Tonery a náplně

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Kancelář a škola
Akce a slevy

Hybridní tiskárna Epson SureColor F1000: DTG A DTF

Textilní tisk prošel v průběhu let vývojem. Technologie DTG a DTF zcela změnila hru tím, že umožňuje přizpůsobit látky s neuvěřitelnými detaily a vysokou kvalitou. V této oblasti společnost Epson představila novou tiskárnu Epson SC F1000, kterou oslovila všechny cílové skupiny. Nabízí stejnou kvalitu a všestrannost, ale je kompaktnější a hospodárnější.

SureColor F1000 doplňuje řadu hybridních tiskáren Epson DTG a DTF. Zachovává si svůj elegantní a minimalistický design, tentokrát však se zmenšenými rozměry. Nová tiskárna měří 90 x 70 cm v porovnání se svojí velkou sestrou SC F2200 o rozměrech 98 x 1360 cm.

Díky těmto novým rozměrům lze tiskárnu umístit do menšího pracovního prostoru a absence ventilátoru umožňuje její snadné umístění ke stěně. SC-F1000 nabízí možnost ukázat, jak funguje, i díky velkému průhlednému krytu a vnitřnímu osvětlení.

Tato tiskárna je cenově výhodnější. Díky tomu společnost Epson přináší DTG + DTF podnikatelům, maloobchodníkům a malým firmám, které vyžadují nákladově efektivní a cenově dostupné řešení pro tisk na látky jakékoli barvy a složení.

 

 

zdroj foto: Epson  

Inkousty, které zlepšují barevnost a trvanlivost

Stejně jako F2200 obsahuje i Epson F1000 nové inkousty Ultrachrome DG2, které zlepšují odolnost barev a snižují přeskakování žluté a černé barvy. Díky kompaktnějšímu designu však mají inkoustové sáčky SC F1000 sníženou kapacitu 250 ml.

Flexibilita a použitelnost: DTG + DTF

Díky funkcím DTG a DTF dokáže SureColor F1000 tisknout na širokou škálu textilií, jako jsou trička, mikiny, tašky, polštáře a jiné. Vyniká souborem pokročilých funkcí, které zajišťují intuitivní, přesný a vysoce kvalitní tisk. Široce otevíratelné víko usnadňuje vkládání oděvů nebo DTF fólií. Navíc s funkcí automatického nastavení mezery měří výšku automaticky, což vám umožňuje pracovat s textiliemi o tloušťce až 2,50 cm bez potřeby manuálního zásahu. Uživatelské rozhraní nabízí intuitivní dotykové menu s velkými a jasnými ikonami, které jsou zárukou komfortního uživatelského zážitku. Epson SC-F1000 má výborné možnosti konektivity, včetně Ethernetu, USB, WiFi a WiFi-Direct, díky čemuž je všestranný pro různá pracovní prostředí. 

Tiskové hlavy a údržba

Nový systém údržby je nezbytný pro udržení tiskové hlavy v optimálním stavu, čímž se zajistí nejvyšší kvalita tisku. Funkce automatického čištění zabraňuje usazování inkoustu a zároveň odstraňuje prachové částice a vlákna. Navíc díky funkci automatické údržby mohou uživatelé naplánovat pravidelné čištění přímo z ovládacího panelu tiskárny. Nabízí také možnost konfigurace v „dovolenkovém“ režimu , což umožňuje nečinnost, aniž by došlo k ohrožení jeho stavu a funkčnosti při obnovení používání. Tímto způsobem je údržba uživatele minimální a zůstává čas na vytvoření a tisk.

Pokročilá technologie výkonné tiskové hlavy

Nejmodernější technologie tiskové hlavy, navržená výhradně pro použití textilních inkoustů při přímém tisku, zajišťuje přesnou reprodukci obrazu a profesionální výsledky. Tato technologie zahrnuje systém NVT (Nozzle Condition Verification), který automaticky nastavuje tiskovou hlavu tak, aby byla vždy zajištěna optimální výkonnost. Tiskárna vykompenzuje chyby použitím jiných trysek, abyste mohli pokračovat v práci. Po dokončení práce je můžete vyčistit. Je důležité zdůraznit, že čistí pouze zjištěné znečištěné vstřikovače, takže bude mít nižší spotřebu. Používá také technologii POL (Part Over Lap), tj. tisk se překrývá, aby se zabránilo pruhování. Technologie proměnlivých kapiček inkoustu umožňuje rozlišení až 2400 dpi, výsledkem čehož jsou výjimečně kvalitní tištěné produkty, připravené k prodeji.

 

zdroj foto: Epson

Nový software Garment Creator 2

Epson SureColor F1000 obsahuje nový software Garment Creator 2, který zahrnuje:

Pokročilá integrace technologie tisku DTF s novou kartou, která transformuje pracovní oblast, automaticky povolí zrcadlový režim a upraví pořadí tisku bílé základní vrstvy, čímž se optimalizuje výrobní proces.

Profil Vivid Colors“ navržen tak, aby zesílil intenzitu a sytost barev, výsledkem čehož jsou jasnější a atraktivnější výtisky.

Schopnost rozlišit a nezávisle nastavit bílý inkoust použitý jako základ nebo maska od inkoustu použitého jako povrchově bílá nebo zvýraznění. To umožňuje jemnější kontrolu nad intenzitou a pokrytím bílého inkoustu, čímž se zlepšují detaily finální úpravy.

Další výhodou je nástroj „Epson Cloud Solution PORT“, který je ideální pro monitorování správy úloh:

Získává aktuální informace pro optimalizaci efektivity.

Zobrazte si ovládací panely tisku, využití tiskárny, dobu provozu a další z jakéhokoli připojeného zařízení.

Přístup k šifrovaným, bezpečným zprávám o aktivitě v Cloudu.

Účty pro úkoly poskytující více informací pro řízení podniku.

Hybridní tiskárna Epson SC F1000 nově definuje hranice textilního tisku. Ať už teprve začínáte, nebo chcete rozšířit svou produkci, tato tiskárna slibuje, že posune vaše projekty na vyšší level, přičemž kombinuje kvalitu, všestrannost, efektivitu a celou řadu funkcí. To vše s novým konceptem hybridního designu v kompaktní velikosti.

 

zdroj: epson, brildor-com