Tonery a náplně

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Kancelář a škola
IT a Elektronika
Akce a slevy

Canon i-SENSYS MF633Cdw

Vykon, kvalita tisku a komfortní ovládaní

Hledáte výkonnou multifunkci, která vám nabídne 4 funkce v jednom zařízení a navíc bude tisknout barevně laserovou technologií? Přesně takový je model Canon i-SENSYS MF633Cdw. Tiskne ve vysoké kvalitě a díky velkému dotykovému displeji je ovládání komfortní.

 

Stručná charakteristika

Technologie tisku: laserová barevná
Použití firma/ domácnost: domácnost, firma
Rozhraní tiskárny: USB/ LAN/ Wi-Fi
Funkce tiskárna/ multifunkce: multifunkce - tisk/ kopírování/ skenování/ Fax/ AirPrint
Maximální formát tisku: A4
Automatický oboustranný tisk: ano
Displej: ano

Rozměry a hmotnost

Šířka: 451 mm
Hloubka: 460 mm
Výška: 400 mm
Hmotnost: 6 kg

 

Design

Moderní design v kombinaci dvou barev přidává zařízení na eleganci. Velikostí se multifunkce hodí spíše do kanceláře, ale i v domácnosti pro ni najdete místo a elegantním designem oživí i domácí pracovnu. Pro její robustnější vzhled jí však budete muset vyčlenit trochu více místa. Ovládání je pohodlné díky velkému dotykovému displeji s úhlopříčkou 12,7 cm, který je na čelní straně s možností sklopení v určitém úhlu. Velmi snadnej přístup je také k vstupnímu zásobníku papíru vpředu dole a k hostitelskému USB, které je na levé přední straně. Celkový design je příjemný a uspořádání praktické, což přispívá ke komfortní obsluze zařízení.

 

Bohaté funkce

Multifunkce Canon i-SENSYS MF633Cdw nabízí 4 funkce v jednom zařízení. Kromě barevného tisku laserovou technologií využijete i kopírování, skenování a fax. Nechybí automatický oboustranný tisk a automatický podavač (ADF) na 50 listů. Vstupní zásobník má kapacitu 150 listů v maximálním formátu A4. Zásluhou dotykového displeje se uživatel rychle dostane k požadovaným funkcím. Plusem je i možnost nastavení uživatelské rozhraní podle potřeby tak, aby se uživatel dostal co nejrychleji k nejvíce používaným funkcím. Nechybí možnost až 281 rychlých voleb, skupinové volby a trvalé zálohování paměti Faxu. Konektivita tohoto zařízení je bohatá. Kromě klasického propojení USB kabelem, obsahuje i možnost připojení pomocí ethernet kabelu do LAN sítě a podporu pro bezdrátové připojení. Díky Wi-Fi jsou možnosti rozšířeny taky o tisk z mobilního zařízení.

Rychlost a vysoká kvalita tisku

Tento model tiskne ve vysoké kvalitě laserovou technologií v rozlišení tisku 1 200 x 1 200 Dpi. Za minutu vytiskne 18 stran v černobílém nebo barevném režimu. Oboustranně vytiskne 11 stran za minutu. První výtisk spravuje při černobílém tisku za 10,9 sekund a barevně přibližně za 12 sekund. Integrovaným skenerem můžete skenovat do emailu, do souborů PDF, TIFF, JPG a nechybí ani skenování přímo na USB klíč. Pomocí nástroje MF Scan Utility nebo Canon Print můžete využít i skenování do Cloudu. Kvalita tisku je na profesionální úrovni v obou nabízených režimech, černobílém i barevném. Se skenovaním je to o malinko horší, ale kvalita je stále na dobré úrovni.

 

Plusy tiskárny

- moderní design
- komfortní ovládání
- vysoká kvalita tisku
- 4 v 1 (tisk, skenování, kopírování, fax)
- bohatá konektivita připojení
- široké možnosti nastavení
- přehledný dotykový 12,7 cm displej
- bezpečná tisk na PIN kód
- USB hostitel
- duplex
- ADF

Mínusy tiskárny

- vyšší cena originálních náplní
- boční podavač jen na 1 list
- trochu složitější nastavení zařízení, jako síťová tiskárna

 

Náplně do tiskárny

Do této multifunkce jdou samostatné standardní i velkokapacitní tonery. Kapacita standardního černého toneru s označením Toner Canon 045BK (black) je 1 400 stran. S velkokapacitní tonerovou kazetou Toner Canon 045H (black) je to 2 800 stran (5% pokrytí). Barevné standardní tonery (cyan 045C, magenta 045M, yellow 045Y) mají kapacitu 1 300 stran a velkokapacitní verze mají vytíženost 2 200 stran. Pro tento model jsou k dispozici i alternativní tonery plně kompatibilní, které jsou za nižší cenu a ušetří vám nemalé náklady na tisk.

Zhodnocení

Multifunkce Canon i-SENSYS MF633Cdw je výborným zařízením do menší nebo středně velké firmy, kde se vyžaduje tisk ve vysoké kvalitě s náročnějším vytížením. Největším plusem je rychlé nastavení tisku dle požadavků firmy a díky rychlým volbám pohodlné ovládání bez ztráty času. Pokud byste se rozhodli pro tento model do domácí kanceláře třeba zvážit velikost zařízení a využití její produktivity. Tento model není pro občasnej tisk a jeho potenciál by nebyl naplno využit. Co se týče hlučnosti je na velmi dobré úrovni a patří k těm tišším zařízením.

Tip pro vás, který vám sníží náklady

Nižší náklady na tisk se zachováním vysoké kvality tisku, dosáhnete používáním alternativních tonerových kazet. Náš tip jsou značkové tonery TonerDepot, které jsou testovány a splňují mezinárodně standardy. Dosahují mimořádné kvality tisku, která je shodná s originálními tonery se stejnou kapacitou.