Tonery a náplně

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Kancelář a škola
IT a Elektronika
Akce a slevy

Epson WorkForce Pro WF-C4810dtwf

Inkoustová tiskárna Epson WorkForce Pro WF-C4810dtwf je univerzálním zařízením typu vše v jednom s velmi dobrými funkcemi tisku, kopírování, skenování a faxu. Má příjemný design a pevnou konstrukci. Poskytuje velmi snadný přístup k zaseknutému papíru přes odnímatelný panel na zadní straně. Tento model je vhodný do malé kanceláře do domácnosti s více uživateli, ale také pro studenty, kteří tisknou větší objem tisku. S použitím velkokapacitních náplní dosáhnete o něco nižších nákladů na tisk.

 

Stručná charakteristika

Technologie tisku: inkoustová barevná
Použití firma/ domácnost : malá pracovní skupina, domácí kancelář
Rozhraní tiskárny: USB/LAN/Wi-Fi/Bluetooth
Mobilní konektivita: AirPrint/ Google Cloud Print
Funkce tiskárna/ multifunkce: multifunkce - tisk/ kopírování/ skenování/ faxování
Maximální formát tisku: A4
Automatický oboustranný tisk: ano
Displej: ano

Rozměry a hmotnost

Šířka: 425 mm
Hloubka: 388 mm
Výška: 330 mm
Hmotnost: 11,9 kg

Moderní design

Multifunkce Epson WorkForce Pro WF-C4810dtwf má pevnou konstrukci a velmi příjemný design s jemně zaoblenými hranami. Horní část patří skeneru s automatickým podavačem dokumentů na 50 listů. Přední straně zařízení dominuje vyklápěcí panel s dostatečně velkým 10,9cm displejem s dotykovým ovládáním. Nalevo od panelu je hostitelný USB port pro tisk z paměťových médií. Uprostřed čelní strany jsou pod sebou umístěny dva vstupní zásobníky papíru s kapacitou 250 listů papíru pro jeden. Výstup je nad horním vstupním zásobníkem. Konektory pro zapojení do sítě ak LAN síti jsou v zadní části zařízení. Tovární zpracování je na velmi dobré úrovni a multifunkce pracuje spolehlivě a stabilně i při náročném provozu. Plasty jsou pevné a barevné provedení v jemné šedé působí svěže a moderně. Přístup k ovládacím prvkům je pohodlný, stejně jako manipulace s papírem.

  

Funkce All-In-One

Velice jednoduché ovládání díky 10,9 cm velkému dotykovému displeji činí práci s tiskovými úlohami pohodlnou. Rychle se umíte dostat ke spuštění tisku, kopírování, skenování a faxu. Tiskárna má výbornou konektivitu. Připojit ji můžete USB kabelem k PC, ale také bezdrátově pomocí Wi-Fi a Bluetooth. Nechybí připojení k LAN síti a tisk z cloudových služeb. Podpora Android Print, Apple AirPrint a Mopria usnadňují připojení k tiskárně z mobilu. Společnost Epson nabízí svůj balík nástrojů Epson Connect: Epson iPrint, Epson Creative Print a Epson Smart Panel (všechny jsou kompatibilní se systémy iOS a Android); Epson Email Print; Epson Remote Print, skenování do Cloudu. Pomocí ovladačů TWAIN můžete skenovat přímo do aplikací pro stolní počítače. Multifunkce má funkce pro bezpečný tisk citlivých dokumentů a zabezpečení zařízení. Pro faxování je určena Epson Fax Utility a dvě rozhraní skeneru Epson Scan 2, ScanSmart a aplikaci Smart Panel App.

Rychlost a kvalita tisku

Tiskárna tiskne ve vysoké kvalitě v rozlišení tisku 4 800 x 4 800 Dpi. Za minutu vytiskne 25 stran v monochromatickém režimu a 12 stran barevně podle ISO/IEC 24734. Ve standardním nastavení se dostanete na 36 stran černobílého tisku a 22 stran barevných výtisků. Čas potřebný k vytištění první strany je 5,5 sekundy pro černobílý výtisk a 8,5 sekundy barevná strana. Multifunkce je stavěná pro doporučený měsíční objem tisku 200 – 1 700 stran. Maximální pracovní cyklus je 33 000 stran A4. Rychlost skenování je 4,5 sekund/str. (barevný, 200 dpi, plochý skener); 4,5 sekund/str. (černobíle, 200 dpi, plochý skener); 16,5 obr./min (barevně, 200 dpi, ADF-automatický podavač listů); 16,5 obr./min (černobíle, 200 dpi, ADF-automatický podavač listů). Epson WorkForce Pro AIO jsou postaveny na tiskových hlavách PrecisionCore Heat-Free Technology, které využívají inkoustové čipy s malými, hustými a těsně seskupenými tryskami, které vytvářejí jedny z nejlepších detailů a přesnosti barev v prostoru tiskáren orientovaných na podnikání. Je pravda, že téměř všechny inkoustové tiskárny v dnešní době mají kvalitní výstup tisku, ale řada WorkForce Pro je jednoznačně jedním z nejlepších, pokud jde o detaily a přesnost barev.

 

Plusy tiskárny

- moderní design
- kompaktní velikost
- kvalitní zpracování
- pevná konstrukce
- funkčnost vše v jednom
- kvalita a rychlost tisku
- automatický podavač dokumentů (ADF)
- automatický oboustranný tisk (duplex)
- pohodlné ovládání
- velký dotykový LCD displej

Minusy tiskárny

- chybí víceúčelový zásobník nebo podavač papíru
- vyšší náklady na tisk

Náplně do tiskárny

Pro tento model jsou určeny čtyři inkoustové kazety Epson DURABrite Ultra se standardní kapacitou, formulované s rychleschnoucím pigmentovým inkoustem určeným pro vysokorychlostní tiskové úlohy. Tisk dokumentů díky nim vynikne ostrým textem. Kapacita inkoustových kazet Cyan, Magenta, Yellow a Black je ve standardní velikosti 1 100 stran a ve verzi XL je to 1 700 barevné kazety a 2 200 stran černá kazeta.

 

Zhodnocení

Celkový dojem z multifunkce Epson WorkForce WF-C4810dtwf je pozitivní. Tisk je dostatečně rychlý a spolehlivý. Tento model přináší efektivitu pro menší kancelářské prostory nebo do domácí kanceláře. Disponuje skvělými funkcemi a výborně zvládá kompatibilitu s aplikacemi. Poměr výkon a cena je dobrý.