tak, že místo kliky na ruční pohon, zapojily vrtačku a na nízkých otáčkách skartovali. To vám samozřejmě nedoporučujeme. Každopádně patří tyto dva modely mezi nejlevnější a nejjednodušší skartovací zařízení, které najdete. Získáte tak nenáročné a cenově nejdostupnější skartování do domácnosti.