Tonery a náplně

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Kancelář a škola
Akce a slevy

Canon Maxify GX2040

Společnost Canon přidala k modelové řadě Maxify GX dva nové modely Canon Maxify GX1040 a Canon Maxify GX2040. Jsou to nové modely se zásobníky inkoustu MegaTank, které jsou sestaveny pro domácí kanceláře, Home Office a hybridní uživatele. Obě zařízení nabízí univerzální funkce a kvalitní výstup spolu s vynikající konektivitou a pohodlným ovládáním. Tiskárny jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různorodým požadavkům uživatelů a přispívaly k pracovním úkolům vysokým výkonem a kvalitou. My se podíváme blíže na model Canon Maxify GX2040.

 

Stručná charakteristika

Technologie tisku: inkoustová barevná

Použití firma/ domácnost : malá, středně velká firma

Rozhraní tiskárny: USB/ LAN/ Wi-Fi

Mobilní konektivita: AirPrint/ Mopria/ Cloud Link/ Wi-Fi Direct

Funkce tiskárna/ multifunkce: multifunkce - tisk/ kopírování/ skenování/faxování

Maximální formát tisku: A4

Automatický oboustranný tisk: ano

Displej: ano

 

Rozměry a hmotnost

Šířka: 374 mm

Hloubka: 380 mm

Výška: 225 mm

Hmotnost: 8,1 kg

 

Design v moderním stylu

Na první pohled vás multifunkce Canon Maxify GX2040 zaujme svým moderním designem s čistými liniemi. V jemně světle šedé barvě v kombinaci s tmavě šedou sice nevybočuje z řady jiných tiskáren, ale hranatější design tomuto modelu přidává na atraktivitě. Horní část zařízení patří plochému skeneru s masivním podavačem dokumentů ADF. Skener je rozměrově menší a nezabírá celou část plochy tiskárny. Dělí se o ni na přední straně s ovládacím panelem na kterém je naklápěcí LCD displej 6,7 cm s dotykovým ovládáním. Přední část multifunkce obsahuje tankový systém s samostatnými nádržkami na inkoust na pravé straně a vstupní zásobník na papír spolu s výstupní přihrádkou na výstup. Vstupní kazetu s kapacitou 250 listů papíru dokážete jednoduše doplnit. Tovární zpracování je kvalitní a použité plasty jsou pevné. Zařízení má stabilní konstrukci.

 

 

Funkce 4 v 1

Tato univerzální tiskárna nabízí 4 funkce v jednom zařízení. Kromě tisku v monochromatickém a barevném režimu, skenuje, kopíruje a faxuje. Konektivita je zastoupena klasickým připojením přes USB kabel a pomocí ethernetového kabelu. Díky bezdrátovému připojení se můžete připojit k Wi-Fi a využívat také možnost připojení mobilních zařízení. Multifunkce Canon Maxify GX2040 využívá podporu Cloudových služeb. Kromě podpory automatického oboustranného tisku (duplex) podporuje i automatický podavač dokumentů (ADF) při skenování s kapacitou 35 listů. Zařízení je připraveno pro univerzální použití tiskových úloh v kanceláři i domácnosti. Nechybí ani podpora inteligentních asistentů a automatizace v podobě Amazon Alexa a Google Assistant. Ovládání pomocí 6,7 cm dotykového LCD displeje je pohodlné a rozhraní je lokalizováno do 33 jazyků včetně českého.

Rychlost a kvalita tisku

Multifunkce tiskne inkoustovou technologií a za minutu vytiskne 15 stran v monochromatickém režimu nebo 10 stran v barevném režimu. Rozlišení tisku je 600 x 1 200 Dpi za pomoci 2 tiskových hlav. První výtisk je připraven za necelých 9 vteřin černobíle nebo za 11 vteřin barevně. Maximální velikost tisku je formát A4. Kvalita tisku je na velmi dobré úrovni a to jak v monochromatickém, tak v barevném režimu.

 

Plusy tiskárny

- kvalitní tovární zpracování

- univerzální funkce 4 v 1

- bohatá konektivita (USB, LAN, Wi-Fi)

- moderní design

- pohodlné ovládání

- rychlost a kvalita tisku

- tankový systém inkoustů

- poměr kvality a ceny

- podpora inteligentních asistentů a automatizace

 

Minusy tiskárny

- žádné podstatné

 

Náplně do tiskárny

Do této tiskárny jdou inkousty s označením Canon GI-45BK, GI-45C, GI-45M a GI-45Y s výtěžností 3 000 stran pro černou i barevné inkousty a 4 500 stran v úsporném režimu.

 

   

 

Podporované typy papíru: Obyčejný papír: (64 g/m2 – 105 g/m2), Canon Red Label Superior (WOP111), Kancelářský barevný papír Canon Oce (SAT213), Lesklý fotografický papír Plus II (PP-201), Fotografický papír Pro Lustr (LU-101), Pololesklý fotografický papír Plus (SG-201), Lesklý fotografický papír „pro každodenní používání“ (GP-501), Matný fotopapír (MP-101),, Nažehlovací fólie na světlé tkaniny (LF-101) .

Velikosti papíru: A4, A5, A6, B5, LTR, LGL, B-Oficio, M-Oficio, Foolscap, Executive, 10 obálka, obálka DL, obálka C5, obálka Monarch, 4" x 6", 5" x 7" , 7" x 10", 8" x 10", Vlastní velikost (šířka 89 mm – 216 mm, délka: 127 mm – 355,6 mm).

Hmotnost papíru: Obyčejný papír 64 g/m2 – 105 g/m2 nebo podporované originální papíry Canon, Papír Canon: Max. hmotnost papíru přibližně 265 g/m2, Lesklý fotografický papír Plus Glossy II (PP-201).

Zhodnocení

I doma si můžete tvořit odolné dokumenty v podnikové kvalitě s multifunkční tiskárnou MegaTank s pohodlným ovládáním. Tiskárna Canon Maxify GX2040 se díky svému kompaktnímu a praktickému designu vejde do jakéhokoli pracovního prostoru. Využijte vysokou rychlost tisku a vysokou výtěžnost s cenově dostupnými inkoustovými lahvičkami, jakož i automatický podavač dokumentů na 35 listů pro skenování, kopírování a faxování vícestránkových dokumentů. Toto univerzální zařízení vám bude nápomocné v malé kanceláři, ale také v domácnosti.