Tonery a náplně

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Kancelář a škola
IT a Elektronika
Akce a slevy

HP OfficeJet Pro 9110b

Inkoustová tiskárna HP OfficeJet Pro 9110b bezproblémově zapadne do vašeho každodenního pracovního prostředí, abyste a využili všechny její kvality. Tento inteligentní model je dokonalým společníkem. Zásobník má kapacitu 250 listů papíru. Díky bezdrátovému připojení, dotykové obrazovce a podpoře mobilního tisku je tato tiskárna ideální pro správu souborů a tisk profesionálních barevných prezentací ve sdílených pracovních prostorech doma a v malé kanceláři.

 

Stručná charakteristika zařízení

Technologie tisku: inkoustový barevný tisk

Použití firma/ domácnost : malá pracovní skupina, domácnost, Home Office

Rozhraní tiskárny: USB/LAN/Wi-Fi/Bluetooth/USB Host

Mobilní konektivita: AirPrint/ Mopria/ HP Roam/ Wi-Fi Direct

Funkce tiskárna/ multifunkce: multifunkce - tisk

Maximální formát tisku: A4

Automatický oboustranný tisk: ano

Displej: ano

 

Rozměry a hmotnost zařízení

Šířka: 439 mm

Hloubka: 343 mm

Výška: 196 mm

Hmotnost: 6,15 kg

 

Stylový design

Zařízení má kompaktní velikost a velmi příjemný, stylový design. S minimem prvků a čistými liniemi, ostrými hranami v bílo šedém provedeno vypadá skvěle. Pro ovládání v tiskárně integrovaný náklapací dotykový displej a jediné tlačítko na horní straně pro zapnutí. Čelní strana má minimalistický čistý styl s logem výrobce uprostřed. Ve spodní části zařízení je umístěn vstupní zásobník papíru a nad ním výstupní prostor pro výtisky. Konektory pro zapojení do elektrické sítě, LAN sítě a pro USB kabely jsou na zadní straně. Nesmíme ještě zapomenout na port pro hostitelské USB, která je na levé boční straně. Tovární zpracování je kvalitní a plasty jsou pevné. Co se týče designu a zpracování je tento model mimořádně povedený.

 

zdroj foto: HP

Smart f unkce

Vysoce výkonný model OfficeJet Pro 9110b je ideální pro každodenní tiskové úlohy. Nabízí vysokou rychlost tisku s výstupem první strany (černobílé) již za 12 vteřin a automatický oboustranný tisk (duplex je také standardem, což pomáhá ušetřit až 50 % nákladů na papír). Tato praktická barevná tiskárna HP má zásobník na 250 listů papíru, takže si udržíte pracovní efektivitu bez ztrát častého doplňování médií. Pohodlné ovládání vám zaručí dotykový displej s úhlopříčkou 2,7“ (6,86 cm) pro snadnou navigaci v nabídce. Díky bezdrátovému připojení Wi-Fi a Bluetooth nabízí tato tiskárna ideální řešení. Sdílejte své dokumenty prostřednictvím e-mailu, Cloudu, Dropboxu nebo Disku Google a užívejte si jednoduché a pohodlné ovládání. Tiskárna HP OfficeJet Pro 9110b je kompatibilní s mobilním tiskem a usnadňuje práci pomocí chytrého telefonu. Tato tiskárna s certifikací Mopria podporuje také Apple AirPrint a aplikaci HP Smart. Díky samoopravné Wi-Fi neucítíte přerušení bezdrátové sítě. tento model má podporu bezpečnostních funkcí HP Wolf Pro Security.

 

Rychlost a kvalita tisku zařízení

Inkoustová tiskárna HP OfficeJet Pro 9110b je vybavena vstupním zásobníkem na 250 listů, který zajišťuje, že pracovní tempo tisku nebude přerušováno. Výstup až 22 černobílých stran za minutu usnadňuje tiskové úlohy a výkonný 1,2 GHz procesor vytiskne první stranu již za 12 sekund. Pro barevný tisk můžete počítat s rychlostí 18 stran za minutu. Rozlišení barevného tisku je 4 800 x 1 200 Dpi a rozlišení v monokratickém režimu je 1 200 x 1 200 Dpi. Maximální pracovní vytížení je 25 000 stran tisku a doporučený pracovní cyklus je 1 500 stran za měsíc.

 

Plusy tiskárny

- moderní, stylový design

- kvalita a rychlost tisku

- smart funkce a podpora tisku z mobilních zařízení

- bohatá konektivita

- zásobník papíru s dobrou kapacitou

- jednoduché ovládání pomocí dotykového displeje

- automatický oboustranný tisk

- rychlost a kvalita tisku

- barevný tisk s nízkými náklady

- samoopravná Wi-Fi

 

Minusy tiskárny

- jednoúčelová tiskárna

 

Náplně do tiskárny

Do této tiskárny jdou 4 samostatné barevné kazety systém CMYK. V balení naleznete dostatek inkoustu, abyste mohli začít pracovat s prvními 800 stranami v černé barvě a 420 stranami v barvě (azurová, purpurová a žlutá). Všechny 4 kazety lze vyměnit nezávisle, aby se předešlo plýtvání nepoužitým inkoustem. Náhradní inkoustové kazety jsou k dispozici s kapacitou 1 450 černobílých a 800 barevných stran, aby vám mezi cykly doplňování vydržely ještě déle.

Typ podporovaných médií

Obyčejný papír, fotopapíry HP, matný brožurový nebo profesionální papír HP, matný prezentační papír HP, lesklý brožurový nebo profesionální papír HP, jiné fotopapíry pro inkoustové tiskárny, jiné matné papíry pro inkoustové tiskárny, jiné lesklé papíry pro inkoustové tiskárny, hrubý obyčejný papír, lehký nebo recyklovaný obyčejný papír, brožurový papír HP s trojnásobným skládáním, lesklý papír

Zhodnocení

Tato inkoustová tiskárna zaujme nejen svým příjemným designem, ale také funkcemi pro efektivní a spolehlivý tisk. Rychlé ovládání na dotykovém displeji a bohatá konektivita jsou jejími neocenitelnými plusy. Kompaktní rozměry ji řadí mezi praktická zařízení, která můžete umístit kamkoli do pracovního prostoru. Model HP OfficeJet Pro 9110b se navíc vyrábí s použitím nejméně 40 % recyklovaných materiálů a všechny použité kazety lze bezplatně recyklovat prostřednictvím programu HP Planet Partners.