Tonery a náplně

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Kancelář a škola
IT a Elektronika
Akce a slevy

HP Color LaserJet Managed MFP E877dn

HP Color LaserJet Managed MFP E877dn je multifunkční zařízení, které v sobě ukrývá výkonný procesor pro tisk, kopírování a skenování do firemního prostředí. Tiskárna vám zajistí konzistentní uživatelské prostředí a ovládání na 10,1“ displeji. Prostřednictvím centralizované správy tiskového prostředí a pomocí aplikace HP Web Jetadmin vám usnadní budování efektivity vaší firmy. Díky podpoře nejnovějších funkcí a aktualizací firmware HP FutureSmart zůstanete vysoce produktivní.

 

Stručná charakteristika

Technologie tisku: laserová barevná

Použití firma/ domácnost : podnikové řešení

Rozhraní tiskárny: USB/ LAN

Mobilní konektivita: AirPrint/ Mopria/ Wi-Fi Direct Printing/ Printer On Print

Funkce tiskárna/ multifunkce: multifunkce - tisk/ kopírování/ skenování

Maximální formát tisku: A3

Automatický oboustranný tisk: ano

Displej: ano

 

Rozměry a hmotnost

Šířka: 585 mm

Hloubka: 694,7 mm

Výška: 907 mm

Hmotnost: 99,8 kg

 

Design v bílo-modrém provedení

Masivní konstrukce tiskárny ji předurčuje pro velký objem tisku a dlouhodobý provoz v náročných podmínkách firmy. Horní část zařízení patří plochému skeneru do velikosti 297 x 432 mm s masivním oboustranným podavačem dokumentů na 200 listů. Pod ním se nachází výstup papíru s kapacitou 500 archů papíru. Na pravé straně je umístěn velký 10,1“ (25,6 cm) displej s dotykovým ovládáním. Pod ním najdete kryt, po jehož otevření můžete nainstalovat podporovanou externí klávesnici. Ve spodní části tiskárny máme přístup k tonerovým kazetám a tři šuplíkové vstupní zásobníky o objemu 1 x 100 a 2 x 520 listů. Multifunkce má výborné tovární zpracování a design v bílo-modrém provedení působí velmi svěže a moderně. Zařízení je během provozu díky pevné konstrukci stabilní a plasty jsou pevné.

 

 zdroj: HP

Funkce 3 v 1

Ve standardní verzi nabízí tato multifunkce tisk, kopírování a skenování. Fax je pro tento model volitelná funkce konfigurace. Díky rychlému procesoru jsou tiskové úlohy rychlé. Kromě monochromatického a barevného tisku maximálně ve formátu A3 podporuje tento model i automatický oboustranný tisk. K rychlému skenování dopomáhá automatický oboustranný podavač dokumentů. Model HP Color LaserJet Managed MFP E877dn obsahuje vestavěný zabezpečený harddisk a podporuje řadu bezpečnostních funkcí pomocí HP Wolf Enterprise Security. Ten poskytuje nejbezpečnější tisk prostřednictvím špičkového vícevrstvého samoopravného zabezpečení, které chrání, detekuje a přizpůsobuje se novým hrozbám. Tiskárna navzdory vysokému výkonu splňuje normy EPEAT Gold, Blue Angel a Energy Star. Kromě klasického připojení USB portem podporuje tiskárnu zapojení do LAN sítě.

Rychlost a kvalita tisku

S touto tiskárnou se nemusíte obávat, že nestihnete včas všechny pracovní úlohy. Tiskne pomocí laserové technologie ve vysokém rozlišení 1 200 x 1 200 Dpi v monochromatickém i barevném režimu. Za minutu vytiskne 40 stran ve formátu A4 nebo 21 stran ve formátu A3 v nejvyšší kvalitě. Výstup první strany trvá 8,2 sekundy v monochromatickém režimu nebo 9,7 sekundy barevně. Kvalita tisku je na vysoké úrovni pro monochromatické i barevné dokumenty. Barva je sytá dokumenty jsou ostré, jasné a snadno čitelné. Tento model má vysoce nastavenou laťku v kvalitě i v rychlosti tisku. Doporučený pracovní cyklus je 60 000 stran tisku a maximální vytížení je 180 000 stran.

 

Plusy tiskárny

- moderní design, kvalitní konstrukce

- vysoký výkon (4-jádrový procesor)

- kvalita a rychlost tisku

- pokročilé funkce (tisk, kopírování, skenování)

- konektivita (podpora tisku z mobilních zařízení)

- bezpečnostní funkce

- automatický oboustranný tisk (duplex)

- automatický podavač dokumentů (DADF)

- Host USB

- pohodlné ovládání díky 10,1 “ velkému displeji

- energeticky efektivní tisk

 

Minusy tiskárny

- nepodporuje přímou Wi-Fi

- rozměry

Náplně do tiskárny

Tento model tiskne pomocí čtyř laserových kazet s označením: HP Black LaserJet Managed W9160MC s kapacitou 25 000 stran a HP Cyan LaserJet Managed W9161MC, HP Yellow LaserJet Managed W9162MC, HP Magenta LaserJet Managed W9163 Kromě standardních tonerových kazet jsou v nabídce pro tento model také velkokapacitní náplně s vytížeností 50 000 stran pro černý toner a 45 000 stran pro barevné tonery.

Zhodnocení

S multifunkcí E877dn dokážete udělat víc díky špičkovým rychlostem tisku, skenování, kopírování a maximální provozní době. Tiskárna je poháněna na míru navrženým čtyřjádrovým procesorem HP. Přizpůsobená řešení a cloudová podpora vám pomohou flexibilně optimalizovat vaše pracovní postupy, aby podpořily pracovní sílu a vyvinuly se tak, aby splňovaly vaše požadavky do budoucna.

HP Wolf Enterprise Security poskytuje vysoký stupeň bezpečnosti a již při spuštění automaticky zkontroluje operační kód (BIOS) a v případě hrozby jej opraví. Kontrolě podléhají příchozí i odchozí síťová připojení tiskárny a podezřelé požadavky jsou blokovány. Zařízení podporuje detekci narušení bezpečnosti v reálném čase.

Model HP LaserJet Managed MFP E877dn přinese do firemního prostředí vysoký výkon a kvalitu. Spolu s šetrným energeticky efektivním tiskem, který splňuje normy EPEAT Gold, Blue Angel a Energy podporuje přísná kritéria v oblasti uhlíkové neutrality a plně udržitelného hospodářství.