Tonery a náplně

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Kancelář a škola
IT a Elektronika
Akce a slevy

Kyocera ECOSYS M2135dn

Jedna z cenově nejdostupnějších multifunkcí výrobce Kyocera patří do série ECOSYS. Je vhodná pro náročné uživatele a menší pracovní skupiny. Všude tam, kde je třeba efektivně tisknout černobílé dokumenty ve větším objemu. Tato produkční série je sestavena s vysokým důrazem na životní prostředí. Za ekonomicky výhodnou cenu nabízí výkon, vysokou účinnost a kvalitní spolehlivé součástky s dlouhou životností.


Stručná charakteristika

Technologie tisku: laserová monochromatický
Použití firma/ domácnost: malá pracovní skupina, domácnost
Rozhraní tiskárny: USB/ LAN/ Wi-Fi Direct
Mobilní konektivita: AirPrint/ Google Cloud Print/ Mopria
Funkce tiskárna/ multifunkce: multifunkce - tisk/ kopírování/ skenování/ faxování
Maximální formát tisku: A4
Automatický oboustranný tisk: ano
Displej: ano

Rozměry a hmotnost

Šířka: 375 mm
Hloubka: 393 mm
Výška: 510 mm
Hmotnost: 19 kg

Design

Zařízení nepatří k těm nejmenším, ale stále ho můžeme považovat za stolní tiskárnu, pro kterou najdete místo i v domácnosti. Design působí moderně a má příjemnou ergonomii. Horní část patří robustnějšímu automatickému podavači předloh s plochým skenerem. Na přední část skeneru je napojen velký ovládací panel. Ten obsahuje ovládací tlačítka, numerickou klávesnici a poměrně malý displej. Pod ním je výstup tisku. Vpravo se nachází port pro hostitelské USB. Přední část se dělí o prostor za otevíracím krytem, ​​kde je tonerová kazeta a ve spodní části je vysouvací zásobník pro vstup papíru a slot pro volitelné SD karty. Na čelní straně naleznete tlačilo pro zapínání. Konektor pro propojení pomocí USB a ethernetového kabelu je v zadní části zařízení. Tiskárna je vyrobena z kvalitních pevných plastů a výrobce použil stabilně konstrukci a součástky s dlouhou životností. Tovární zpracování je velmi kvalitní.

 

 

Funkce

Model Kyocera ECOSYS M2135dn je monochromatická tiskárna s plnohodnotnými funkcemi tisku, kopírování, skenování a faxu. Vše, co využijete v kanceláří. Kromě toho má podporu automatického oboustranného tisku a nechybí ani automatický podavač předloh s kapacitou 50 listů. O výkon se stará 800 MHz procesor a RAM paměť 512 MB standardně s možností rozšíření až max. 1 536 MB. Kromě připojení pomocí USB kabelu obsahuje port pro zapojení do sítě LAN s možností vytvoření bezdrátové sítě. V rámci volitelnosti doplňků je možná podpora pro různé autentizační klíče USB IC Card Reader + Card Authentication Kit (B).

Rychlost a kvalita tisku

Multifunkce tlačí v monochromatickém režimu v rozlišení 1 200 Dpi. Za minutu dokáže vytisknout 35 stran A4. Zahřívací doba je 17 sekund a tisk první strany trvá přibližně 6,8 sekundy. Ve stejnou dobu získáte i první vytištěnou kopii. Rychlost skenování je 40 stran za minutu černobíle nebo 23 stran za minutu barevně.

Plusy tiskárny

- kvalitní tovární zpracování
- stabilní konstrukce
- rychlost a kvalita tisku
- automatický oboustranný tisk (duplex)
- automatický podavač dokumentů (ADF)
- multifunkce (4 v 1)
- konektivita
- host UBS, slot SD karet
- jednoduché ovládání a údržba

Mínusy tiskárny

- robustnější design
- pouze černobílý tisk

Náplně do tiskárny

Multifunkce Kyocera ECOSYS M2135dn používá k tisku černou tonerovou kazetu s označením TK-1150 s vytížeností 3 000 stran.


Manipulace s papírem

Vstupní kapacita tiskárny:

- Víceúčelová přihrádka na 100 listů, 60-220 g / m2, A4, A5, A6, B5, B6, Letter, Legal, uživatelský formát (70 × 148 mm - 216 × 356 mm)
- Univerzální zásobník na 250 listů, 60-163 g / m2, A4, A5, A6, B5, Letter, Legal, uživatelský formát (105 × 148 mm - 216 × 356 mm)
- Maximální vstupní kapacita včetně volitelných doplňků: 850 listů formátu A4
- Duplexní jednotka standardní duplexní jednotka povinných formátů A4, A5, B5, Letter, Legal, 60-163 g / m2
- Výstupní kapacita max. 150 listů potiskem dolů
- Podavač originálů 50 listů, 50-160 g / m2 A4, A5, A6, B5, B6, Letter, Legal, uživatelský formát (100 × 148 mm - 216 × 356 mm)

Zhodnocení

Model Kyocera ECOSYS M2135dn je výkonná multifunkce do malé až středně velké pracovní skupiny, ale i do vícečlenné domácnosti. Všude tam, kde se tiskne větší objem tisku. Plusem je rychlost, kvalita a podpora automatického oboustranného tisku spolu s automatickým podavačem dokumentů. Kromě podpory operačních systémů Windows, Mac OS X verze 10.5 nebo vyšší podporuje i UNIX a LINUX. Nechybí ani podpora mobilního tisku KYOCERA Mobile Print pro iOS a Android, AirPrint, Mopro, Google Cloud Print. Společnost Kyocera nabízí prodlouženou záruku 3, 4 a 5 let v místě provozu.