Tonery a náplně

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Kancelář a škola
Akce a slevy

HP Color LaserJet Enterprise MFP 5800dn

Multifunkce HP Color LaserJet Enterprise MFP 5800dn je univerzální zařízení určené pro použití ve středně velké firmě. Obsahuje funkce tisku, skenování a kopírování a nabízí vysokou kvalitu tisku s produkcí ostrého textu na obchodních dokumentech, obálkách, štítcích a dalších. V náročném pracovním nasazení vám tato tiskárna pomůže provádět rychle tiskové úlohy. Ovládání pomocí barevného dotykového LCD displeje přispěje k efektivnímu využití.

 

Stručná charakteristika

Technologie tisku: laserová barevná

Použití firma/ domácnost : středně velká firma

Rozhraní tiskárny: USB/LAN/ NFC

Mobilní konektivita: AirPrint/ Mopria/ HP ePrint

Funkce tiskárna/ multifunkce: multifunkce - tisk/ kopírování/ skenování

Maximální formát tisku: A4

Automatický oboustranný tisk: ano

Displej: ano

 

Rozměry a hmotnost

Šířka: 500 mm

Hloubka: 460 mm

Výška: 583 mm

Hmotnost: 38 kg 

Design v modrém barevném provedení

Tiskárna patří do modelové řady, která je charakteristická hranatým designem v bílo-modrém barevném provedení. Právě čelní modrá strana dodává zařízení moderní vhled. Horní část je vyhrazena pro robustní plochý skener s automatickým podavačem dokumentů. Zařízení je zajímavě předěleno na skener, výstup papíru (250 listů) a ovládací centrum, hlavní část pro tonerové kazety a vstupní zásobník. Ovládacím centrem je velký dotykový LCD displej o úhlopříčce 20,3 cm, kde si jednoduše aktivujte pracovní postupy s konzistentním uživatelským zážitkem a intuitivními ikonami podobnými tabletu. Vstupní zásobník s kapacitou 550 listů papíru se nachází ve spodní části zařízení. Kapacitu si můžete rozšířit pomocí volitelného přídavného zásobníku. Navzdory větším rozměrům působí tiskárna kompaktně a čisté linie přispívají ke stylovému designu. Konstrukce zařízení je stabilní a plasty jsou pevné. Tovární zpracování je na velmi dobré úrovni.

 

zdroj foto: HP

Funkce 3 v 1

HP Color LaserJet Enterprise MFP 5800dn je univerzální tiskárna pomocí které maximalizujte svou produktivitu a zvýšíte výkon tisku s výkonným tříjádrovým procesorem HP pro kopírování, skenování a tisk. Funkce kopírování umožňuje vytvořit až 9 999 kopií v jedné úloze kopírování (pokud přidáte více zásobníků papíru na podporu takového množství papíru). Mezi další funkce kopírování patří oboustranné kopírování a změna velikosti od 25 do 400 %.

Multifunkce podporuje automatický oboustranný tisk a skener je doplněn o automatický podavač dokumentů. Konektivita je zastoupena připojením k LAN síti a podporou tisku z mobilních zařízení. Nechybí ani NFC rozhraní. Co činí tento model zajímavým je podpora aplikací HP.

Můžete si přizpůsobit svůj tisk pomocí podporovaných aplikací HP Workpath připojených ke Cloudu. Získáte přístup k personalizovanému obsahu a integrujete papírové a digitální pracovní postupy.

Platforma HP Open Extensibility Platform obsahuje stovky řešení HP a třetích stran a podporu čteček karet.

Pokud potřebujete zjednodušit správu barev tak si pomůžete aplikací HP Custom Color Manager . Přizpůsobíte barevný výstup jakékoli kombinaci dokumentu a zařízení pouhým stažením barevných profilů z Cloudu. Získáte vysoce kvalitní barevné profily bez problémů s drahými systémy shody barev.

Díky tomu, že HP Sure Start vždy funguje na pozadí, operační kód (BIOS) se automaticky kontroluje během spouštění a sám se opraví, je-li ohrožen.

HP Connection Inspector zkoumá síťová připojení. Kontrolují se odchozí síťová připojení tiskárny, aby se zastavily podezřelé požadavky a zmařily malware, takže můžete zůstat připojeni a mít přehled.

Memory Shield a rozšířená detekce narušení během běhu chrání paměť a další aplikace. Certifikace Common Criteria je určena k nepřetržitému monitorování aktivity paměti, detekci a zastavení útoků zero-day v reálném čase (známé/neznámé) a samoléčení.

Minimalizujte vystavení rizika pomocí kontrol firmwaru, který se automaticky kontroluje během spouštění, aby se zjistilo, zda se jedná o autentický kód, digitálně podepsaný společností HP.

Rychlost a kvalita tisku

Multifunkce tiskne laserovou technologií v rozlišení 1200 x 1200 Dpi. Vysoký výkon tiskárny vám zaručí vysoké rychlosti skenování a maximální produktivitu s technologií duplexního skenování až 100 obr./min. Vysoká rychlost tisku 43 str./min., vám pomůže udělat vše rychleji. Tisk první strany je 7,2 sekundy. Doporučené měsíční zatížení je 10 000 stran a maximální doporučený pracovní cyklus je 80 000 stran měsíčně.

 

Plusy tiskárny

- kvalitní tovární zpracování

- pevná konstrukce

- moderní design

- velký dotykový LCD displej

- rychlost a kvalita tisku

- funkce (tisk, kopírování, skenování)

- automatický podavač dokumentů ADF

- automatický oboustranný tisk (Duplex)

- konektivita (LAN, NFC, USB, Host USB)

- podpora mobilního tisku (Apple AirPrint, Certifikace Mopria, HP ePrint)

- podpora volitelného příslušenství

 

Minusy tiskárny

- neobsahuje integrovanou Wi-Fi

- velikost 

Náplně do tiskárny

Tiskárna tiskne pomocí 4 samostatných tonerových kazet. Černý toner s kapacitou 7 000 stran a barevné tonery (purpurový, azurový, žlutý) s kapacitou 3 000 stran tisku s 5% pokrytím.

Závěr

Tento model je stvořen do pracovního prostředí firmy, kde potřebujete dobrý výkon, vysokou efektivitu bez zbytečných prostojů a pohodlné ovládání. Díky funkcím pomocí sady aplikací HP se z tohoto zařízení stane silný pracovní nástroj pro všechny vaše tiskové úlohy. Pevná konstrukce zařízení zvládne náročné pracovní nasazení. Navzdory absenci integrované Wi-Fi a poněkud větším rozměrům je tento model vhodný, pokud hledáte kompaktní a snadno použitelnou barevnou tiskárnu pro svůj tým nebo malou až středně velkou firmu. Získáte výkonnou multifunkci s integrovaným síťovým rozhraním, barevným dotykovým displejem a moderními bezpečnostními prvky. Tento model vám pomůže rychlé vytváření každodenních obchodních dokumentů až do velikosti A4 ve vynikající kvalitě a v případě potřeby můžete volitelně rozšířit kapacitu papíru o další vstupní zásobníky až do 2 300 listů.