Tonery a náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Modelová řada náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Typ tiskárny nebo náplně

Modelová řada tiskárny

Modelová řada náplně

Kancelář a škola

Brother PT-D800W originální tiskárna štítků

Hledáme zajímavé atypické tiskárny

Brother PT-D800W originální tiskárna štítků

Tiskárna Brother PT-D800W tiskne texty, čárové kódy, obrázky a loga na laminované, odolné štítky vhodné do interiérů i exteriérů. K dispozici je software výrobce a aplikace pro tvorbu štítků. Díky široké škále barevných kombinací a šířek pásků až do 36 mm, skoro bezokrajovému tisku, vysoké rychlosti tisku a vysokému rozlišení je tato tiskárna ideální pro označování kabelů, pro použití v oblasti správy a údržby majetku, archivace dokumentů. Návrh a tisk štítků lze provést dvěma způsoby a to prostřednictvím USB nebo Wi-Fi ze smartphonů s operačním systémem iOS a Android.

 

Specifické vlastnosti

- tisk štítků do šířky 36 mm

- délka štítků 5 - 999 mm

- vertikální, zrcadlový, inverzní tisk

- rozlišení 360 Dpi a rychlost tisku 60 mm/s

- profesionální oddělitelná klávesnice a podsvícený LCD displej

- množství šablon

- možnost návrhu štítků a tisku z PC/Mac a mobilních zařízení prostřednictvím WiFi

- automatický a poloviční odstřih pásky

- originální design

 

Rozměry a hmotnost

Šířka: 337 mm

Hloubka: 173 mm

Výška: 188 mm

Hmotnost: 3,4 kg

Zajímavý design

Modely tiskáren štítků se většinou podobají jedna druhé. Svým designem se tento model značně odlišuje od ostatních. Připomíná vzhledem spíše kufřík na nářadí, než tiskárnu. Obdélníkový tvar zařízení s jemně zaoblenými hranami je doplněn držadlo pro přenášení. Horní část obsahuje odnímatelnou QWERTY klávesnici s integrovaným podsvíceným LCD displejem. Klávesnici po vysunutí z horní části můžete položit na stůl k tiskárně a propojit ji krátkým USB kabelem. Na přední straně zařízení se nachází slot pro výstup tisku, ovládací tlačítka a stavové LED diody baterie. Po oddělení klávesnice a otevření se dostanete k prostoru, kam se vkládá páska s laminovanými štítky a inkoustová kazeta s páskou. Tiskárnu můžete zapojit pomocí adaptéru do elektrické sítě nebo využívat vyjímatelnou lithium baterii, která se vkládá zespodu do zařízení.

 

                      

 

Rychlé a efektivní štítkování

Model Brother PT-D800W dokáže tisknout štítky šířky 3,5 mm až 36 mm, s výškou tisku až 32 mm. Znamená to tedy, skoro bezokrajový tisk, čímž minimalizuje nevyužité okraje štítku. Ve srovnání s ostatními tiskárnami štítků je rychlost tisku mnohem vyšší až 60 mm/s. Pokročilý ořezávač s funkcí jednoduchého odlepení zajišťuje vytištění množství štítků na kontinuální pásku, které jsou snadno oddělitelné a vytištěné ve správném pořadí.

 

Kompatibilní profi software pro tvorbu štítků (Windows PC a Mac)

Unikátní software P-touch Editor pro tvorbu a tisk štítků lze použít v prostředí Windows i Macu. Disponuje pokročilými funkcemi, které jsou doménou spíše v dražších aplikacích, než jsou například. tisk průmyslových čárových kódů standardu 1D a 2D, import log a další grafiky. Navíc umožňuje použití fontů nainstalovaných v počítači, nebo připojení datových souborů Microsoft Excel nebo .csv souborů pro tisk velkého množství štítků z daty z těchto souborů.

Flexibilní konektivita

Tiskárna dokáže tisknout štítky ze chytrých telefonů a tabletů bez nutnosti připojení k PC prostřednictvím Wi-Fi Direct. Mobilní aplikace od společnosti Brother iPrint&Label, umožňuje bezdrátové připojení k tiskárně a snadnou tvorbu a tisk štítků přímo z mobilního zařízení. Mobilní aplikace Brother Cable Label Tool umožňuje návrh a tisk štítků pro širokou škálu označování. Můžete si vytvořit vlastní šablonu štítku na počítači a uložit do paměti přístroje. Na jednotlivých štítcích lze následně před tiskem ještě editovat text, takže lze vytisknout množství štítků stejného formátu, ale s různými texty. Na štítek lze nahrát i vlastní obrázky. firemní logo či speciální znaky bez použití PC.

 

Přenosné řešení pro tvorbu a tisk štítků

Díky velké, plnohodnotné klávesnici a integrovanému grafickému displeji lze na tiskárně PT-D800 tvořit a tisknout odolné štítky kdykoli a kdekoli. Zařízení disponuje vlastními šablonami, množstvím stylů a symbolů, pro štítky pro různorodé použití. Plusem je integrované držadlo, prostor pro náhradní kazety s pásky a AC adaptér, dobíjecí lithiumion baterie, ale i bateriová základna umožňují požít tiskárnu na jakémkoli místě.

Laminované štítky P-touch odolné v extrémních podmínkách

Brother P-touch laminované TZe pásky jsou složeny ze šesti vrstev materiálů, čehož výsledkem je ještě tenčí a extrémně pevný štítek. Tepelný přenos inkoustu je vložen mezi dvě ochranné vrstvy PET, které chrání text před vnějšími vlivy. otěrem, teplem, tekutinami, chemickými látkami. Tyto štítky vydrží i v extrémních podmínkách.

 

Plusy zařízení

- extra široké, víceřádkové štítky vyhovují různým průmyslovým použitím, včetně značení údržby/opravy/provozu (MRO)

- připojení k WiFi/mobilnímu zařízení a počítači – tiskněte z mobilního zařízení nebo z počítače pomocí aplikací Brother pro označování mobilních zařízení: Mobile Cable Label Tool, Mobile Transfer Express a iPrint&Label

- obsahuje 14 fontů, 99 rámů, 465 symbolů (včetně elektrických symbolů)

- tisk čárových kódů - 9 druhů

- tisk štítků od 3,5 mm až po extra široké 36 mm a až 17 řádků na štítek

- podpora Cable Label Wizard pro obrácené šablony štítků

- Odkazy na Excel pro tisk databáze

- flexibilní zdroj napájení, funguje s AC adaptérem (součást balení) nebo Li-ion baterií (volitelné)

 

Balení obsahuje

- zařízení

- 1x pásku TZE261 36mm black on white (8m)

- USB kabel

- AC adaptér

 

Příslušenství

- bateriová základna PA-BB-003

- náhradní baterie PA-BT-4000LI

- náhradní adaptér AD-9100ES (náhradní díl)

 

Tiskárna je vhodná tam, kde potřebujete velkoobjemový přenosný štítkovač s vysokým rozlišením. Tento zajímavý model má odnímatelnou, podsvícenou QWERTY klávesnici a je snadno přenosný pomocí rukojeti. Kvalitou, výkonem a designem jistě zaujme.