Tonery a náplně

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Kancelář a škola
IT a Elektronika
Akce a slevy

HP OfficeJet Pro 6830/ OfficeJet Pro 6820

Pokud potřebujete tisknout, kopírovat, skenovat nebo posílat fax, jsou modely HP OfficeJet Pro 6830 a 6820 dobrou volbou do menší kanceláře a do vícečlenné domácnosti. Společnost HP má na trhu modely HP OfficeJet Pro rady 68xx, které mají totožné parametry i design. Výrobce si vyhrazuje právo měnit některé funkce v závislosti na zemi, pro jaký trh se vyrábějí. Můžeme však víceméně mluvit o totožných modelech. Přiblížíme si atramentovúfarebnú multifunkciuHP Office Jet Pro 6830, která má dobrou konektivitu pro připojení na web, podporuje multitasking, dokáže tisknout pomocí Wi-fi a ovládá se pohodlně díky dotykovému barevnému displeji. Tato spolehlivá multifunkční tiskárna má měsíční kapacitu 15 000 stran a paměť až 1 GB.

 

Stručná charakteristika

Inkoustová multifunkce/ Barevný tisk/ Duplex/ A4/ USB/ LAN/ Wi-Fi/ HP ePrint/ Apple AirPrint 

Rozměry a hmotnost

Hloubka 387,65 mm/ šířka 461,58 mm/ výška 224 mm/ hmotnost 8 kg 

Design

Oproti modelové řadě LaserJet nebo PageWide výrobce HP, patří modely OfficeJet velikostí k těm kompaktnějším. Hlavně, co se týče výšky. Proto multifunkci HP OfficeJet Pro 6830/6820 umístěte i do menšího prostoru. Tlačítko pro zapínání a USB port pro tisk z externího zařízení USB se nachází na přední straně vlevo s bezproblémovým přístupem a pro ovládání je na pravé straně umístěný dotykový graficky barevný displej. Ten je dostatečně velký 6,75 cm a přehledný. Multifunkce působí moderně a nechybí ani ergonomické zaoblení hran. Tovární zpracování je na vysoké úrovni.

Funkce

Model HP OfficeJet Pro 6830 nabízí kromě kvalitní inkoustového tisku v rozlišení 1 200 x 600 Dpi, integrovaný skener s rozlišením až 1 200 Dpi a bitovou hloubkou 24 bitů, který dokáže za minutu zpracovat 5 černobílých a 2,8 barevných stran s možností odesílat přímo na USB Klíč. Kopírování zvládá v rozlišení 600 x 600 Dpi a za minutu udělá 28 černobílých nebo 24 barevných kopií. Tato multifunkce obsahuje fax s rozlišením 300 x 300 Dpi. Paměť faxu zpracuje 100 stran a zvládne odeslání faxu za 4 sekundy.Čo se týče konektivity, nechybí připojení do sítě pomocí Ethernetu, bezdrátové připojení přes Wi-Fi a pomocí aplikace HP All-in-One Printer Remote v mobilním zařízení můžete ovládat tiskárnu na dálku .

Rychlost a kvalita tisku

Kvalita tisku je na velmi dobře úrovni a výdrž s velkokapacitními inkoustovými kazetami je výborná. Výtisky jsou barevně výrazně s velmi dobrou trvanlivostí tisku. Rychlost tisku za minutu dosahuje 18 černobílých stran nebo 10 stran barevně. Nechybí automatický oboustranný tisk a navolit si můžete i bezokrajový tisk. Čas pro první stranu A4 je 14 sekund při černobílém tisku a 17 sekund při barevném tisku .Mesačná zátěž je až 15 000 stran s doporučeným měsíčním objemem od 200 do 800 stran tisku. Vstupní zásobník má kapacitu 225 listů a výstupní 60 listů.

 

Plusy tiskárny

- kvalitní tovární zpracování
- kompaktní rozměry
- pohodlné ovládání pomocí grafického displeje
- multifunkce (tisk, kopírování, skenování, fax)
- kvalita a rychlost tisku
- konektivita (USB, LAN, Wi-Fi)
- automatický oboustranný tisk
- automatický podavač (35 listů)
- velkokapacitní inkoustové náplně (možnost používání alternativních náplní)
- dobrý poměr výkon, kvalita tisku a cena

Mínusy tiskárny

- využití faxu (fax v dnešní době najde velmi malé využití)

Typ médií

Max. formát A4, obyčejný papír, fotopapír, recyklovaný papír, hrubý papír, fólie, křídový papír, štítek, kartotéční, obálka

Náplně do tiskárny

Multifunkce HP OfficeJet Pro 6830 a HP OfficeJet Pro 6820 tlačí inkoustovou technologií a k tisku využívají inkoustové kazety. Standardní HP 934 / HP 935 nebo velkokapacitní originální náplně s označením HP 934 XL (černá) a HP 935 XL (barevné-CMY). Pro oba modely si můžete snížit náklady na tisk použitím alternativních nebo prémiových značkových náplní. Ty dosahují stejnou kapacitu a vyrovnají se originálním i kvalitativně. Jsou plně kompatibilní pro multifunkci HP OfficeJet Pro 6830/6820.

Zhodnocení

Multifunkce HP OfficeJet Pro 6830 patří k modelům, které se prodávají v dobrém poměru výkonu a ceny. Dosahují výborně výsledky tisku s dobrou rychlostí pro efektivní práci v menší pracovní skupině. Kompaktní rozměry z ní dělají kandidáta i pro domácí použití s ​​více uživateli pro tisk dokumentů i fotografií. Jediné, co tomuto zařízení můžete vytknout je fax, pro který asi nenajdete využití. Namísto faxu by mnoho uživatelů uvítalo lze některou z novějších funkcí např. NFC.

Tip pro vás

Výborný poměr vysoké kvality tisku a nízké ceny tisku dosáhnete značkovými inkoustovými kazetami TonerDepot Premium. Výsledek tisku je k nerozeznání od výtisku s originálními inkousty a ušetřit můžete až 42% oproti originálem.