Tonery a náplně

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Kancelář a škola
IT a Elektronika
Akce a slevy

HP DeskJet Plus Ink Advantage 6075

Atraktivní novinka léta do domácnosti

Dalším z červencových novinek v obchodech je inkoustová multifunkce HP DeskJet Plus Ink Advantage 6075. Designově ladí s letními novinkami HP. V krásném bílém provedení by mohla zaujmout uživatele, kteří hledají univerzální tiskárnu do domácnosti a to pro celou rodinu, studenty a živnostníků v malé firmě. Tento model si umíme představit i pro Home Office. Nezabere mnoho místa, vypadá moderně a nabízí plnohodnotné funkce pro tisk, kopírování a skenování v jednom kompaktním zařízení.

 

Stručná charakteristika

Technologie tisku: inkoustová barevná
Použití firma/ domácnost: malá firma, domácnost, Home Office
Rozhraní tiskárny: USB/ Wi-Fi
Mobilní konektivita: AirPrint/ HP Smart
Funkce tiskárna/ multifunkce: multifunkce - tisk/ kopírování/ skenování
Maximální formát tisku: A4
Automatický oboustranný tisk: ano
Displej: ne


Rozměry a hmotnost

Šířka: 432 mm
Hloubka: 511 mm
Výška: 132 mm
Hmotnost: 5,22 kg

Moderní design s podsvícením

Nové modely na první pohled zaujmou moderním, svěžím designem a to platí i pro multifunkci HP DeskJet Plus Ink Advantage 6075. V příjemné bílé barvě s jemnými šedými akcenty působí zařízení velmi stylově. Díky kompaktní velikosti je tiskárny umístitelná i do menšího prostoru domácí kanceláře. S jemným zaoblením vypadá hranatější, ale ergonomie je zachována. Přístup k ovládání a manipulace s papírem je bezproblémová. Horní část zabírá víko s logem výrobce, pod kterým se ukrývá plochý skener. Přední strana má ve spodní části mírně vystupující část, kde s nachází zasouvací vstupní zásobník. Nad ním je slotový výstup papíru, který je navíc podsvícený příjemným světlem, které signalizuje stav zařízení a chyby. Na pravé straně se nachází inteligentní kontextový ovládací panel s tlačítky, které se rozsvítí, když je potřebujete. Tovární zpracování je na velmi dobře úrovni a design musíme pochválit. Zařízení vypadá moderně a stylově.

 

 

Univerzální funkce

Multifunkce obsahuje 3 plnohodnotné funkce pro tisk, kopírování a skenování. Podporuje automatický oboustranný tisk a díky připojení pomocí Wi-Fi (dvě pásma) umí uživatel využít všechny možnosti bezdrátové konektivity. Velkým plusem je kompatibilita s aplikací HP Smart se kterou můžete využívat inteligentní funkce tisku.

Rychlost a kvalita tisku

Model HP DeskJet Plus Ink Advantage 6075 tlačí barevně inkoustovou technologií v rozlišení tisku 4 800 x 1 200 Dpi. Za minutu dokáže vytisknout 10 stran A4 v monochromatickém režimu nebo 7 stran A4 barevně. Vstupní kapacita je 100 listů papíru a na výstupu je třeba spokojit s 25 listy papíru. Jelikož je tato multifunkce určena primárně do domácnosti doporučen měsíční objem tisku se pohybuje někde mezi 100 až 400 stranami. Maximální pracovní vytížení je 1 000 stran tisku. Tiskárna dokáže tisknout na klasický kancelářský papír, ale i na fotografický papír, obálky a brožury. Kvalita výtisků je na docela dobré úrovni a to při černobílém i barevném tisku. Samozřejmě, že se tisk fotografii nedá srovnávat s mnohem dražšími fotografickými tiskárnami, ale běžný uživatel nebude kvalitou zklamán.

 

Plusy tiskárny

- moderní design
- kvalitní tovární zpracování
- stylové podsvícení
- multifunkčnost (All-in-One)
- konektivita (dual band Wi-Fi)
- automatický oboustranný tisk (duplex)
- možnost tisku s jednou inkoustovou kazetou
- inteligentní kontextový ovládací panel
- tlačítka se rozsvítí, pouze když je potřebujete
- dostupná cena


Mínusy tiskárny

- cena originálních náplní
- absence podpory alternativních náplní

 

Náplně do tiskárny

Multifunkce tlačí pomocí dvou inkoustových naplní. Černá inkoustová kazeta s označením HP 653 (black) o objemu 6 ml má vytíženost 360 stran. Barevná inkoustová kazeta s označením HP 653 (tricolor) o objemu 5 ml má vytíženost 300 stran.

 

Zhodnocení

Pokud bychom měli tiskárnu zhodnotit na základě parametrů a celkového designu, zaslouží si pochvalu. Jde o vyvážené, univerzální řešení typu All-in-One. Do domácnosti, malé firmy nebo Home Office má dostatečnou konektivitu. Plusem je automatický oboustranný tisk a inteligentní funkce přes aplikaci. Ta je kompatibilní s mobilními zařízeními Android a iOS. Nás nejvíce oslovil svěží moderní design a příjemné barevné provedení. Navíc se výrobce může pochlubit, že při výrobě zařízení bylo použito 20% z recyklovaného materiálu.