Kancelář

Epson WorkForce WF-2870DWF

 

Kompaktní multifunkce s inkoustovou technologií je určena pro domácnosti a menší firmy. Obsahuje vše potřebné pro rychlé tiskové úlohy. V kompaktním těle se ukrývají plnohodnotné funkce s možností oboustranného tisku a automatickým podavačem dokumentů. Tento model je spolehlivým pomocníkem pro využití v práci.

 

Stručná charakteristika

Technologie tisku: inkoustová barevná

Použití firma/ domácnost : domácnost, Home Office, malá firma

Rozhraní tiskárny: USB/ Wi-Fi

Mobilní konektivita: AirPrint/ Google Cloud Print/ Mopria

Funkce tiskárna/ multifunkce: multifunkce - tisk/ kopírování/ skenování/faxování

Maximální formát tisku: A4

Automatický oboustranný tisk: ano

Displej: ano

 

Rozměry a hmotnost

Šířka: 375 mm

Hloubka: 300 mm

Výška: 218 mm

Hmotnost: 5,2 kg

 

Tato stylová, kompaktní a snadno použitelná multifunkční inkoustová tiskárna dokáže snížit odpad a náklady díky oboustrannému tisku A4 a cenově dostupným samostatným inkoustům. Rychlost díky vícestránkovému kopírování, skenování a faxování s automatickým podavačem dokumentů (ADF), technologií skenování do Cloudu a velkým 6,1 cm LCD displejem. Tisk na cestách je snadný díky aplikacím Wi-Fi, Wi-Fi Direct a podpoře mobilního tisku.

Kompaktní a stylový design

Dominantním prvkem zařízení je intuitivní uživatelské rozhraní na velké LCD obrazovce a jednoduchá navigace. Úlohy si můžete zrychlit pomocí 30stránkového ADF pro vícestránkové skenování, kopírování a faxování s minimálním úsilím. Tovární zpracování je ve vysoké kvalitě. Design má ergonomicky zaoblené hrany a kompaktní velikost. Horní část patří plochému skeneru a automatickým podávacím dokumentům. Tiskárna má příjemný moderní design.

 

Flexibilita bezdrátového řešení

Tiskněte odkudkoli v kanceláři pomocí připojení Wi-Fi nebo použijte Wi-Fi Direct pro tisk z kompatibilních bezdrátových zařízení bez sítě Wi- FiA . Navíc s aplikací Epson Smart Panel můžete ovládat tiskárnu ze svého zařízení, tisknout dokumenty, monitorovat a řešit problémy.


Funkce 4 v 1

Tato stylová, kompaktní a snadno použitelná multifunkční inkoustová tiskárna tiskne, skenuje, kopíruje a faxuje. Dokáže snížit odpad a náklady díky oboustrannému tisku A4 a cenově dostupným samostatným inkoustem. Rychlost díky vícestránkovému kopírování, skenování a faxování s automatickým podavačem dokumentů (ADF), technologií skenování do Cloudu a velkým 6,1 cm LCD displejem. Tisk na cestách je snadný díky aplikacím Wi-Fi, Wi-Fi Direct a mobilnímu tisku.

Rychlost a kvalita tisku

Tiskárna tiskne inkoustovou technologii v rozlišení 5 760 x 1 440 Dpi. Za minutu vytiskne 18 stran barevně a 33 stran v monochromatickém režimu. První stranu vytiskne za 16 vteřin barevně nebo 10 vteřin černobíle. Vstupní kapacita papíru je 100 listů a výstup 30 listů papíru. Doporučený měsíční objem tisku je 3 000 stran.

 

Plusy tiskárny

- kvalitní tovární zpracování

- kvalita a rychlost tisku

- konektivita

- ADF

- DUPLEX

- funkce 4 v 1

 

Minusy tiskárny

- absence Eternetového připojení

 

Náplně do tiskárny

Čtyřbarevná sada inkoustů Epson 603 poskytuje spolehlivé, živé a jasné výtisky s minimálními náklady. Díky kombinaci pigmentového černého inkoustu a inkoustu dye Color produkuje výtisky v podnikové kvalitě a zároveň snižuje náklady na tisk s cenově dostupnými samostatnými inkousty ve standardních a XL kazetách. Vytížení je 150 stran u standardní verze černá barva a 130 stran barevné inkousty. Verze XL má vytíženost 350 stran barevně a 500 stran černý inkoust.

Zhodnocení na závěr

Multifunkce Epson WorkForce WF-2870DWF je univerzální zařízení se 4 plnohodnotnými funkcemi tisku, skenování, kopírování a faxování. Nabízí bezdrátovou konektivitu a inteligentní funkce. Kompaktní design a jednoduché ovládání jsou plusem. Díky velkokapacitním náplním máte zařízení s nízkými náklady na tisk.