Kancelář a škola

HP LaserJetPRO MFP 3120fdwe

Pokud hledáte způsob, jak si rychlý a spolehlivý tisk černobílých dokumentů užít, je multifunkce HP LaserJet Pro MFP 3102fdwe dobrým tipem. Je to univerzální zařízení, které představuje výborný poměr výkonu a ceny. Stejně jako všechna zařízení HP, i toto bylo navrženo s ohledem na snadné používání a doporučením využít nabídky HP+ . Získáte tak přístup k pokročilým řešením HP Smart App Solutions a možnost prodloužení záruky na tiskárnu.

 

Stručná charakteristika

Technologie tisku: monochromatická laserová

Použití firma/ domácnost : domácnost, malá, středně velká firma

Rozhraní tiskárny: USB/ LAN/ Wi-Fi

Mobilní konektivita: AirPrint/ Mopria

Funkce tiskárna/ multifunkce: multifunkce - tisk/ kopírování/ skenování/ fax

Maximální formát tisku: A4

Automatický oboustranný tisk: ano

Displej: ano

 

Rozměry a hmotnost

Šířka: 418 mm

Hloubka: 398 mm

Výška: 313 mm

Hmotnost: 10,50 kg

Moderní design

Multifunkce má příjemný moderní design a kompaktní velikost. Horní část patří plochému skeneru s masivnějším automatickým podavačem předloh. Pod ním se nachází výstup papíru. Nalevo je umístěn naklápěcí 6,9 cm LCD displej s dotykovým ovládáním. Na přední straně naleznete logo výrobce a tlačítko zapnutí a vypnutí. Ve spodní části zařízení je zasouvací vstupní zásobník papíru. Konektory se nacházejí na zadní straně. Tiskárna má jemně zaoblené hrany a je zkombinována do bílo-šedé barvy. Tovární zpracování je kvalitní a plasty jsou dostatečně pevné.

 

Funkce 4 v 1 a HP+

HP+ je řešení kancelářského tisku, které se dodává s vybranými zařízeními HP. Poskytuje vám další rok záruky, přístup k aplikaci HP Smart a nepřetržité monitorování zabezpečení. Tento model nabízí čtyři plnohodnotné funkce monochromatického tisku, kopírování, plnobarevného plochého skenování a faxu. Podporuje automatický oboustranný tisk a automaticky podavač předloh. S kompatibilitou Windows a Mac, různými možnostmi připojení a startovacím tonerovým balíčkem, který dokáže vytisknout až 1 000 stran, vám, černobílá multifunkční laserová tiskárna HP LaserJet Pro MFP 3102fdwe poskytuje pohodlí a zároveň umožňuje maximální produktivitu. Připojení je dostupné třemi způsoby a to klasickým USB kabelem, zapojením ethernetovým kabelem do LAN sítě a bezdrátovým způsobem pomocí Wi-Fi. Díky aplikaci HP Smart můžete pohodlně tisknout dokumenty z mobilních zařízení a cloudových úložišť.

 

Rychlý černobílý tisk dokumentů

Monochromatická multifunkční laserová tiskárna HP LaserJet Pro MFP 3102fdwe formátu A4 s HP+ tiskne černobílé dokumenty v rozlišení 1 200 x 1 200 dpi. Tiskne rychlostí 33 stran za minutu. Díky času vytištění první strany 7 sekund a dostupnému oboustrannému tisku je toto zařízení skvělým univerzálním pomocníkem pro kanceláře a ty, kteří si chtějí užít rychlý ostrý tisk dokumentů. Vstupní kapacita je 250 archů a 10 obálek a výstupní 150 archů. Doporučený měsíční objem je 350 až 2 500 stran a maximální měsíční vytížení až 50 000 stran tisku.

 

Plusy tiskárny

-moderní design

- kompaktní velikost

-kvalitní tovární zpracování

- bohatá konektivita

- funkce 4 v 1

- Instant Ink, HP +

- automatický oboustranný tisk

- ADF (automaticky podavač dokumentů)

- automatické opakování, rychlá volba fax

- poměr výkon a cena

 

Minusy tiskárny

- pouze čb tisk

- nepodporuje oboustranné automatické skenování

- kontrola originálních náplní

Náplně do tiskárny

Multifunkce používá pro tisk černou tonerovou kazetu HP 139A s vytížeností 1 500 stran nebo velkokapacitní tonerovou kazetu HP 139X s vytížeností 4 000 stran. S tímto zařízením můžete využívat službu HP Instant Ink.

 

Zhodnocení

Model HP LaserJet Pro MFP 3120fdwe patří do nové modelové řady, která poníka v jednom univerzálním zařízení čtyři funkce pro tiskové úlohy, kopírování, skování a fax. Kvalitní tiskový výstup doplní bohatá konektivita a dobrá rychlost. Pro efektivnější tisk můžete využít automatického oboustranného tisku a rychlého podavače dokumentů. Tento model vyžaduje připojení k internetu a účet HP. Výrobce si tím zajišťuje, aby uživatel využíval výhradně originální tonerové kazety. Zařízení podporuje službu Instant Ink a HP+. Na zařízení si můžete uplatnit v termínu promoakce cashback v hodnotě 50 €.