Kancelář

HP Color LaserJet Managed MFP E877dn

HP Color LaserJet Managed MFP E877dn je multifunkční zařízení, které v sobě ukrývá výkonný procesor pro tisk, kopírování a skenování do firemního prostředí. Tiskárna vám zajistí konzistentní uživatelské prostředí a ovládání na 10,1“ displeji. Prostřednictvím centralizované správy tiskového prostředí a pomocí aplikace HP Web Jetadmin vám usnadní budování efektivity vaší firmy. Díky podpoře nejnovějších funkcí a aktualizací firmware HP FutureSmart zůstanete vysoce produktivní.

 

Stručná charakteristika

Technologie tisku: laserová barevná

Použití firma/ domácnost : podnikové řešení

Rozhraní tiskárny: USB/ LAN

Mobilní konektivita: AirPrint/ Mopria/ Wi-Fi Direct Printing/ Printer On Print

Funkce tiskárna/ multifunkce: multifunkce - tisk/ kopírování/ skenování

Maximální formát tisku: A3

Automatický oboustranný tisk: ano

Displej: ano

 

Rozměry a hmotnost

Šířka: 585 mm

Hloubka: 694,7 mm

Výška: 907 mm

Hmotnost: 99,8 kg

 

Design v bílo-modrém provedení

Masivní konstrukce tiskárny ji předurčuje pro velký objem tisku a dlouhodobý provoz v náročných podmínkách firmy. Horní část zařízení patří plochému skeneru do velikosti 297 x 432 mm s masivním oboustranným podavačem dokumentů na 200 listů. Pod ním se nachází výstup papíru s kapacitou 500 archů papíru. Na pravé straně je umístěn velký 10,1“ (25,6 cm) displej s dotykovým ovládáním. Pod ním najdete kryt, po jehož otevření můžete nainstalovat podporovanou externí klávesnici. Ve spodní části tiskárny máme přístup k tonerovým kazetám a tři šuplíkové vstupní zásobníky o objemu 1 x 100 a 2 x 520 listů. Multifunkce má výborné tovární zpracování a design v bílo-modrém provedení působí velmi svěže a moderně. Zařízení je během provozu díky pevné konstrukci stabilní a plasty jsou pevné.

 

 zdroj: HP

Funkce 3 v 1

Ve standardní verzi nabízí tato multifunkce tisk, kopírování a skenování. Fax je pro tento model volitelná funkce konfigurace. Díky rychlému procesoru jsou tiskové úlohy rychlé. Kromě monochromatického a barevného tisku maximálně ve formátu A3 podporuje tento model i automatický oboustranný tisk. K rychlému skenování dopomáhá automatický oboustranný podavač dokumentů. Model HP Color LaserJet Managed MFP E877dn obsahuje vestavěný zabezpečený harddisk a podporuje řadu bezpečnostních funkcí pomocí HP Wolf Enterprise Security. Ten poskytuje nejbezpečnější tisk prostřednictvím špičkového vícevrstvého samoopravného zabezpečení, které chrání, detekuje a přizpůsobuje se novým hrozbám. Tiskárna navzdory vysokému výkonu splňuje normy EPEAT Gold, Blue Angel a Energy Star. Kromě klasického připojení USB portem podporuje tiskárnu zapojení do LAN sítě.

Rychlost a kvalita tisku

S touto tiskárnou se nemusíte obávat, že nestihnete včas všechny pracovní úlohy. Tiskne pomocí laserové technologie ve vysokém rozlišení 1 200 x 1 200 Dpi v monochromatickém i barevném režimu. Za minutu vytiskne 40 stran ve formátu A4 nebo 21 stran ve formátu A3 v nejvyšší kvalitě. Výstup první strany trvá 8,2 sekundy v monochromatickém režimu nebo 9,7 sekundy barevně. Kvalita tisku je na vysoké úrovni pro monochromatické i barevné dokumenty. Barva je sytá dokumenty jsou ostré, jasné a snadno čitelné. Tento model má vysoce nastavenou laťku v kvalitě i v rychlosti tisku. Doporučený pracovní cyklus je 60 000 stran tisku a maximální vytížení je 180 000 stran.

 

Plusy tiskárny

- moderní design, kvalitní konstrukce

- vysoký výkon (4-jádrový procesor)

- kvalita a rychlost tisku

- pokročilé funkce (tisk, kopírování, skenování)

- konektivita (podpora tisku z mobilních zařízení)

- bezpečnostní funkce

- automatický oboustranný tisk (duplex)

- automatický podavač dokumentů (DADF)

- Host USB

- pohodlné ovládání díky 10,1 “ velkému displeji

- energeticky efektivní tisk

 

Minusy tiskárny

- nepodporuje přímou Wi-Fi

- rozměry

Náplně do tiskárny

Tento model tiskne pomocí čtyř laserových kazet s označením: HP Black LaserJet Managed W9160MC s kapacitou 25 000 stran a HP Cyan LaserJet Managed W9161MC, HP Yellow LaserJet Managed W9162MC, HP Magenta LaserJet Managed W9163 Kromě standardních tonerových kazet jsou v nabídce pro tento model také velkokapacitní náplně s vytížeností 50 000 stran pro černý toner a 45 000 stran pro barevné tonery.

Zhodnocení

S multifunkcí E877dn dokážete udělat víc díky špičkovým rychlostem tisku, skenování, kopírování a maximální provozní době. Tiskárna je poháněna na míru navrženým čtyřjádrovým procesorem HP. Přizpůsobená řešení a cloudová podpora vám pomohou flexibilně optimalizovat vaše pracovní postupy, aby podpořily pracovní sílu a vyvinuly se tak, aby splňovaly vaše požadavky do budoucna.

HP Wolf Enterprise Security poskytuje vysoký stupeň bezpečnosti a již při spuštění automaticky zkontroluje operační kód (BIOS) a v případě hrozby jej opraví. Kontrolě podléhají příchozí i odchozí síťová připojení tiskárny a podezřelé požadavky jsou blokovány. Zařízení podporuje detekci narušení bezpečnosti v reálném čase.

Model HP LaserJet Managed MFP E877dn přinese do firemního prostředí vysoký výkon a kvalitu. Spolu s šetrným energeticky efektivním tiskem, který splňuje normy EPEAT Gold, Blue Angel a Energy podporuje přísná kritéria v oblasti uhlíkové neutrality a plně udržitelného hospodářství.