Tonery a náplně

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Kancelář a škola
IT a Elektronika
Akce a slevy

Canon imagePROGRAF TC-20

Canon imagePROGRAF TC-20 je profesionální tiskárna, která využívá nejmodernější technologie a je navržena tak, aby snadno a rychle vytvářela vysoce kvalitní výtisky. Tiskárna je schopna tisknout až do formátu A2. Je vybavena velkou pamětí, přehledným dotykovým displejem s univerzálním rozhraním. Konstrukce tiskárny je vyrobena z kvalitních materiálů, což jí dodává na odolnosti. V porovnání s jinými tiskovými zařízeními nabízí Canon imagePROGRAF TC-20 mnohem více funkcí.

 

  

 

Tiskárna obsahuje funkci automatického skenování, což jí umožňuje skenovat a tisknout velké objemy dokumentů ve velmi krátké době. Disponuje funkcí automatického upravování obrazů, která pomáhá dosáhnout vyšší kvality obrazu. Zařízení se velmi snadno ovládá, a to díky velmi intuitivnímu panelu. Tiskárna je velmi flexibilní a lze ji nastavit pro různé aplikace.

 

Stručná charakteristika

Technologie tisku: inkoustová barevná

Použití firma/ domácnost : profesionální fotograf Home, malá grafická firma

Rozhraní tiskárny: USB/ LAN/ Wi-Fi

Funkce tiskárna/ multifunkce: multifunkce – tisk fotografií, CAD výkresů a plakátů/ kopírování/ skenování

Maximální formát tisku: A2

Displej: ano

 

Rozměry a hmotnost

Šířka: 968 mm

Hloubka: 545 mm

Výška: 245 mm

Hmotnost: 43 kg

 

Atraktivní design

Navzdory větším rozměrům působí tiskárna velmi kompaktně a minimalisticky. Jemně zaoblené hrany na přední straně a kombinace bílé a černé barvy působí velmi atraktivní. Ovládací panel s LCD displejem je mírně zapuštěn dovnitř a díky mírnému úhlu je dobře pozorovatelný. Horní část je určena pro vstup médií a spodní pro výstup. Ten je uzpůsoben i pro výkresy AutoCAD ve formátu A2. Na pravé straně je umístěn tankový zásobník se samostatnými nádržkami. Není sice integrován do těla tiskárny, ale působí vizuálně celistvě se zařízením. Zpracování je kvalitní a použité plasty jsou pevné. Díky kvalitní vnitřní konstrukci je tiskárna stabilní a pracuje spolehlivě.

 

           

Funkce

Canon imagePROGRAF TC-20 je řešení pro velkoformátový tisk, které nabízí širokou škálu funkcí a možností. Tiskárna má integrovaný skener a kopírku, takže dokumenty můžete rychle a snadno reprodukovat. TC-20 také podporuje různé typy médií, včetně plakátové desky, plátna a dalších. Zařízení má také automatickou řezačku, která usnadňuje vytváření výtisků vlastní velikosti. Nakonec má tiskárna velký 7palcový barevný LCD displej, takže si můžete snadno prohlížet a upravovat nastavení. Má vestavěný skener a volitelný 500GB pevný disk. Kromě toho ji lze připojit k počítačům přes USB nebo Ethernet. Tiskárna také obsahuje řadu funkcí, jako je bezokrajový tisk, tisk plakátů a široké možnosti manipulace s médii. Je kompatibilní s různými softwarovými aplikacemi třetích stran. Dodává se s bezplatným tiskovým softwarem Canon Direct Print Plus. Tento nástroj je kompatibilní s počítači PC i Mac a byl navržen pro snadné použití. Lze použít ke kontrole rozložení více souborů v různých formátech souborů, jako jsou PDF, JPEG a TIFF, zatímco náhled tiskárny na obrazovce vám umožňuje tisknout přímo bez potřeby načítání další aplikace. Pomocí aplikace Canon Print Inkjet/SELPHY2 pro mobily umožňuje monitorování hladiny papíru a inkoustu na dálku a aktualizaci firmwaru tiskárny.

 

Tiskárna obsahuje řadu funkcí včetně:

- Rychlost tisku až 16,3 čtverečních stop za hodinu

- Tisk ve vysokém rozlišení až 2400 x 1200 dpi

- Automatická kalibrace barev

- Dva zásobníky inkoustu pro každou barvu

- Bezokrajový tisk

- Kompatibilita AirPrint, Google Cloud Print a Canon Print Service

- Vestavěný skener pro skenování dokumentů

- Systém shody barev PANTONE®

- Tiskne na různé typy médií včetně lesklého, pololesklého, matného a jemného uměleckého papíru

- Tiskové jazyky PCL a PostScript

Rychlost a kvalita tisku

Tato velkoformátová tiskárna určená pro profesionální grafiku a technické dokumenty je vybavena 4barevným pigmentovým inkoustovým systémem s maximálním rozlišením 2400 x 1200 dpi. Má maximální rychlost tisku až 28,8 m2/h, velkokapacitní roli s médiem. Je kompatibilní se softwarem Canon PosterArtist Lite a volitelným multifunkčním systémem kotoučů. Kvalita tisku je na velmi vysoké úrovni díky pigmentovým inkoustům. TC-20 má držák kotoučového papíru pro tisk na velké listy papíru. Je kompatibilní s počítači Windows a Mac a lze jej použít k tisku fotografií, plakátů, bannerů, vnějších nápisů a podobně.

 

Plusy

- Velký výběr tištěných formátů - od velikosti A2 po A0.

- Vysoké rozlišení tisku - 2400 x 1200 dpi.

- Rychlá doba tisku - 2,4 sekundy na stranu.

- Jednoduchá obsluha prostřednictvím intuitivního dotykového panelu.

- Wi-Fi a Ethernet dostupné jako síťové možnosti.

- Možnost tisku přímo z tabletu nebo chytrého telefonu.

 

Minusy

- Vyšší než průměrné náklady na tisk.

- Vyžaduje spoustu prostoru v kanceláři.

- Navzdory kompatibilitě s mnoha typy souborů, některé starší formáty nemusí fungovat

Náplně do tiskárny

Model Canon imagePROGRAF TC-20 je vybaven 4barevným systémem reaktivních inkoustů na bázi barviva/pigmentu a 24palcovou širokou tiskovou hlavou, která dokáže vytvářet výtisky až do šířky 24 palců. Inkousty Canon PFI-050 BK, C, M, Y jsou doplňitelné z recyklovatelných plastových lahviček o objemu 70 ml. V rámci udržitelnosti na minimalizaci výměny, potřeby balení s hodnocením nízké spotřeby energie EPEAT Gold.

 

Zhodnocení

Canon imagePROGRAF TC-20 je tiskárna, která je univerzální volbou pro všechny typy tiskových projektů. Je vybavena špičkovými funkcemi a technologiemi, které pomáhají dosáhnout vyšší kvality tisku. Má odolnou konstrukci a snadno se ovládá. Pokud hledáte profesionální tiskárnu, která poskytuje vynikající výsledky, doporučujeme tento model. Cílovou skupinou jsou architektonické, inženýrské a stavební kanceláře, vzdělávací instituce, ale také reklamní agentura. Byla zkonstruována tam, kde jsou tiskovým výstupem kresby, diagramy a plány, ale také fotografické výtisky v galeriové kvalitě. Canon imagePROGRAF TC-20 používá čtyři lahvičky s pigmentovým inkoustem o objemu 70 ml (černý, žlutý, purpurový a azurový), což umožňuje zjednodušený a nákladově efektivní tisk s vhodný i pro vnější vystavení a reprodukování grafiky a typografie.