Tonery a náplně

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Kancelář a škola
IT a Elektronika
Akce a slevy

HP Smart Tank 750 All-in-One

Pokud potřebujete tiskárnu, která nabízí řadu funkcí v jednom kompaktním zařízení a zároveň tiskne kvalitně za nízké náklady, nepřehlédněte model HP Smart Tank 750 All-in-One. Tiskárna je navržena tak, aby pokryla potřeby domácnosti s více uživateli, posloužila pro Home Office nebo v kanceláři pro malou pracovní skupinu.

 

Stručná charakteristika

Technologie tisku: inkoustová barevná

Použití firma/ domácnost : malá pracovní skupina, domácnost, Home Office

Rozhraní tiskárny: USB/LAN/Wi-Fi (2,4-5 GHz)

Mobilní konektivita: AirPrint / Chrome OS / HP Print Service Plugin / Mopria / HP Smart

Funkce tiskárna/ multifunkce: multifunkce - tisk/ kopírování/ skenování

Maximální formát tisku: A4

Automatický oboustranný tisk: ano

Displej: ano

 

Rozměry a hmotnost

Šířka: 427,5 mm

Hloubka: 364 mm

Výška: 240 mm

Hmotnost: 7,70 kg

 

 

Kompaktní design

Multifunkce HP Smart Tank 750 AIO je kompaktní zařízení o rozměrech 427,5 x 364 x 240 mm, které se snadno vejde i na pracovní stůl. Váží kolem 7,70 kg a lze jej snadno přemístit. Po prvním nastavení víte do tiskárny pohodlně naplnit barvy do nádržek pomocí systému doplňování bez rozlití. Na přední straně tiskárny můžete vidět úzký ovládací panel, na kterém je malý LCD displej zobrazující všechny základní informace a ovládací tlačítka. Horní část patří plochému skeneru s automatickým podavačem (ADF) dokumentů s kapacitou 35 listů. Přední část je rozdělena na pravý zásobník inkoustu se třemi oddělenými nádržkami a jednu nádržku, která je na levé straně. Ve středu dolů je umístěn vstupní zásobník papíru pro 250 listů a nad ním je lišta pro výstup papíru s kapacitou 100 listů. Tovární zpracování je kvalitní a plasty zařízení jsou dostatečně pevné. Tiskárna má stabilní konstrukci a velmi příjemný design v provedení bílé a tmavě šedé barvy.

 

 

Funkce All-in-One

Multifunkce obsahuje plnohodnotné funkce barevného tisku, kopírování a skenování. Můžete ji připojit bezdrátově k Wi-Fi síti nebo pomocí portu k LAN síti. Pomocí aplikace HP Smart, která je dostupná pro iOS i Android, si ji můžete nainstalovat do mobilního zařízení a nakonfigurovat tiskárnu v několika jednoduchých krocích. Tato aplikace vám umožňuje ovládat tiskárnu pro všechny potřeby bezdrátového tisku a skenování is využitím Cloudového úložiště. Tiskárna má rychlé a snadné nastavení a podporu 2-pásmové Wi-Fi (2,4 -5 GHz). Tento model přichází s více bezpečnostními funkcemi. Funkce bezpečného spuštění zajišťuje, že se zařízení zavede pomocí softwaru, kterému důvěřuje výrobce původního zařízení (OEM), a v případě jeho napadení se okamžitě zastaví. Také ověří kód paměti, pak se zastaví a upozorní zákazníka, není-li autentický. Nechybí paměť chráněná proti zápisu, aby se zabránilo vniknutí škodlivých kódů během provozu tiskárny. A aby se vaše data nedostala k hackerům, má funkci Randomized Password, která umožňuje přednastavit hesla, aby se zabránilo vetřelcům v přístupu k nastavením tiskárny. Nechybí automatický podavač dokumentů (ADF) a podpora automatického oboustranného tisku (duplex).

 

Rychlost a kvalita tisku

Tiskárna tiskne inkoustovou technologií v monochromatickém a barevném režimu v Max. rozlišení tisku 4 800 x 1 200 Dpi. Ve standardním nastavení ISO s 5% pokrytím inkoustem vytiskne 15 barevných stran A4 nebo 23 černobílých stran za přibližně minutu. První stranu dokáže vytisknout za necelých 14 vteřin. Tisk fotografie zvládne přibližně za 2 minuty 41 vteřin při velikosti A4 s nejlepším DPI a fotografii o rozměrech 6 x 4 palců za přibližně 56 vteřin s rozlišením 300 DPI. Při použití oboustranného tisku na obě strany to trvá přibližně 29 sekund. Při standardním textovém tisku dokáže tiskárna dosáhnout rychlosti tisku 23-24 stran za minutu (černobíle). Rychlost barevného tisku však není ani zdaleka taková a pohybuje se spíše kolem 13-14 stran za minutu. Kvalita výstupu je vynikající a text vypadá ostře a detailně. Kvalita tisku obrázků podává spoustu detailů a dobrou ostrost. Optické rozlišení skeneru je 1200 DPI (bodů na palec je jednotka optického rozlišení). Naskenování jednoduché grafiky A4 trvá jen 19 vteřin. U předlohy s velkým množstvím detailů to potrvá samozřejmě mnohem déle. Doporučený měsíční objem tisku je 400 až 800 stran a maximální měsíční pracovní vytížení je 5 000 stran.

 

Plusy tiskárny

- kompatibilní design

- kvalitní tovární zpracování

- funkce All-in-One

- duplex (automatický oboustranný tisk)

- ADF (automaticky podavač dokumentů)

- bohatá konektivita (2-pásmové Wi-Fi)

- kvalita tisku

- tankový systém inkoustů

- nízké náklady na tisk

 

Minusy tiskárny

- pomalejší tisk v barevném režimu

- malý displej

- ADF jedna strana

 

Náplně do tiskárny

Tiskárna obsahuje pohodlný tankový systém doplňování se čtyřmi samostatnými nádržkami pro černý, azurový, purpurový a žlutý inkoust. Do nádržek se inkoust dolévá z náhradních lahviček s označením HP G52 (Black) nebo HP G53 XL černý inkoust s vytížeností 6 000 stran a barevný inkoust HP G52 (Y, C, M) s vytížeností 8 000 stran.

 

Zhodnocení

Pokud hledáte univerzální tiskárnu s velmi dobrým výstupem černobílého, ale také barevného tisku a bohatou konektivitou pro tisk v objemu 400 až 800 stran měsíčně je tento model velmi dobrá volba. Získáte všechny funkce spolu s těmi bezpečnostními v jednom kompaktním zařízení a poměrně rychlý tisk za nízké náklady s pohodlným doplňováním inkoustu. Jako minus vidíme poněkud pomalejší barevný tisk, poměrně malý LCD displej a jednostranný podavač ADF.