Tonery a náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Modelová řada náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Kancelář a škola

Canon Pixma TS3150

Jedna z cenově nejdostupnějších inkoustových multifunkcí pro barevný tisk, kopírování a skenování, pochází z nové modelové řady výrobce Canon. Kromě atraktivní ceny nabízí i ostrý tisk dokumentů a možnost bezokrajového tisku fotografií. Tento model je jednoduché zařízení s dobrou konektivitou vhodnou do domácnosti, pro studenty, ale i do malé kanceláře živnostníka.

 

Stručná charakteristika

Inkoustová multifunkce 3 v 1/ barevný tisk/ kopírování/ skenování/ A4/ USB/ Wi-Fi/ PictBridge/ Apple AirPrint/ Google Cloud Print/ hlučnost 46 db

Rozměry a hmotnost

Hloubka 316 mm/ šířka 435 mm/ výška 145 mm/ hmotnost 3,9 kg

Design

Multifunkce Canon Pixma TS3150 nevybočuje, co se týče designu z řady zařízení Canon a ani jí nechybí charakteristické logo výrobce na čelní straně. Nový moderní vzhled se nese v duchu minimalismu a jemně zaoblené hrany dotvářejí celkový příjemný design. Klasické černé provedení ve verzi matná (snadno se udržuje, nevidět otisky), sice není ničím originálním, ale při tiskárnách, jsme na takové barevné provedení černá nebo různé odstíny šedé zvyklý. Tento model je však v nabídce i v bílém provedení. Čelní strana obsahuje, již zmíněné logo a výstupní zásobník s vysouvací lištou. Všechny důležité ovládací prvky se nacházejí na levé horní straně. Ovládací panel, který je podélně po celé levé straně obsahuje tlačítka, led diody a segmentový černobílý LCD displej s úhlopříčkou 3,8 cm (1,5 "). Papír se vkládá v zadní horní části a po odklopení vrchního krytu se dostaneme ke skeneru.

Funkce

Kromě ostré barevného tisku ve velmi dobré kvalitě, můžete zařízení využít pro kopírování a skenování. Právě možnost těchto funkcí a nízká cena zařízení jsou hlavními plusy. Nechybí podpora tisku bez okrajů a jediné, co zamrzí je absence automatického oboustranného tisku. Stále však můžete tisknout oboustranně manuálně. Vedle klasickém připojení k PC nebo notebooku, má tento model i podporu pro bezdrátové připojení pomocí Wi-Fi a tím i možnost rychlé mobilního tisku i skenování. Nechybí rozhraní PictBridge pro přímý tisk z fotoaparátu a snadné připojení ke cloudovým úložišti díky softwaru Pixma Cloud Link. Tímto si zjednodušíte přístup k uloženým dokumentům a fotografiím ze sociálních síti, ale také přímý tisk z těchto sítí. Pokud jste uživatelem Instagramu, můžete využít podporu bezokrajového tisku fotografií čtvercového formátu 13 x 13 cm (5 "x 5 ").Novinkou je detekce papíru a funkce automatické spuštění.

Rychlost a kvalita tisku

Multifunkce tlačí v rozlišení 4 800 x 1 200dpi s použitím dvou inkoustových kazet FINE (černá a barevná). Rychlost černobílého tisku je 7,7 str./min a barevný tisk zvládne rychlostí 4 str./min. Bezokrajový tisk fotografií ve formátu 10 x 15 cm vytiskne za necelých 65 sekund.

 

Plusy tiskárny

- kvalitní tovární zpracování
- příjemný moderní design
- kompaktní rozměry
- jednoduché ovládání
- senzor pro detekci papíru
- povrch ve verzi matná odolný vůči otiskům (dobře udržovatelný)
- ostrá tisk dokumentů
- bezokrajový tisk fotografií
- podpora mobilního tisku
- výborný poměr výkon, kvalita a cena

Mínusy tiskárny

- absence duplexu (pouze ruční oboustranný tisk)
- pomalejší tisk
- neobsahuje možnost připojení LAN

Náplně do tiskárny

Tento model tlačí inkoustovou technologií, pomocí dvou inkoustových kazet. Černé s označením Canon PG-545 a barevné s označením Canon CL-546. Nechybí možnost používání i XL kazet Canon pro tento model a náklady na tisk si můžete snížit použitím alternativních kazet. Chcete-li tisknout výhodně a v té nejlepší možné kvalitě, vyzkoušejte značkové náplně Premium TonerDepot. Kvalita tisku s inkoustovými kazetami Premium je 100% shodná s originálními náplněmi. Splňují všechny mezinárodní standardy a jejich cenou si snížíte náklady.

Zhodnocení

Multifunkce Canon TS3150 je jednoduchým zařízením pro tisk dokumentů a fotografií v dobré kvalitě. Nabízí kopírování, skenování a podporu mobilního tisku. Praktický design, kompaktní rozměry a provedení v černé matné určitě nikoho neurazí. Ovládá se jednoduše, hned po zapnutí a prvním nastavení funguje. Největším lákadlem pro nákup je dostupná cena. Právě to ji dělá kandidátem na výhodný nákup v poměru kvality a ceny. Určitě to není zařízení do pracovního prostředí, kde se tiskne velký objem tisku a vyžaduje se vysoká efektivita. Do studentského pokoje nebo domácnosti pro nenáročného uživatele je dobrým výběrem.

Tip pro vás

Aplikací Canon Message in Print vložíte přímo do tištěné fotografie neviditelnou zprávu ve formě textu, hudby, animace nebo videa. Příjemce takové fotografie si skrytou zprávu dekóduje svým iPhonem (iOS 9 a vyšší).