Tonery a náplně

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Kancelář a škola
IT a Elektronika
Akce a slevy

HP Smart Tank 580 All-in-One

Společnost HP znovu ukázala, jak se v jednoduchém stylu designu ukrývá vše potřebné pro tiskové úlohy do malé nebo středně velké kanceláře. Univerzální funkce v jednom kompaktním zařízení spolu s podporou chytrých funkcí a bezdrátovým připojením jsou hlavní plusy barevné multifunkce HP Smart Tank 580 typu AiO. Navíc se snadno používá je spolehlivá. Provoz je vysoce efektivní s nízkými náklady na tisk, díky velkokapacitním zásobníkům inkoustu.

 

Stručná charakteristika

Technologie tisku: inkoustová barevná

Použití firma/ domácnost : domácnost, Home Office, malá pracovní skupina

Rozhraní tiskárny: USB/ Wi-Fi/ Bluetooth

Mobilní konektivita: AirPrint/ Google Cloud Print/ HP Print Service Plugin/ Mopria

Funkce tiskárna/ multifunkce: multifunkce - tisk/ kopírování/ skenování

Maximální formát tisku: A4

Automatický oboustranný tisk: ne (manuálně s podporou ovladače)

Displej: ano

 

Rozměry a hmotnost

Šířka: 435 mm

Hloubka: 361,5 mm

Výška: 157 mm

Hmotnost: 5,03 kg

 

Jemný minimalistický design

Po vybalení vás překvapí jemný minimalistický design zařízení a kompaktní rozměry. Tiskárna má hranatý tvar, čisté linie a minimum ovládacích prvků. Horní část obsahuje plochý skener s tenkým krytem. Na levé straně se nachází ovládací část, jejíž součástí je malý informační displej, pět dotykových tlačítek a tlačítko zapnutí. Na přední straně uprostřed je charakteristické logo výrobce. Pod ním se nachází výstup a vstup papíru. Na levé stárne jsou průhledná okénka pro kontrolu stavu hladiny inkoustu. Na zadní straně se nachází konektor pro zapojení USB kabelu k PC nebo notebooku a konektor do elektrické sítě. Po otevření čelní strany se dostanete k mechanismu pro založení tiskových hlav a tankovému zásobníku se čtyřmi samostatnými nádržkami na inkoust. Tovární zpracování je na velmi dobré úrovni a použité plasty jsou pevné. Design je minimalistický a velmi příjemný vhodný do každého pracovního prostoru. Tiskárna zapadne do moderní kanceláře, ale také do domácího pracovního koutku.

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Funkce Al-in One

Tento model je univerzálním zařízením typu vše v jednom. Kromě barevného inkoustového tisku získáte také kvalitní kopírku a skener. Pomocí aplikace HP Smart můžete využívat další inteligentní funkce. Nechybí podpora bezdrátového připojení Wi-Fi s automatickou obnovou připojení a tisk z mobilních zařízení. Podporován je iOS i Android. Tiskárna nepodporuje automatický oboustranný tisk, ale pomocí ovladače umíte využívat v manuálním módu.

 

 

               

 

Rychlost a kvalita tisku

Multifunkce HP Smart Tank 580 All-in-One tiskne inkoustovou technologií v rozlišení 1 200 x 1 200 Dpi pro nejlepší kvalitu černobílého výtisku a 4 800 x 1 200 Dpi pro nejlepší kvalitu barevného výtisku. Za minutu vytiskne tiskárna 22 stran v monochromatickém režimu nebo 16 stran barevně. První stranu vytiskne za 14 sekund černobílá strana nebo 21 sekund barevná strana. Doporučený měsíční objem je 400 až 800 stran a maximální měsíční pracovní cyklus je 3 000 stran tisku. Kvalita tisku je na velmi dobré úrovni v obou režimech. Na této tiskárně se vám podaří s vhodným fotopapírem vytisknout kvalitní fotografie. Barvy jsou dostatečně syté a text dokumentů je ostrý.

 

Plusy tiskárny

- příjemný design

- kompaktní rozměry

- funkce 3 v 1

- bezdrátová konektivita

- podpora tisku z mobilních zařízení

- inteligentní funkce pomocí aplikace

- kvalita tisku

- tankový systém náplní

- nízké náklady na tisk

- jednoduché ovládání

- poměr výkon a cena

 

Minusy tiskárny

- pouze manuální oboustranný tisk

- neobsahuje připojení k LAN síti

- nižší kapacita papíru na vstupu a výstupu

 

Náplně do tiskárny

Zařízení využívá tankový systém doplňování inkoustů se čtyřmi samostatnými nádržkami pro barvy systém CMYK. Náplně jsou v lahvičkách s označením HP GT51 černá s kapacitou 90 ml a HP GT52 (purpurová, azurová, žlutá) s kapacitou 50 ml. Náplně mají vytížení 8 000 stran barevné kombinace nebo 5 000 černobílých stran. Součástí balení jsou také dvě vyměnitelné tiskové hlavy. Tříbarevná tisková hlava HP 6ZA18AE a černá tisková hlava HP 6ZA17AE.

 

Zhodnocení

Barevná multifunkce HP Smart Tank 580 All-in-One je kvalitní tiskárna s příjemným designem a snadným ovládáním. Instalaci zvládne každý pomocí doprovázených animací s podrobným postupem. Pomocí inteligentních tlačítek je provádění tiskových úloh pohodlné a rychlé. Nízké náklady na tisk jsou velkým benefitem. Díky integrovaným snímačům nízké hladiny inkoustu si umíte vysledovat a udržovat množství inkoustu. Nechybí ani bezdrátová konektivita. Zamrzí absence automatického oboustranného tisku, tu nahrazuje manuální mód pomocí dostupných ovladačů.