Tonery a náplně

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Kancelář a škola
IT a Elektronika
Akce a slevy

Fujifilm Instax Wide Link

Mobilní tiskárna fotografií v elegantním designu to je model společnosti Fujifilm. Ve dvou barevných provedeních a moderním designu se stává také dobrým tipem na vánoční dárek. Tato na první pohled kouzelná krabička vyčaruje během necelých 12 vteřin vysoce kvalitní širokoúhlou fotografii obdélníkového tvaru. Stačí jednoduché propojení vašeho mobilního zařízení nebo digitálního fotoaparátu. Na jakém principu je založen tisk fotografií a co vše vám nabízí insta-tiskárna Fujifilm Instax Wide Link jsme shrnuli do krátkého článku.

 

Stručná charakteristika

Technologie tisku: termosublimační barevná
Použití firma/ domácnost : domácnost, přenosná tiskárna
Rozhraní tiskárny: Bluetooth (ver. 4.2)
Funkce tiskárna: tisk fotografií
Maximální formát tisku: 62 x 99 mm (kazeta 86 x 108 mm)

Rozměry a hmotnost

Šířka: 127,5 mm
Hloubka: 33,7 mm
Výška: 139 mm
Hmotnost: 0,34 kg

Atraktivní design

Malé přenosné fototiskárny jsou hitem posledních pár let. Výrobci přidávají stále nové inovativní modely do své nabídky. Společnost Fujifilm přidala do svého portfolia k předchozím dvěma modelům kapesních tiskáren nový model s názvem Fujifilm Instax Wide Link. Prodává se ve dvou barevných verzích a to tmavě šedé a bílé. Obě barevná provedení vypadají stylově. Designu prospěla také textura plastů a podsvícené logo malého zařízení. Obdélníkový tvar malých rozměrů se jemně zaoblenými hranami nenabízí mnoho prvků a působí minimalisticky. Naleznete na něm slot pro výstup fotografií, jediné tlačítko s podsvíceným logem, otevírací mechanismus na zadní straně, otvor pro šňůrku na ruku a micro usb port pro nabíjení vestavěné baterie. Po otevření je uvnitř prostor pro vložení kazety o rozměrech 86 x 108 mm. Zpracování je vysoce kvalitní a tiskárna má příjemnou velikost a velmi atraktivní design.

 

zdoj: fujifilm.com

Širokoúhlý formát fotografií ve dvou režimech s možností úprav

Přenosná tiskárna Fujifilm Instax Wide Link tiskne termosublimační metodou pomocí vložených kazet s filmy. Výtisky v rozlišení 318 Dpi vytiskne v širokoúhlém formátu o rozměrech 62 x 99 mm. Tiskárna pracuje s digitálním formátem JPEG, PNG, HEIF, DNG, který vytiskne přímo z mobilního zařízení s Androidem a iOS nebo digitálního fotoaparátu. Tisk fotografie trvá necelých 12 vteřin, což je jednoznačně výborná hodnota. Po připojení přes rozhraní Bluetooth a pomocí aplikace instax Link WIDE můžete snadno a rychle, kdekoli tisknout fotografie. Před samotným tiskem si v aplikaci můžete snímky upravovat, přidávat šablony, nálepky, ikony, text nebo vytvářet různé koláže. Vložením QR kódu do fotografie umíte přidávat webové linky. V aplikaci umíte zvolit tisk ve dvou režimech. Instax – Natural Mode v konvenční kvalitě pro přirozené barvy a Instax – Rich Mode pro extra živé barvy. Kazeta s filmem je v nabídce ve třech verzích: s bílými, s černými okraji pro barevný tisk a v monochromatické verzi pro černobílé fotografie. Balení obsahuje standardně 10 ks lesklého fotopapíru pro termosublimační tisk.


Plusy tiskárny

- moderní design
- kvalitní zpracování
- malá kapesní velikost
- přenosné zařízení
- kvalita fotografií
- zajímavý obdélníkový formát tisku
- rychlost tisku
- vydrž na nabití
- 2 režimy tisku (přirozené, bohaté barvy)
- rozšířené možnosti úpravy fotografií (přidávání textu, rámečků a ikon)
- možnost přidávání QR kódu s odkazy na web
- v balení film na 10 snímků, poutko na ruku, stojan na tiskárnu, micro usb kabel
- jednoduchí ovládání

Minusy tiskárny

- cena kazety s filmem Instax Wide
- nepodporuje Wi-Fi

Zhodnocení

Pokud jste milovníkem okamžitého tisku při jakékoli příležitosti a hledáte malou, přenosnou fototiskárnu, model Fujifilm Instax Wide Link by vás mohl zaujmout. Má atraktivní design, jednoduché ovládání a tiskne rychle a kvalitně. Pomocí aplikace si vyhrajete se svými snímky. Na nabití vytiskne přibližně 100 snímků a baterii dobijete za 80 - 120 minut. Připojení je rychlé pomocí Bluetooth, takže můžete bezproblémově tisknout z chytrého telefonu nebo digitálního fotoaparátu. Jako minus považujeme cenu náhradních kazet s filmem. Ta stojí přibližně 12 € a vytiskne 10 fotografií. každopádně jde o velmi zajímavou fototiskárnu za rozumnou cenu a zatím jde o jednu z nejrychlejším tiskem insta-fotografií.