Tonery a náplně

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Kancelář a škola
IT a Elektronika
Akce a slevy

HP Smart Tank 675 All-in-One

Barevná multifunkce série Smart Tank 670 má vše v jednom, co potřebujete pro snadný a pohodlný tisk s mobilní konektivitou. Obsahuje snímač upozornění na nedostatek inkoustu, který díky velkoobjemovým zásobníkům vydrží velmi dlouho. Kromě toho hned v balení získáte inkoust na přibližně 3 roky tisk při běžném používání. Dalším plusem, který přispívá k velmi dobré efektivitě a šetření je podpora automatického oboustranného tisku. Tato univerzální tiskárna typu All-in-One tiskne barevně a vhodná je do domácnosti, ale i do malé domácí kanceláře, kanceláře živnostníka a pro pracovní Home Office.

 


Stručná charakteristika

Technologie tisku: inkoustová barevná
Použití firma/ domácnost : domácnost, Home Office, malá firma
Rozhraní tiskárny: USB/ Wi-Fi/ Bluetooth
Mobilní konektivita: AirPrint/ Google Cloud Print/ HP ePrint/ Mopria
Funkce tiskárna/ multifunkce: multifunkce - tisk/ kopírování/ skenování
Maximální formát tisku: A4
Automatický oboustranný tisk: ano
Displej: ano

 

Rozměry a hmotnost

Šířka: 428 mm
Hloubka: 364 mm
Výška: 199 mm
Hmotnost: 6, 38 kg

Moderní design

Celá série Smart Tank má příjemný, moderní design s hranatějším středem těla a mírně zaoblenými hranami v horní a spodní části zařízení. Plochý skener se ukrývá pod vrchním krytem. V přední horní části se nachází několik ovládacích tlačítek a minimalistický 1řádkový informační displej. Vstup a výstup papíru je umístěn ve spodní části zařízení. Střední část je vyhrazena pro zásobník pro černý inkoust na levé straně a tři samostatné nádržky pro barevné inkousty na pravé straně. Ve středu se nachází logo výrobce. Na zadní části se nachází konektor pro zapojení do elektrické sítě a USB port pro propojení s PC nebo notebookem. Multifunkce má moderní design v tříbarevném provedení bílé, tmavě šedé a ocelové modré. Zpracování je kvalitní a plasty jsou dostatečně pevné. I tento model je vyroben z recyklovatelných částí.

 

      

 

Funkce vše v jednom

Univerzální tiskárna HP Smart Tank 675 zastřešuje tři plnohodnotné funkce pro barevný tisk, kopírování a skenování. Všechny tyto funkce spolu s automatickým oboustranným tiskem jsou v jednom kompaktním zařízení s ergonomickým designem. Ovládání je pohodlné pomocí několika ovládacích tlačítek nebo přes aplikaci HP Smart v mobilním zařízení. Tiskárna podporuje připojení pomocí Wi-Fi s funkcí samoopravy a samozřejmě také tisk z mobilních zařízení. Využívat můžete připojení přes rozhraní Bluetooth, Apple AirPrint nebo Google Cloud Print.


Rychlost a kvalita tisku

Multifunkce tisku inkoustovou technologií v černobílém i barevném režimu v rozlišení tisku 4 800 x 1 200 Dpi. Maximální formát tisku je A4. rozlišení skeneru je 600 x 1 200 Dpi. Za minutu vytiskne 12 stran A4 černobíle nebo 7 stran barevně. Kapacita vstupního zásobníku je 150 listů a výstupní 100 listů. Doporučené měsíční vytížení je 800 stran a maximální měsíční zatížení je 3 000 stran tisku. Kvalita tisku je na velmi dobré úrovni a pro potřeby v domácnosti nebo pro Home Office zvládne tiskárna všechny tiskové úlohy s dokumenty spolehlivě.


Plusy tiskárny

- kvalitní tovární zpracování
- multifunkčnost 3 v 1
- Wi-Fi, Bluetooth
- podpora tisku z mobilních zařízení
- podpora aplikace Smart HP
- automatický oboustranný tisk (duplex)
- tankový zásobník inkoustů
- v balení 5 x inkoustové náplně (3 x barevná, 2 x černá)
- nízké provozní náklady

Minusy tiskárny

- neobsahuje automatický podavač dokumentů (ADF)


Náplně do tiskárny

Plusem této multifunkce je tankový zásobník inkoustu se čtyřmi samostatnými nádržkami pro černý a barevné inkousty (systém CMYK). Balení obsahuje 2 inkoustové lahvičky 135 ml s označením inkoust černý HP GT51XL (Black) a lahvičky: 1 x 75 ml inkoust azurový HP GT52 (Cyan), žlutý HP GT52 (Yellow) a purpurový HP GT52 (Magenta). Vytíženost náplní je 6 000 stran tisku s 5% pokrytím pro černý inkoust a 3 000 stran tisku pro a barevné inkousty. Výhodou je, že do tankového zásobníku lze dolévat inkoust.

Zhodnocení

Pokud hledáte univerzální zařízení pro tisk, kopírování a skenování v pěkném moderním designu a v kompaktní velikosti do domácnosti je model HP Smart Tank 675 AiO jedním z kandidátů na trhu. Nabízí bezdrátovou konektivitu, jednoduché ovládání a kvalitní tisk v nízké cenové režii. Nechybí automatický oboustranný tisk a plusem je tankový zásobník inkoustů s možností dolévání. Menším mínusem je pouze 1řádkový informační displej a poněkud menší kapacita vstupního zásobníku papíru.