Tonery a náplně

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Kancelář a škola
IT a Elektronika
Akce a slevy

HP Envy 6020e (All in One)

Tato multifunkce je prezentována v nabídce zařízení HP spolu se službou HP Instant+. Jedná se o univerzální zařízení typu vše v jednom. Ve velmi pěkném kompaktním designu získáte barevnou tiskárnu do domácnosti. Za dostupnou cenu dostanete stylové zařízení se všemi základními funkcemi pro tisk, kopírování a skenování. Pomocí bezdrátové konektivity a aplikace HP Smart můžete tisknout pohodlně z mobilních zařízení. Do domácností, kde se tisknete menší objem a potřebujete využívat také kopírku a skener je to ideální zařízení kompaktní velikosti v moderním designu, za velmi příjemnou cenu.


Stručná charakteristika

Technologie tisku: inkoustová barevná
Použití firma/ domácnost : domácnost, Home Office
Rozhraní tiskárny: USB/ Wi-Fi
Mobilní konektivita: AirPrint/ Mopria/ HP Smart
Funkce tiskárna/ multifunkce: multifunkce - tisk/ kopírování/ skenování
Maximální formát tisku: A4
Automatický oboustranný tisk: ano
Displej: ne


Rozměry a hmotnost

Šířka: 432,5 mm
Hloubka: 361,1 mm
Výška: 132,1 mm
Hmotnost: 5,22 kg


Stylový minimalistický Design

Pokud máte rádi minimalistický design, tak si tento model zamilujete na první pohled. Ve svěžím bělosivém provedení jde opravdu o tiskárnu s čistými liniemi. Mírně zaoblené hrany přispívají k dobré ergonomii. Horní část obsahuje tenký otevírací kryt s logem výrobce, pod kterým se nachází plochý skener. Přední část je vyhrazena pro výstup papíru s výsuvnou podpůrnou lištou pro výtisky a vstupní zásobník papíru s kapacitou 100 archů. Součástí vstupního zásobníku je panel rozdělen po stranách. Na pravé části se nachází inteligentní kontextový panel s dotykovými tlačítky s podsvícením. Podsvícení je iv prostoru nad výstupem výtisku. Jelikož tiskárna nemá samostatný informační displej, tak si uživatel musí zvyknout na signalizaci barvami podsvícení a tlačítek. V zadní části je konektor pro připojení do elektrické sítě, USB port pro propojení s PC nebo notebookem a tlačítko pro zapnutí Wi-Fi. Přestože multifunkce nemá příliš hrubé plasty, ty se neprolínají a jsou dostatečně pevné. Zařízení je během provozu stabilní a celkově zpracování je ve výborné kvalitě. Design působí nejen moderně, ale také stylově.

 

         

Funkce All in One

Model HP Envy 6020e nabízí plnohodnotné funkce tisku, kopírování a skenování. Pomocí dvoupásmového Wi-Fi můžete využívat bezdrátové připojení a tisk z mobilních zařízení s aplikací HP Smart. Nechybí podpora pro Apple zařízení AirPrint a pro Android zařízení Mopria. Tiskárna podporuje automatický oboustranný tisk a bezokrajový tisk až do velikosti A4. Ovládání je pohodlné přímo přes aplikaci z mobilního telefonu, ale pomocí jednoduchého kontextového panelu.

Rychlost a kvalita tisku

Multifunkce tiskne inkoustovou technologií v rozlišení tisku 4 800 x 1 200 Dpi. Za minutu vytiskne 10 stran v monochromatickém režimu a 7 stran barevně. Vstupní kapacita papíru je 100 listů a výstupní 25 listů papíru. Tisk a kopírování probíhá v rozlišení 1 200 Dpi a kopírování v rozlišení 300 Dpi. Tisk probíhá bez problémů přímo z mobilního zařízení. O stavu informuje uživatele barevné podsvícení, na které je třeba si zvyknout. Černobílý tisk dokumentů je ve výborné kvalitě a doporučené vytížení je 100 až 400 strýn tisku. Maximální vytížení je 1 000 stran měsíčně. S tiskárnou zvládnete také tisk barevných fotografií. Na kvalitním fotopapíru jsou barvy dostatečně živé i když to nelze srovnávat s kvalitou fotografií na fotografické tiskárně.


Plusy tiskárny

- příjemný moderní design
- kvalitní zpracování
- jednoduché ovládání
- automatický oboustranný tisk
- inteligentní kontextový ovládací panel
- bezdrátová konektivita (dual band Wi-Fi)
- multifunkce All in One (tisk, kopírování, skenování)
- podpora HP Instant+


Minusy tiskárny

- systém 2 kazet ( černá a tricolor)
- cena originálních náplní
- chybí informační displej


Náplně do tiskárny

Tiskárna používá k tisku dva inkoustové kazety. Černou kazetu s označením HP 305 (black) s kapacitou 120 stran tisku a barevnou s označením HP 305 (tricolor) s kapacitou 100 stran tisku. Pro tento model můžete používat i velkokapacitní kazety s vytížením 200 stran barevná a 240 stran černá kazeta. Plusem je podpora alternativních cenově výhodnějších náplní. Multifunkce HP Envy 6020e patří do skupiny modelů se speciální službou HP Instant+. Pokud se uživatel rozhodne pro využívání této doplňkové služby získává náplně do tiskárny v různých předplatitelských úrovních.

Zhodnocení

HP Envy 6020e je cenově dostupná multifunkce do domácnosti nebo malé kanceláře. Tiskne ve velmi dobré kvalitě pro účely běžných dokumentů a občasného tisku barevných obrázků a fotografií. Má příjemné, malé rozměry a moderní minimalistický design. Jako minus může být pro někoho absence displeje se základními informacemi. Podsvícení je sice barevně odlišeno pro každý úkon, ale je třeba se v tom umět orientovat.