Tonery a náplně

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Kancelář a škola
Akce a slevy

HP LaserJet Pro MFP M234sdw

Vysoce produktivní multifunkce HP LaserJet MFP M234sdw se může pochlubit nejrychlejším oboustranným tiskem ve své třídě, automatickým podavačem a propracovanou aplikací HP Smart. Pro uživatele má delší plusy, než je spolehlivé připojení a pohodlné, jednoduché nastavení. Tento model laserové multifunkce HP je navržen s ohledem na potřeby jednotlivce nebo malé pracovní týmy, které potřebují cenově dostupný a spolehlivý výkon, univerzální funkčnost v kompaktním a snadno použitelném stolním zařízení. Právě verze HP LaserJet Pro MFP M234sdw jim to dokáže splnit.

 

Stručná charakteristika

Technologie tisku: laserová monochromatická
Použití firma/ domácnost : domácnost, Home Office, menší kancelář
Rozhraní tiskárny: USB/LAN/Wi-Fi (dual band)
Mobilní konektivita: AirPrint/ Google Cloud Print/ Mopria/ HP Smart
Funkce tiskárna/ multifunkce: multifunkce - tisk/ kopírování/ skenování
Maximální formát tisku: A4
Automatický oboustranný tisk: ano
Displej: ano

Rozměry a hmotnost

Šířka: 295 mm
Hloubka: 308 mm
Výška: 418 mm
Hmotnost: 9,5 kg

Moderní design

Multifunkce se nese ve stejném designu, jako celá modelová řada LaserJet Pro MPF M200. Má velmi pěkné čisté linie ve svěžím bílo-šedém provedení v kompaktní velikosti. Hrany jsou na rozdíl od loňských modelů tiskáren hranatější. Horní část patří automatickému podavači dokumentů s kapacitou 40 listů. Pod ním se nachází kvalitní plochý skener. Na přední straně zařízení pod skenerem je výstup papíru s vysouvací lištou. Žádná ovládací tlačítka v horní části nehledejte. Ty jsou netypicky umístěny ve spodní části přímo na vstupním zásobníku papíru. Vypadá to opravdu velmi zajímavě a musíme uznat přístup k ovládacím prvkům a malému LCD displeji je velmi praktický a pohodlný. Tovární zpracování je na velmi dobré úrovni a použité plasty jsou pevné.

 

                      

 

Funkce All-in-One

Multifunkce HP LaserJet Pro MFP M234sdw patří do skupiny univerzálních zařízení s funkcí tisku, kopírování a skenování. Pomocí aplikace HP Smart dokáže odesílat dokumenty z jakéhokoli místa pomocí kontroly základního šifrování a ochrany heslem. Podpora úloh z mobilních zařízení obsahuje také skenování dokumentů z mobilního zařízení přímo do emailu, cloudových služeb Dropbox, Disk Google a dalších. K pohodlnému a rychlému skenování a kopírování přispívá také automatický podavač předloh, kterým si zrychlíte práci. Multifunkce podporuje velmi rychlý automatický oboustranný tisk. Plusem je možnost připojení k LAN síti a podpora dvoupásmové Wi-Fi se samobnovením, které automaticky zjišťuje a řeší problémy s připojením.

Rychlost a kvalita tisku

Tiskárna tiskne pomocí laserové technologie v monochromatickém režimu s rozlišením 600 x 600 Dpi. Za minutu vytiskne 30 stran jednotlivě nebo 20 stran oboustranně. Tisk první strany trvá přibližně 6,9 sekund. Doporučená měsíční zatížení je 200 až 2 000 stran s maximálním měsíčním vytížením až 20 000 stran tisku. Vstupní zásobník má kapacitu 150 listů papíru a výstupní 100 listů. Automatický podavač dokumentů je sestrojen pro 40 listů papíru. Kvalita tisku je velmi dobrá s výbornou ostrostí i menšího písma. Velkým plusem je spolehlivost a rychlost tisku.

 

Plusy tiskárny

- kompaktní velikost
- moderní design
- kvalita černobílého tisku
- automatický oboustranný tisk (duplex)
- automatický podavač předloh (ADF)
- snadné ovládání a nastavení
- podpora inteligentní HP Smart aplikace
- bohatá konektivita, podpora tisku z mobilních zařízení
- Wi-Fi dual band (2,4 GHz a 5,0 GHz)
- Wi-Fi funkce automatický reset

Minusy tiskárny

- menší zásobník papíru
- pouze monochromatický tisk
- neobsahuje host USB

Náplně do tiskárny

Do této tiskárny jde černá tonerová kazeta s označením HP 134A Black LaserJet toner s kapacitou 1 100 stran tisku. Zařízení podporuje také používání velkokapacitních tonerů s označením HP 134X Black LaserJet toner s vytížeností až 2 400 stran s 5 % pokrytím.


Zhodnocení

Tato univerzální tiskárna se hodí svým výkonem a kompaktní velikostí do malé kanceláře, domácnosti s více uživateli nebo pro Home Office. Podporuje připojení pomocí USB kabelu, ethernet kabelem nebo přes Wi-Fi. Nastavení a samotné ovládání je snadné a to hlavně díky aplikaci HP Smart. Pro snadné rychlé spuštění poslouží také malý LCD displej s několika ovládacími tlačítky. Model HP LaserJet Pro MFP M234sdw splňuje požadavky ekoznačky včetně ENERGY STAR a BLUE ANJEL. Pomůže šetřit energii až o 20 % menší spotřebou než předchozí model. Pomozte šetřit energii pomocí technologie HP Auto-On/Auto-Off – inteligence, která dokáže zapnout tiskárnu, když ji potřebujete, a vypnout, když ji nepotřebujete. Multifunkce je nástupcem předchozích modelů HP LaserJet MFP M2334dwe. Obě tiskárny mají téměř stejný design. Novější model poznáte podle netypicky umístěného displeje ve spodní části na vstupním zásobníku papíru.