Tonery a náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Modelová řada náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Kancelář a škola

Canon i-Sensys LBP722Cdw

Pokud hledáte laserovou jednoúčelovou tiskárnu, která je rychlá a produkuje kvalitní černobílé a barevné výtisky, pak je tipem Canon i-SENSYS LBP722Cdw s velmi dobrou rychlostí tisku první strany již za 5,3 vteřiny. Díky kompaktnímu designu nezabere model Canon i-SENSYS LBP722Cdw formátu A4 ve vaší firemní nebo domácí kanceláři příliš mnoho místa.

 

Stručná charakteristika

Technologie tisku: laserová barevná

Použití firma/ domácnost : malá, středně velká kancelář, Home Office

Rozhraní tiskárny: USB/ Wi-Fi

Mobilní konektivita: AirPrint/ Google Cloud Print/ Mopria

Funkce tiskárna/ multifunkce: multifunkce - tisk

Maximální formát tisku: A4

Automatický oboustranný tisk: ano

Displej: ano

 

Rozměry a hmotnost

Šířka: 458 mm

Hloubka: 464 mm

Výška: 388 mm

Hmotnost: 29 kg

 

Minimalistický design v kompaktní velikosti

Jednoúčelová tiskárna Canon i-Sensys LBP722Cdw má příjemný minimalistický design s jemně zaoblenými hranami. Zařízení má čtvercový půdorys a kompaktní rozměry. Díky stabilní konstrukci a provedení z pevných plastů pracuje spolehlivě i v náročném provozu. Horní část tiskárny je vyhrazena pro výstup papíru (200 listů lícem stranou dolů) a ovládací panel. Na něm se nachází 5řádkový LCD displej, ovládací tlačítka a numerická klávesnice. Displej lze vyklopit v mírném úhlu. Celá horní část je odlišena tmavým plastem, zatímco tělo tiskárny je v bílém provedení. Na čelní straně se nachází logo výrobce a tlačítko pro zapnutí a vypnutí. Přední strana je předělena na část s otevíracím krytem za kterým jsou 4 samostatné tonerové kazety a spodní šuplíkový zásobník pro vstup papíru A4 s kapacitou 500 archů. Na pravé straně najdete hostitelský USB port pro přímý tisk z USB klíče a část vyhrazenou pro 100 listový víceúčelový zásobník s manuálním podáváním ( obálky a jiná volitelná média). Na pravé straně se nachází otevírací kryt pro přístup k zaseknutému papíru. Na zadní straně jsou porty pro zapojení do sítě, USB port pro připojení k PC. Tovární zpracování je kvalitní.

 

Funkce tisku

Jelikož se jedná o jednoúčelové zařízení s primární funkcí tisku, žádné funkce pro kopírování a skenování nahledejte. Tiskárna tiskne z několika zdrojů podle připojení. Můžete využívat monochromatický a barevný tisk z PC, notebooku připojeného pomocí pevného USB kabelu. Zařízení podporuje bezdrátový tisk pomocí Wi-Fi a rychlý tisk z mobilních zařízení. Kromě toho můžete využívat tisk čárových kódů (vyžaduje příslušenství pro tisk čárových kódů D1), NFC technologií, AirPrint, Mopria certifikaci pro Android, doplněk Canon Print Service Plug-in a aplikaci Canon Print Business. Model Canon i-Sensys LBP722Cdw tiskne oboustranně s funkcí automatického oboustranného tisku a nechybí ani funkce zabezpečeného tisku.

 

Rychlost a kvalita tisku

Tiskárna tiskne v rozlišení 1200 x 1200 Dpi v monochromatickém i barevném režimu. Za minutu vytiskne 38 stran A4 černobíle nebo barevně. Maximální měsíční zatížení je 80 000 stran měsíčně a doporučený měsíční objem tisku 2 000 až 7 500 stran. K rychlosti tisku přispívá 2jádrový procesor s frekvencí 1 Ghz a RAM paměť 2 GB. Kvalita tisku je na velmi dobré úrovni a sytost barev i ostrost je velmi dobrá.

 

Plusy tiskárny

- kvalitní tovární zpracování

- příjemný design

- stabilní konstrukce

- rychlost a kvalita tisku

- bezdrátová konektivita

- bezpečnostní funkce

- automatický oboustranný tisk

- tisk z USB

- podpora volitelného doplňujícího příslušenství

 

Minusy tiskárny

- jednoúčelové zařízení

- neobsahuje připojení do LAN sítě

 

Náplně do tiskárny

Tiskárna tiskne pomocí čtyř samostatných tonerových kazet s označením toner Canon 064 černý s vytěžením 6000 stran a barevné toner Canon 064 azurový, purpurový a žlutý s vytížením 5000 stran nebo velkokapacitní náplně s vytížením 10 400 stran barevné tonery a 13 400 stran černý toner.

Zhodnocení

Tento model je skvělým základním pro začínající malou firmu s perspektivou rozšiřování zařízení příslušenstvím. Tiskárna je dostatečně rychlá a spolehlivá se snadným ovládáním a správou bezpečnostnostních funkcí. Ze základní veze 550 listů papíru se dokážete dostat se třemi přídavnými zásobníky, až na 1 650 listů papíru na vstupu plus 100 listů víceúčelový zásobník. Vytížení toneru si můžete zvýšit používáním velkokapacitních tonerových kazet. S tím, jak bude růst vaše firma můžete přizpůsobit i vaši tiskárnu pro větší objem tisku.