Tonery a náplně

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Kancelář a škola
IT a Elektronika
Akce a slevy

Lexmark CS531dw

Modely Lexmark série 5 a 6 přinášejí nejen pokroky ve výkonu, ale také bezpečnosti a udržitelnosti. Tiskárna Lexmark CS531dw je barevným zařízením vhodným do malé až středně velké kanceláře s propracovanou podporou IoT pro správu na dálku včetně nastavení a konfigurace. Přestože se jedná o jednoúčelové zařízení překvapí výkonem, kvalitou a jednoduchou obsluhou.

 

Stručná charakteristika

Technologie tisku: barevná laserová

Použití firma/ domácnost : malá, středně velká firma

Rozhraní tiskárny: USB/LAN/Wi-Fi/NFC

Mobilní konektivita: AirPrint/ Mopria Print Service, Mopria Scan

Funkce tiskárna/ multifunkce: tiskárna - tisk

Maximální formát tisku: A4

Automatický oboustranný tisk: ano

Displej: ano

 

Rozměry a hmotnost

Šířka: 319 mm

Hloubka: 422,5 mm

Výška: 455 mm

Hmotnost: 20,5 kg

 

Design

Design možná nebude to, co vás ohromí, ale tento model má kompaktní rozměry a dobrou ergonomii. Má prakticky umístěný ovládací panel na horní straně s mírným úhlem dopředu. LCD displej s dotykovým ovládáním je vpravo. Přibližně uprostřed je hostitelský USB port pro přímý tisk z USB disků. Na přední straně je otevírací kryt a ve spodní části se nachází vstupní zásobník papíru. Na pravé boční straně zařízení se nachází prostor pro tonerové kazety se snadným přístupem pro výměnu. Konektory jsou na zadní straně. Tiskárna Lexmark CS531dw má kvalitní tovární zpracování, pevné plasty a stabilní vnitřní konstrukci s ocelovým rámem.

 

zdroj foto: lexmark

 

Funkce

Tento model podporuje IoT se správou na dálku a to včetně nastavení, konfigurace, správy spotřebního materiálu a diagnostiky. Nechybí funkce bezdrátové připojení a vzdálené aktualizace firmwaru pro bezpečnostní funkce. Spolu s mobilní aplikací si zjednodušíte mobilní tisk, sledování a správu tiskových úloh na dálku. Kromě pevného připojení USB kabelem nebo ethernetovým kabelem k síti doplňuje bezdrátové Wi-Fi připojení také podpora pro NFC. Tiskárna podporuje automatický oboustranný tisk. spolupracuje se všemi standardními operačními systémy a mobilními Android a iOS.

zdroj foto: lexmark

 

Rychlost a kvalita tisku

Lexmark CS531dw tiskne pomocí laserové technologie v rozlišení tisku 1 200 x 4 800 Dpi. Za minutu vytiskne 33 stran v monochromatickém režimu nebo 33 stran v barevném režimu. V režimu duplex je to 17 stran oboustranně černobíle i barevně. Čas na vytištění první strany je 7,1 sekundy černobílý dokument nebo 7,6 sekund barevně. Vstupní kapacita papíru je standardně 251 listů a maximální s přídavnými zásobníky až 2001 listů papíru. Výstupní kapacita papíru je 170 výtisků. Tento model je sestaven pro doporučenou měsíční zátěž 1 500 až 10 000 stran a maximální vytížení je 100 000 stran tisku za měsíc. Kvalita tisku je na velmi dobré úrovni v obou režimech, tak jako černobílé dokumenty i barevný tisk mají vysokou kvalitu.

 

Plusy tiskárny

- ergonomický design a kompaktní velikost

- rychlost a kvalita tisku

- bohatá konektivita

- dotykový LCD displej

- podpora mobilního tisku a bezdrátové správy zařízení

- bezpečnostní funkce

- možnost rozšíření vstupní kapacity papíru

- podpora automatického oboustranného tisku

 

Minusy tiskárny

- pouze jednoúčelové zařízení pro tisk 

Náplně do tiskárny

Tento model tiskne pomocí velkokapacitních tonerových kazet s označením Lexmark CS531, CX532 černá (15 800 stran) a barevné kazety CS531, CX532 azurová, purpurová a žlutá a vytížeností 8 800 stran. Tonerové kazety se standardní velikostí mají označení Lexmark CS531, 632 a CX532, 635 s vytížeností 3 000 stran černá a 2 000 stran barevné kazety.

Zhodnocení

Barevná laserová tiskárna Lexmark CS531dw je sestavena tak, že ji můžete používat, jako samostatné zařízení do vaší menší firmy nebo jako součást podnikové flotily tiskáren. Získáte vysokou produktivitu se zapojením do LAN sítě nebo standardním bezdrátovým připojením, možnostmi více zásobníků a volitelnou sešívačkou pro multifunkční zařízení. Tento model je navržen tak, aby vám umožnil pracovat rychleji a efektivněji. Ať už tisknete jednoduchý dokument nebo složitější projekt, tiskárna Lexmark zvládne tento úkol spolehlivě a rychle. Plusem je stabilní ocelový rám a kvalitní komponenty s dlouhou životností. Tiskárna podporuje bezpečnostní funkce pro zabezpečení a ochranu vašich údajů, zařízení i sítě. Pomocí IoT senzorů, které nepřetržitě monitorují stovky datových bodů, se zařízení snadno spravují, aniž by zatěžovalo vaše IT zaměstnance. To znamená, že můžete trávit méně času správou tiskáren a více času zaměřením se na svoji hlavní činnost.