Tonery a náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Modelová řada náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Kancelář a škola

HP Envy Inspire 7220e/7221e

Nové modely Envy Inspire jsou vhodné pro domácnosti a menší firmy nebo přímo pro Home Office. Přinášejí univerzální funkce v jednom kompaktním moderním zařízení s velmi dobrou konektivitou. Nízká hlučnost, vysoká spolehlivost, hospodárnost a výkon jsou hlavními benefity. Díky jednoduchému nastavení a pohodlnému ovládání pomocí dotykového displeje je práce s tiskem komfortní. Vysokou efektivitu dosáhnete díky automatickému podavači předloh a automatickému oboustrannému tisku. Model HP Envy Inspire 7220e má navíc dostupnou cenu.

Stručná charakteristika

Technologie tisku: inkoustová barevná
Použití firma/ domácnost : domácnost, malá firma, Home Office
Rozhraní tiskárny: USB/ Wi-Fi/ Bluetooth
Mobilní konektivita: AirPrint/ Google Cloud Print/ HP Print Service Plugin/ Mopria
Funkce tiskárna/ multifunkce: multifunkce - tisk/ kopírování/ skenování
Maximální formát tisku: A4
Automatický oboustranný tisk: ano
Displej: ano

Rozměry a hmotnost

Šířka: 460 mm
Hloubka: 383 mm
Výška: 191 mm
Hmotnost: 6,91 kg

Moderní design

Tiskárny Envy Inspire získaly mírně inovovaný design v bílo-béžovém barevném provedení. Horní část této kompaktní tiskárny obsahuje plochý skener. Na přední straně vlevo se nachází dotykový LCD displej s úhlopříčkou 2,7“ a stavové diody. Nad nimi je tlačítko zapnutí a vypnutí. Na čelní straně naleznete pěkné stříbrné logo výrobce. Ve spodní části máme výstup papíru na 60 listů a vstupní zásobník pro papír o kapacitě 125 listů. Tovární zpracování je na vysoké úrovni. Použité plasty jsou pevné. Tělo tiskárny je hranatější, hlavně ve střední části zařízení. Po designové stránce se jedná o velmi příjemný model s moderním vzhledem v kompaktní velikosti.

 

Funkce All-in-One

Jelikož se jedná o univerzální zařízení obsahuje plnohodnotné funkce tisku, kopírování a skenování. Pomocí podpory mobilního tisku a Smart aplikace HP můžete používat rozšířené funkce zařízení. Konektivita je zastoupena klasickým připojením k PC nebo notebooku pomocí USB kabelu, bezdrátovou konektivitou díky 2-pásmové Wi-Fi (s funkcí samo-údržby) a Bluetooth. Multifunkce podporuje automatický oboustranný tisk. Bohužel neobsahuje automatický podavač dokumentů. V podstatě nechybí nic pro plnohodnotné využívání všech moderních funkcí.

 

Rychlost a kvalita tisku

Multifunkce HP Envy Inspire 7220e tiskne termální inkoustovou technologií v černobílém i barevném režimu v rozlišení 1 200 x 1 200 Dpi. Za minutu dokáže vytisknout v nejvyšší kvalitě 10 stran černobíle i barevně. Tisk první strany trvá v monochromatickém režimu 16 sekund a v barevném režimu 18 sekund. Měsíční cyklus je přibližně 1 000 stran. Doporučený měsíční objem tisku je 300 až 400 stran. Kvalita tisku je velmi příjemná a to nejen u běžných dokumentů, ale také u barevných fotografií.

Plusy tiskárny

- moderní design
- kvalitní tovární zpracování
- barevný tisk
- kvalita tisku
- multifunkčnost All-in-One (tisk, kopírování, skenování)
- bohatá konektivita
- podpora mobilního tisku
- automatický oboustranný tisk (duplex)
- podpora HP Instant Ink


Minusy tiskárny

- dva inkoustové kazety (černá, barevná tricolor)
- neobsahuje ADF

Náplně do tiskárny

Do multifunkce jdou dvě inkoustové kazety. Černá s označením HP 303 s vytížeností 200 stran nebo ve verzi XL vytížeností 400 stran. Barevná Tricolor kazeta s označením HP 303 s vytížeností 165 stran a ve verzi XL s vytížeností 330 stran.

Zhodnocení

HP Envy Inspire 7220e je všestranné multifunkční zařízení pro domácí kancelář za velmi dobrou cenu, které má všechny potřebné funkce včetně duplexu. Navzdory průměrné rychlosti je kvalita tisku výborná a ovládání pohodlné pomocí barevného dotykového displeje nebo pomocí Smart aplikace v mobilním zařízení. Plusem jsou také pěkný moderní design a kompaktní velikost. Jako minus vidíme jednu společnou barevnou kazetu Tricolor. Pokud rádi tisknete fotografie s kvalitním fotopapírem získáte tisk fotografií o rozměrech 10 x 15 cm a bezokrajový tisk. Tiskárna neobsahuje automatický podavač dokumentů ADF, ten je dostupný v modelu HP Envy Inspire 7920e. Cenový rozdíl je přibližně 750 Kč. Pokud si připlatíte získáte multifunkci is automatickým podavačem na 35 listů.