Kancelář

HP Smart Tank 675 All-in-One

Barevná multifunkce série Smart Tank 670 má vše v jednom, co potřebujete pro snadný a pohodlný tisk s mobilní konektivitou. Obsahuje snímač upozornění na nedostatek inkoustu, který díky velkoobjemovým zásobníkům vydrží velmi dlouho. Kromě toho hned v balení získáte inkoust na přibližně 3 roky tisk při běžném používání. Dalším plusem, který přispívá k velmi dobré efektivitě a šetření je podpora automatického oboustranného tisku. Tato univerzální tiskárna typu All-in-One tiskne barevně a vhodná je do domácnosti, ale i do malé domácí kanceláře, kanceláře živnostníka a pro pracovní Home Office.

 


Stručná charakteristika

Technologie tisku: inkoustová barevná
Použití firma/ domácnost : domácnost, Home Office, malá firma
Rozhraní tiskárny: USB/ Wi-Fi/ Bluetooth
Mobilní konektivita: AirPrint/ Google Cloud Print/ HP ePrint/ Mopria
Funkce tiskárna/ multifunkce: multifunkce - tisk/ kopírování/ skenování
Maximální formát tisku: A4
Automatický oboustranný tisk: ano
Displej: ano

 

Rozměry a hmotnost

Šířka: 428 mm
Hloubka: 364 mm
Výška: 199 mm
Hmotnost: 6, 38 kg

Moderní design

Celá série Smart Tank má příjemný, moderní design s hranatějším středem těla a mírně zaoblenými hranami v horní a spodní části zařízení. Plochý skener se ukrývá pod vrchním krytem. V přední horní části se nachází několik ovládacích tlačítek a minimalistický 1řádkový informační displej. Vstup a výstup papíru je umístěn ve spodní části zařízení. Střední část je vyhrazena pro zásobník pro černý inkoust na levé straně a tři samostatné nádržky pro barevné inkousty na pravé straně. Ve středu se nachází logo výrobce. Na zadní části se nachází konektor pro zapojení do elektrické sítě a USB port pro propojení s PC nebo notebookem. Multifunkce má moderní design v tříbarevném provedení bílé, tmavě šedé a ocelové modré. Zpracování je kvalitní a plasty jsou dostatečně pevné. I tento model je vyroben z recyklovatelných částí.

 

      

 

Funkce vše v jednom

Univerzální tiskárna HP Smart Tank 675 zastřešuje tři plnohodnotné funkce pro barevný tisk, kopírování a skenování. Všechny tyto funkce spolu s automatickým oboustranným tiskem jsou v jednom kompaktním zařízení s ergonomickým designem. Ovládání je pohodlné pomocí několika ovládacích tlačítek nebo přes aplikaci HP Smart v mobilním zařízení. Tiskárna podporuje připojení pomocí Wi-Fi s funkcí samoopravy a samozřejmě také tisk z mobilních zařízení. Využívat můžete připojení přes rozhraní Bluetooth, Apple AirPrint nebo Google Cloud Print.


Rychlost a kvalita tisku

Multifunkce tisku inkoustovou technologií v černobílém i barevném režimu v rozlišení tisku 4 800 x 1 200 Dpi. Maximální formát tisku je A4. rozlišení skeneru je 600 x 1 200 Dpi. Za minutu vytiskne 12 stran A4 černobíle nebo 7 stran barevně. Kapacita vstupního zásobníku je 150 listů a výstupní 100 listů. Doporučené měsíční vytížení je 800 stran a maximální měsíční zatížení je 3 000 stran tisku. Kvalita tisku je na velmi dobré úrovni a pro potřeby v domácnosti nebo pro Home Office zvládne tiskárna všechny tiskové úlohy s dokumenty spolehlivě.


Plusy tiskárny

- kvalitní tovární zpracování
- multifunkčnost 3 v 1
- Wi-Fi, Bluetooth
- podpora tisku z mobilních zařízení
- podpora aplikace Smart HP
- automatický oboustranný tisk (duplex)
- tankový zásobník inkoustů
- v balení 5 x inkoustové náplně (3 x barevná, 2 x černá)
- nízké provozní náklady

Minusy tiskárny

- neobsahuje automatický podavač dokumentů (ADF)


Náplně do tiskárny

Plusem této multifunkce je tankový zásobník inkoustu se čtyřmi samostatnými nádržkami pro černý a barevné inkousty (systém CMYK). Balení obsahuje 2 inkoustové lahvičky 135 ml s označením inkoust černý HP GT51XL (Black) a lahvičky: 1 x 75 ml inkoust azurový HP GT52 (Cyan), žlutý HP GT52 (Yellow) a purpurový HP GT52 (Magenta). Vytíženost náplní je 6 000 stran tisku s 5% pokrytím pro černý inkoust a 3 000 stran tisku pro a barevné inkousty. Výhodou je, že do tankového zásobníku lze dolévat inkoust.

Zhodnocení

Pokud hledáte univerzální zařízení pro tisk, kopírování a skenování v pěkném moderním designu a v kompaktní velikosti do domácnosti je model HP Smart Tank 675 AiO jedním z kandidátů na trhu. Nabízí bezdrátovou konektivitu, jednoduché ovládání a kvalitní tisk v nízké cenové režii. Nechybí automatický oboustranný tisk a plusem je tankový zásobník inkoustů s možností dolévání. Menším mínusem je pouze 1řádkový informační displej a poněkud menší kapacita vstupního zásobníku papíru.