Tonery a náplně

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Kancelář a škola
IT a Elektronika
Akce a slevy

HP LaserJet Pro M404dw

Hledáte rychlou monochromatickou tiskárnu s vysoce kvalitním výstupem textových a grafických dokumentů? V tom případě by vás mohl zaujmout model HP LaserJet Pro M404dw. Jde o jednoúčelovou tiskárnu, která tiskne v černobílém režimu. Přesto má co nabídnout pro menší a středně velké kanceláře s 2 až 5-ti lidmi. Využití najde v domácnosti s více uživateli a pro Home Office. Jde o jednoúčelové zařízení určená primárně pro tisk bez integrovaného skeneru.


Stručná charakteristika

Technologie tisku: laserová monochromatický
Použití firma/ domácnost: malá, středně velká kancelář, domácnost
Rozhraní tiskárny: USB/ LAN/ Wi-Fi/ Bluetooth
Mobilní konektivita: AirPrint/ Google Cloud Print/ HP Smart
Funkce tiskárna/ multifunkce: jednoúčelová tiskárna - tisk
Maximální formát tisku: A4
Automatický oboustranný tisk: ano
Displej: ano

Rozměry a hmotnost

Šířka: 381 mm
Hloubka: 357 mm
Výška: 216 mm
Hmotnost: 8,56 kg


Jednoduchý design

Model HP LaserJet Pro M404dw se drží designem nové modelové řady. Kvalitní tovární zpracování, čisté linie v jednoduchém stylu a ergonomie s jemně zaoblenými hranami jsou charakteristické rysy zařízení v svěžím bílém barevném provedení. Horní část (tmavě šedý plast) patří výstupu papíru a minimalistickému ovládacímu panelu, kde se nachází 2-řádkový segmentový displej a několik ovládacích tlačítek. V zadní části tiskárny najdete všechny potřebné porty. Port pro zapojení zařízení do elektrické sítě a porty pro připojení tiskárny k PC pomocí USB kabelu a ethernet kabelem do LAN sítě. Přední strana je vyhrazena pro otevírací kryt, za kterým je prostor k toneru. Ten se otevírá bočním tlačítkem na pravé straně. Přední čelní strana obsahuje podsvícené tlačítko pro zapnutí zařízení a typické logo výrobce. Ve spodní části je umístěn šuplíkový zásobník pro vstup papíru. Zpracování je velmi kvalitní a díky bílému provedení působí tiskárna moderně a stylově. Kladné hodnocení si zaslouží kompaktní velikost, která je ideální do jakéhokoliv i menšího prostoru. Půdorys zařízení vám nezabere mnoho místa. Použité plasty jsou dostatečně pevné a tiskárna je během provozu stabilní. Pokud bychom měli shrnout design pár slovy, tak je příjemný, moderní, ergonomický, kompaktní a uživatelsky přístupný.

 

        

zdroj: hp.com

 

Funkce pro malý byznys

Monochromatická tiskárna HP LaserJet Pro M404dw obsahuje funkce nejen do malé kanceláře, domácnosti, ale využití najde také pro Home Office nebo podnikání. Hlavní výhodou je kvalitní černobílý tisk textových dokumentů s výbornou ostrostí a jednouché ovládání. Při tisku ve větším objemu se s tímto modelem dostanete k výhodným nákladům. Kromě standardních funkcí nabízí zařízení automaticky oboustranný tisk a bohaté možnosti konektivity. Kromě klasického připojení USB kabelem k PC může uživatel využívat připojení k LAN síti ethernetovým kabelem nebo bezdrátové připojení pomocí Wi-Fi a Bluetooth rozhraní. S tím samozřejmě už souvisí i podpora tisku z mobilních zařízení. Pokud vezmeme v úvahu rozměry a celkově kompaktní velikost zařízení jde o malou, ale výkonnou monochromatickou tiskárnu. Mezi její standardní funkce zabezpečení patří funkce přístupu pomocí uživatelských údajů a hesla pro jednoho uživatele, ale i pro celou skupinu. Nechybí zabezpečení tisku uzamčením vybraných dokumentů PIN kódem.

 

Rychlost a kvalita tisku

Přestože i de o jednoúčelovou tiskárnu, to na co je určena plní na 100 %. Po zapnutí má rychlý start a na první stranu není nutné žádné dlouhé čekání. Za minutu vytiskne přibližně 40 stran A4 (výrobce uvádí 38 stran v nejlepší kvalitě). Maximální rozlišení je 1 200 x 1 200 Dpi. Zařízení má k dispozici 3 zásobníky na papír. Základní vstupní zásobník s kapacitou 250 listů papíru a víceúčelový zásobník na 100 listů papíru. Výstupní kapacita je 150 výtisků. S rozšířeným příslušenstvím se umí uživatel zůstat až na 900 listů na vstupu. Doporučený měsíční objem tisku je 750 až 4 000 stran. Maximální měsíční využití se pohybuje až do 80 000 stran tisku. Kvalita tisku textových dokumentů je výborná, právě k tomuto účelu je tiskárna primárně určena. Při dokumentech, které obsahují grafiku v podobě grafů nebo jednoduchých obrázků je na tom výstupní tisk stále oproti konkurenci velmi dobře. Bohužel tento model není až tak vhodný pro tisk fotografií. Vytisknete si sice černobílé fotografie ve slušné kvalitě, ale není to to, co byste od tohoto modelu měli očekávat.


 
Plusy tiskárny

- kvalitní zpracování
- příjemný design
- kompaktní velikost
- rychlý tisk
- kvalita monochromatického tisku
- bohatá konektivita
- duplex
- možnost rozšíření vstupní kapacity papíru

Mínusy tiskárny

- pouze čb tisk
- kvalita tisku fotografií
- cena originálních náplní

 

Náplně do tiskárny

Jelikož jde o monochromatickou tiskárnu tiskne laserovou technologii s jednou tonerovou kazetou. Ta má onačení toner černý HP 59A s vytížeností 3 000 stran (5 % pokrytí) nebo ve velkokapacitním balení s označením toner černý HP 59X. Tato tonerová kazeta má vytíženost až 10 000 stran. Jde o originální náplně, které vám garantují nejvyšší možnou kvalitu tisku.


Zhodnocení na závěr

Model HP LaserJet Pro M404dw je rychlá monochromatická tiskárna, která tiskne ve vysoké kvalitě textové dokumenty. Zvládne větší objem tisku bez problémů. Díky bohaté konektivitě a velmi dobrým bezpečnostním funkcím může konkurovat modelům jiných výrobců za vyšší cenu. Jediným mínusem je cena za originální toner.