Tonery a náplně

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Kancelář a škola
IT a Elektronika
Akce a slevy

Brother MFC-J4335DW

Univerzální tiskárna Brother MFC-J4335DW je vhodná pro tisk, kopírování, skenování a fax do malé kanceláře, domácnosti nebo pro Home Office. Nabízí 4 funkce tisku v jednom kompaktním zařízení, výborný výkon a rychlost s nízkými náklady na výtisk. Tento model je rozumnou volbou, pokud hledáte zařízení v dobrém poměru výkonu, kvality a ceny.

 

Stručná charakteristika

Technologie tisku: inkoustová barevná

Použití firma/ domácnost : malá kancelář, domácnost, Home Office

Rozhraní tiskárny: USB/ Wi-Fi/ Wi-Fi Direct

Mobilní konektivita: AirPrint/ Brother Mobile Connect/ Mopria

Funkce tiskárna/ multifunkce: multifunkce - tisk/ kopírování/ skenování/ fax

Maximální formát tisku: A4

Automatický oboustranný tisk: ano

Displej: ano

 

Rozměry a hmotnost

Šířka: 435 mm

Hloubka: 242 mm

Výška: 180 mm

Hmotnost: 8,8 kg

Design v kompaktní velikosti

Multifunkci díky kompaktním rozměrům umístíte také v malé kanceláři nebo v domácnosti do menšího pracovního prostoru. V bílošedém barevném provedení působí moderně a svěže. Horní část patří plochému skeneru s automatickým podavačem dokumentů. Na čelní straně si všimnete ovládacího panelu s naklápěním v určitém úhlu. Nachází se na něm malý 1,8“ LCD displej a ovládací tlačítka. Ty jsou rozděleny na základní tlačítka, kruhové ovládací tlačítko a numerickou klávesnici. Na pravé straně se nachází zásobník inkoustu pro čtyři samostatné inkoustové kazety. Pod ovládacím panelem je vysouvací lišta pro výstup tisku. Spodní část patří vysouvacímu vstupnímu zásobníku papíru s kapacitou 150 archů. Zpracování, jak jsme již zvyklí u tiskáren Brother je velmi kvalitní. Konstrukce je stabilní a plasty pevné. Tovární zpracování je na velmi dobré úrovni ak dobré ergonomii přispívají jemně zaoblené hrany a dobře rozmístí ovládacích prvků a přístupu ke spotřebnímu materiálu.

 

zdroj foto: brother

Funkce All-in-One

Univerzálnost tohoto modelu spočívá ve čtyřech plnohodnotných funkcích pro barevný tisk, kopírování, skenování a fax. Tiskárna podporuje automatický oboustranný tisk a automatický podavač dokumentů pro 20 archů s omezením na jednostranné skenování. Brother MFC-J4335DW vám dává na výběr připojení k jednomu počítači přes USB nebo Wi-Fi Direct, nebo připojení přes síť pomocí Wi-Fi. Chcete-li využívat funkce připojení k webu pro tisk a skenování z Disku Google, Dropbox, Box, One Drive a dalších online služeb, musíte použít připojení Wi-Fi k síti připojené k internetu. Podle specifikace výrobce Brother tiskárna podporuje asistentku Alexa. Na různých fórech si uživatelé stěžují, že není dostupný návod, jak to nastavit a proto je podpora pro tento model sporná.

Rychlost a kvalita tisku

Multifunkce Brother MFC-J4335DW tiskne v rozlišení 4 800 x 1 200 Dpi rychlostí 19 str./min. při barevném tisku a 20 str./min. u černobílého tisku, což jsou vyšší hodnocení než u většiny inkoustových AIO v podobné cenové třídě. Kvalita výstupu je více než přijatelná pro většinu domácích nebo firemních použití. Text byl dostatečně ostrý, ale při zvolení menšího písma to už může být problém. Grafickým dokumentům se dařilo lépe, vycházeli z tiskárny s rovnoměrnými výplněmi a poutavými barvami. Fotografie na doporučeném papíře měly dobrou spotřebitelskou kvalitu. Doporučený měsíční objem tisku je 250 2 000 stran a maximální doporučené zatížení je 30 000 stran tisku.

 

Plusy tiskárny

- kompaktní velikost

- ergonomický design

- funkce 4 v 1

- rychlost a kvalita tisku

- bezdrátová konektivita

- automatický podavač dokumentů ADF

- automatický oboustranný tisk

- jednoduché ovládání

- nízké náklady na tisk

 

Minusy tiskárny

- ADF nepodporuje oboustranné skenování

- kvalita textu při malé velikosti písma

- neobsahuje USB host

- malý displej

- malá kapacita papíru na vstupu

Náplně do tiskárny

Tiskárna používá k tisku čtyři samostatné barevné inkoustové kazety s označením Brother LC426BK (3 000 stran), LC426C, LC426M a LC426Y (1 500 stran). Kromě standardní velikosti můžete pro tento model používat i velkokapacitní náplně XL s vytížeností 6 000 stran pro černý inkoust a 5 000 stran pro barevné inkousty.

 

zdroj foto: brother

Zhodnocení na závěr

Brother MFC-J4335DW nabízí výjimečnou rychlost a možnosti pro celkové náklady na vlastnictví. Za rozumnou cenu získáte kompaktní zařízení s příjemným designem, jednoduché ovládání pomocí velkorysého ovládacího panelu, bezdrátová konektivita a podpora tisku z mobilních zařízení – to vše spolu pro tisk, kopírování, skenování a fax v jednom balíčku. Zamrzí malý displej, nízká kapacita papíru na vstupu a ADF bez podpory oboustranného skenování.