Kancelář

Brother PT-D800W originální tiskárna štítků

Hledáme zajímavé atypické tiskárny

Brother PT-D800W originální tiskárna štítků

Tiskárna Brother PT-D800W tiskne texty, čárové kódy, obrázky a loga na laminované, odolné štítky vhodné do interiérů i exteriérů. K dispozici je software výrobce a aplikace pro tvorbu štítků. Díky široké škále barevných kombinací a šířek pásků až do 36 mm, skoro bezokrajovému tisku, vysoké rychlosti tisku a vysokému rozlišení je tato tiskárna ideální pro označování kabelů, pro použití v oblasti správy a údržby majetku, archivace dokumentů. Návrh a tisk štítků lze provést dvěma způsoby a to prostřednictvím USB nebo Wi-Fi ze smartphonů s operačním systémem iOS a Android.

 

Specifické vlastnosti

- tisk štítků do šířky 36 mm

- délka štítků 5 - 999 mm

- vertikální, zrcadlový, inverzní tisk

- rozlišení 360 Dpi a rychlost tisku 60 mm/s

- profesionální oddělitelná klávesnice a podsvícený LCD displej

- množství šablon

- možnost návrhu štítků a tisku z PC/Mac a mobilních zařízení prostřednictvím WiFi

- automatický a poloviční odstřih pásky

- originální design

 

Rozměry a hmotnost

Šířka: 337 mm

Hloubka: 173 mm

Výška: 188 mm

Hmotnost: 3,4 kg

Zajímavý design

Modely tiskáren štítků se většinou podobají jedna druhé. Svým designem se tento model značně odlišuje od ostatních. Připomíná vzhledem spíše kufřík na nářadí, než tiskárnu. Obdélníkový tvar zařízení s jemně zaoblenými hranami je doplněn držadlo pro přenášení. Horní část obsahuje odnímatelnou QWERTY klávesnici s integrovaným podsvíceným LCD displejem. Klávesnici po vysunutí z horní části můžete položit na stůl k tiskárně a propojit ji krátkým USB kabelem. Na přední straně zařízení se nachází slot pro výstup tisku, ovládací tlačítka a stavové LED diody baterie. Po oddělení klávesnice a otevření se dostanete k prostoru, kam se vkládá páska s laminovanými štítky a inkoustová kazeta s páskou. Tiskárnu můžete zapojit pomocí adaptéru do elektrické sítě nebo využívat vyjímatelnou lithium baterii, která se vkládá zespodu do zařízení.

 

                      

 

Rychlé a efektivní štítkování

Model Brother PT-D800W dokáže tisknout štítky šířky 3,5 mm až 36 mm, s výškou tisku až 32 mm. Znamená to tedy, skoro bezokrajový tisk, čímž minimalizuje nevyužité okraje štítku. Ve srovnání s ostatními tiskárnami štítků je rychlost tisku mnohem vyšší až 60 mm/s. Pokročilý ořezávač s funkcí jednoduchého odlepení zajišťuje vytištění množství štítků na kontinuální pásku, které jsou snadno oddělitelné a vytištěné ve správném pořadí.

 

Kompatibilní profi software pro tvorbu štítků (Windows PC a Mac)

Unikátní software P-touch Editor pro tvorbu a tisk štítků lze použít v prostředí Windows i Macu. Disponuje pokročilými funkcemi, které jsou doménou spíše v dražších aplikacích, než jsou například. tisk průmyslových čárových kódů standardu 1D a 2D, import log a další grafiky. Navíc umožňuje použití fontů nainstalovaných v počítači, nebo připojení datových souborů Microsoft Excel nebo .csv souborů pro tisk velkého množství štítků z daty z těchto souborů.

Flexibilní konektivita

Tiskárna dokáže tisknout štítky ze chytrých telefonů a tabletů bez nutnosti připojení k PC prostřednictvím Wi-Fi Direct. Mobilní aplikace od společnosti Brother iPrint&Label, umožňuje bezdrátové připojení k tiskárně a snadnou tvorbu a tisk štítků přímo z mobilního zařízení. Mobilní aplikace Brother Cable Label Tool umožňuje návrh a tisk štítků pro širokou škálu označování. Můžete si vytvořit vlastní šablonu štítku na počítači a uložit do paměti přístroje. Na jednotlivých štítcích lze následně před tiskem ještě editovat text, takže lze vytisknout množství štítků stejného formátu, ale s různými texty. Na štítek lze nahrát i vlastní obrázky. firemní logo či speciální znaky bez použití PC.

 

Přenosné řešení pro tvorbu a tisk štítků

Díky velké, plnohodnotné klávesnici a integrovanému grafickému displeji lze na tiskárně PT-D800 tvořit a tisknout odolné štítky kdykoli a kdekoli. Zařízení disponuje vlastními šablonami, množstvím stylů a symbolů, pro štítky pro různorodé použití. Plusem je integrované držadlo, prostor pro náhradní kazety s pásky a AC adaptér, dobíjecí lithiumion baterie, ale i bateriová základna umožňují požít tiskárnu na jakémkoli místě.

Laminované štítky P-touch odolné v extrémních podmínkách

Brother P-touch laminované TZe pásky jsou složeny ze šesti vrstev materiálů, čehož výsledkem je ještě tenčí a extrémně pevný štítek. Tepelný přenos inkoustu je vložen mezi dvě ochranné vrstvy PET, které chrání text před vnějšími vlivy. otěrem, teplem, tekutinami, chemickými látkami. Tyto štítky vydrží i v extrémních podmínkách.

 

Plusy zařízení

- extra široké, víceřádkové štítky vyhovují různým průmyslovým použitím, včetně značení údržby/opravy/provozu (MRO)

- připojení k WiFi/mobilnímu zařízení a počítači – tiskněte z mobilního zařízení nebo z počítače pomocí aplikací Brother pro označování mobilních zařízení: Mobile Cable Label Tool, Mobile Transfer Express a iPrint&Label

- obsahuje 14 fontů, 99 rámů, 465 symbolů (včetně elektrických symbolů)

- tisk čárových kódů - 9 druhů

- tisk štítků od 3,5 mm až po extra široké 36 mm a až 17 řádků na štítek

- podpora Cable Label Wizard pro obrácené šablony štítků

- Odkazy na Excel pro tisk databáze

- flexibilní zdroj napájení, funguje s AC adaptérem (součást balení) nebo Li-ion baterií (volitelné)

 

Balení obsahuje

- zařízení

- 1x pásku TZE261 36mm black on white (8m)

- USB kabel

- AC adaptér

 

Příslušenství

- bateriová základna PA-BB-003

- náhradní baterie PA-BT-4000LI

- náhradní adaptér AD-9100ES (náhradní díl)

 

Tiskárna je vhodná tam, kde potřebujete velkoobjemový přenosný štítkovač s vysokým rozlišením. Tento zajímavý model má odnímatelnou, podsvícenou QWERTY klávesnici a je snadno přenosný pomocí rukojeti. Kvalitou, výkonem a designem jistě zaujme.