Tonery a náplně

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Kancelář a škola
IT a Elektronika
Akce a slevy

HP LaserJet Pro M428fdw

HP Laserjet Pro MFP M428fdw je monochromatická tiskárna typu vše v jednom. Její univerzálnost spočívá ve funkcích tisku, skenování, kopírování a faxování. Disponuje bohatou konektivitou a bezdrátovým připojením. Pokud potřebujete všestrannou tiskárnu do domácí kanceláře nebo pro menší pracovní skupinu ve firmě, toto je vhodný kandidát. Multifunkce je navržena pro energetickou efektivnost.


Stručná charakteristika

Technologie tisku: monochromatická laserová
Použití firma/ domácnost : malá kancelář, Home Office,
Rozhraní tiskárny: USB/ LAN/ Wi-Fi/ Bluetooth
Mobilní konektivita: AirPrint/ Google Cloud Print
Funkce tiskárna/ multifunkce: multifunkce - tisk/ kopírování/ skenování/faxování
Maximální formát tisku: A4
Automatický oboustranný tisk: ano
Displej: ano

Rozměry a hmotnost

Šířka: 420 mm
Hloubka: 390 mm
Výška: 323 mm
Hmotnost: 12,6 kg

Příjemný design

Multifunkce HP LaserJet Pro MFP M428fdw má moderní design v bílé barvě s tmavě šedými akcenty. Horní část patří masivnějšímu skeneru s automatickým podavačem dokumentů. Pod ním se nachází výstup papíru. Na levé straně je dotykový LCD displej a pod ním port USB host pro připojení usb klíčů nebo externích disků. Na přední straně je otevírací kryt za kterým se nachází tonerová kazeta a ve spodní části vstupní šuplíkovou zásobník papíru. Konektory pro připojení se nacházejí na zadní straně. Tovární zpracování je velmi dobře a plasty jsou pevné. Konstrukce zařízení je stabilní i během náročného provozu.

 

      


Funkce

Univerzálnost této multifunkce oceníte při tiskových úlohách, kde využijete nejen tisk, ale také funkce kopírování, skenování a faxu. Tiskárna nabízí několik způsobů konektivity. Kromě klasického připojení pomocí USB kabelu k počítači také propojení do LAN sítě ethernetovým kabelem a bezdrátová připojení pomocí Wi-Fi, Bluetooth. Využívat můžete pohodlné připojení pomocí rozhraní Apple AirPrint a tisk z mobilních zařízení, která AirPrint podporují. Plusem je oboustranný tisk (duplex), ale také automatický podavač dokumentů (DADF), oboustranné skenování a skenování přímo do emailu. Tiskárna podporuje tisk obálek ve formátu A5. Sada integrovaných bezpečnostních funkcí pomáhá chránit tiskárnu a dokumenty uživatele. Čas můžete ušetřit automatizací kroků při opakovaných tiskových úlohách.

Rychlost a kvalita tisku

Multifunkce tiskne laserovou technologií v monochromatickém režimu v rozlišení tisku 1 200 x 600 Dpi. Za minutu dokáže vytisknout 38 stran ve formátu A4. Kapacita papíru v zásobnících je 100 listů víceúčelový zásobník a 250 listů papíru vstupní zásobník. Zařízení podporuje rozšiřitelné příslušenství v podobě volitelného zásobníku s kapacitou 550 archů, čímž získáte maximální kapacitu na vstupu na 900 archů papíru. Výstupní kapacita je 150 výtisků. Doporučený měsíční objem tisku je 750 – 4 000 stran a maximální pracovní využití až 80 000 stran tisku. Kvalita tisku je na velmi dobré úrovni. S touto tiskárnou získáte ostrý text i při menší velikosti písma.


Plusy tiskárny

- kvalitní tovární zpracování-
- moderní design
- funkce All-In-One
- bohatá konektivita
- kvalita a rychlost tisku textu
- jednoduché ovládání
- provozní náklady
- automatický oboustranný tisk
- automatický podavač dokumentů

Minusy tiskárny

- nižší kvalita fotografií
- trochu hlučnější


Náplně do tiskárny

Multifunkce HP Laserjet Pro MFP M428fdw používá k tisku černou tonerovou kazetu ve standardní verzi Toner HP 59A s vytížeností 3 000 stran tisku při 5% pokrytí. Podporuje také velkokapacitní náplně s označením Toner HP 59X, jejíž vytíženost je 10 000 stran. Náklady na tisk si můžete snížit používáním alternativní náplně ve verzi XL, která je plně kompatibilní s tiskárnou, splňuje mezinárodní standardy s garancí vysoké kvality za dostupnou cenu.


Zhodnocení

Pokud tisknete větší objem dokumentů v černobílém režimu a využíváte funkce kopírování, skenování a občasně i fax je tento model tím, co splní vaše požadavky. Kromě univerzálnosti má výbornou konektivitu a podporou bezdrátového připojení a rychlého tisku z mobilních zařízení. Podporuje duplex i DADF, což vám ušetří čas a zefektivní práci. Dalším důvodem pro nákup je volitelný zásobník na 550 archů, kterým si můžete rozšířit kapacitu na vstupu a podporu velkokapacitních XL náplní do tiskárny. Zabudované bezpečnostní funkce jsou dalším plusem.


Tip pro vás

Jak resetovat tiskárnu HP LaserJet Pro M428dw

1. Na ovládacím panelu tiskárny se dotkněte a posouvejte prstem po obrazovce, dotkněte se položky: Nastavení a poté položky Nastavení sítě
2. Dotkněte se položky Obnovit výchozí nastavení sítě a potom položky: Ano
Zobrazí se zpráva, že výchozí nastavení sítě byla obnovena
3. Dotkněte se tlačítka OK

Krok 2 Restartujte zařízení

1. Vypněte router, tiskárnu a počítač
2. Počkejte 60 sekund
3. Nejprve zapněte router a počkejte, dokud se všechny kontrolky nestabilizují
4. Zapněte tiskárnu a nechte ji, aby se sama nakonfigurovala
5. Zapněte počítač

Krok 3 Spusťte Průvodce bezdrátovým připojením

1. Na displeji ovládacího panelu tiskárny se dotkněte a posouvejte prstem po obrazovce a poté se dotkněte položky: Nastavení
2. Dotkněte se položky: Nastavení sítě
3. Dotkněte se položky: Nastavení bezdrátového připojení
4. Dotkněte se položky: Wireless Setup Wizard
5. Dokončete nastavení podle pokynů na obrazovce