Tonery a náplně

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Kancelář a škola
IT a Elektronika
Akce a slevy

HP Office Jet Pro 9132e

Pokud hledáte všestranné zařízení náš tip je multifunkce HP OfficeJet Pro 9132e All-in-One. Jedná se o univerzální inkoustovou tiskárnu pro domácnost, malé podnikání nebo Home Office od renomovaného výrobce tiskáren, propojenou s nejužitečnější tiskovou aplikací. Jednoduché sdílení prostřednictvím Cloudu a tisk na více zařízeních s dalšími funkcemi výkonu jsou plusy tohoto zařízení.

 

Stručná charakteristika

Technologie tisku: inkoustová barevná

Použití firma/ domácnost : malá kancelář, domácnost, Home Office

Rozhraní tiskárny: USB/ LAN/ Wi-Fi

Mobilní konektivita: AirPrint/ Mopria

Funkce tiskárna/ multifunkce: multifunkce - tisk/ kopírování/ skenování

Maximální formát tisku: A4

Automatický oboustranný tisk: ano

Displej: ano

 

Rozměry a hmotnost

Šířka: 437 mm

Hloubka: 396 mm

Výška: 318 mm

Hmotnost: 12 kg

Design s pevným základem

Multifunkce HP Office Jet Pro 9132e má kompaktní velikost a stabilní konstrukci. Plasty jsou pevné a tovární zpracování je kvalitní. Horní strana zařízení obsahuje plochý skener s masivnějším podavačem dokumentů na 35 listů. Na horní straně se nachází tlačítko pro zapnutí tiskárny a pod ním na čelní straně dvě stavové LED diody. Hned vedle diod na levé straně je naklápěcí barevný LCD displej s dotykovým ovládáním o velikosti úhlopříčky 10,9 cm. Vstupní šuplíkový zásobník s kapacitou 500 listů je umístěn ve středu zařízení pod logem výrobce. Nad zásobníkem je vysouvací lišta pro výstup papíru s kapacitou 100 listů. Ve spodní části je vlevo hostitelský USB port pro přímý tisk. Po otevření přední strany se dostanete k boxu pro čtyři samostatné inkousty.

 

  

zdroj: hp.com 

Funkce All-in-One v 1

Tato multifunkční tiskárna se snadno instaluje a podporuje rychlý bezdrátový tisk z notebooku nebo chytrého telefonu. Velice jednoduché je i vytvoření kopie dokumentu nebo jeho naskenování přímo do mobilu. Skenujte nebo tiskněte z telefonu a dostávejte upozornění po dokončení úlohy. Navíc si můžete zobrazit hladiny inkoustu a mnohem více pomocí aplikace HP-Smart. Tiskárna podporuje automatický oboustranný tisk a automatický oboustranný podavač dokumentů DADF. Kromě klasické a bezdrátové konektivity můžete tiskárnu zapojit k LAN síti. Nechybí ani možnost přímého tisku díky USB-host.

 

zdroj: hp.com

 

Tento model podporuje HP+. Chcete-li aktivovat své výhody, při instalaci produktu vyberte HP+. HP+ je inteligentní tiskový systém, který myslí dopředu, aby byla vaše tiskárna bezpečnější, produktivnější a udržitelnější a vždy připravená k použití. Tiskárna HP+ připojená ke Cloudu je inteligentní a zůstává aktuální, bezpečná a vždy připravená tisknout kdekoli. HP+ vyžaduje účet HP, nepřetržité internetové připojení a během životnosti tiskárny musí používat originální inkoust nebo toner HP. Po aktivaci se HP+ integruje do zařízení a během životnosti tiskárny musíte používat originální inkoust HP. Pro někoho výhoda a pro někoho ne. Záleží na vašich požadavcích, zda vám tento systém vyhovuje. 

Rychlost a kvalita tisku

Tiskárna tiskne inkoustovou technologií v monochromatickém i barevném režimu. Má výkonný procesor s frekvencí 1 200 MHz a 512 Mb paměť. Za minutu vytiskne 25 stran černobíle a 20 stran barevně. Tisk první strany trvá 10 sekund. Kvalita tisku je velmi dobrá v rozlišení 1200 x 1200 Dpi Čb nebo 4800 x 1200 Dpi barevně. Doporučená měsíční zatížení je 2 000 stran a maximální vytížení na měsíc je 30 000 stran.

 

Plusy tiskárny

- kompaktní velikost

- příjemný design

- pohodlné ovládání

- funkce All-in-One (tiskněte, kopírujte, skenujte)

- barevný tisk

- dynamické zabezpečení

- kvalita a rychlost tisku

- bohatá konektivita

- podpora tisku z mobilních zařízení a Cloudu

- USB host

 

Minusy tiskárny

- Vyžaduje účet HP, připojení k internetu a výhradní používání originálních tonerových kazet HP po celou dobu životnosti tiskárny

Náplně do tiskárny

Tato tiskárna je vhodná pro HP Instant Ink. Můžete těžit z pohodlné výměny inkoustových kazet včetně doručení. Pokud vám to nevyhovuje, nevyužijete některé funkce, ale přizpůsobíte si nákup náplní svým potřebám. Do tohoto modelu jdou čtyři samostatné inkousty HP 937 (černá, purpurová, azurová, žlutá) s kapacitou 1450 stran černá a 800 stran barevné.

Některé tiskárny HP jsou navrženy tak, aby fungovaly pouze s kazetami, které mají nové nebo recyklované čipy HP nebo elektronické obvody HP. Tyto tiskárny používají dynamická bezpečnostní opatření k blokování kazet, které používají čip nebo elektronické obvody od jiných výrobců. Pravidelné aktualizace firmwaru zachovávají účinnost těchto opatření a blokují dříve fungující kazety. Recyklované čipy HP a elektronické obvody HP umožňují použití opětovně použitých, recyklovaných a znovu naplněných kazet.

Zhodnocení

Tiskárny HP jsou ověřenými zařízeními na trhu se zárukou kvality a výkonu, jakož i dobré podpory. Tento model má univerzální funkce pro všechny tiskové úlohy výbornou konektivitu, jakož i kvalitu tisku v monochromatickém i barevném režimu.