Tonery a náplně

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Kancelář a škola
IT a Elektronika
Akce a slevy

Trendy softvéru pro správu tisku v roce 2024

Software pro správu tisku je obrovský trh a rychle roste. Očekává se, že trh bude v následujících sedmi letech růst CAGR o 18,4% a do roku 2031 se pravděpodobně stane trhem v hodnotě 6,3 miliardy dolarů. Jelikož trendy správy tisku se posouvají směrem k efektivitě, zabezpečení a odpovědnosti vůči životnímu prostředí, je snadné vidět důvody takového růstu.

Trendy zprávy tisku 2024

Správa tisku ovlivňuje každý aspekt podnikání a může mít dominový efekt v mnoha odděleních, díky čemuž jsou současné trendy odrazem větších trendů na pracovišti. Toto jsou hlavní trendy, které přicházejí do správy tisku v roce 2024.

Řešení správy tisku s transparentními udržitelnými možnostmi tisku

Zákazníci požadují lepší přehled o vlivu svého tiskového prostředí a dodavatelů tisku na životní prostředí. Přibližně 70 % organizací tvrdí, že je důležité, aby jejich dodavatel tisku poskytoval celou řadu udržitelných produktů a služeb, a 69 % si myslí, že je důležité, aby dodavatelé tisku ukázali, že snižují svůj vlastní vliv na životní prostředí.

Umělá inteligence zefektivní řešení správy tisku

Jelikož AI (umělá inteligence) pokračuje v revoluci v technologiích, může z toho profitovat i trh správy tisku. Software pro správu tisku může kromě mnoha dalších výhod implementovat řešení AI pro snížení prostojů, optimalizaci tiskových pracovních postupů, předpovídání potřeb údržby a rychlejší zjišťování narušení zabezpečení.

Uživatelé budou očekávat vysokou dostupnost, flexibilitu a škálovatelnost v Cloudu

Podniky vyvíjejí způsoby, jak se stát agilnějšími a zároveň snížit náklady (finanční i environmentální) v porovnání s provozem lokálního prostředí. Kromě snížení nákladů a zlepšení agilnosti jsou Cloudové organizace lépe připraveny na pokročilé kybernetické útoky prostřednictvím optimalizovaného dodržování předpisů a zabezpečení údajů.

Přechod na Cloudová řešení jde ruku v ruce s dalším trendem: očekává se, že mezinárodní služební cesty a osobní akce se v roce 2024 zvýší. Rostoucí množství cestování znamená, že lidé budou tlačit nejen více z práce, ale budou tlačit také více z různých míst mimo pracoviště. Pokud se plánujete zúčastnit akcí v odvětví a zároveň zůstat připojeni k práci, budete muset být připraveni na flexibilní a zabezpečená tisková řešení.

Zabezpečení tisku se nadále stává vysokou prioritou

Řešení správy tisku nadále zvyšují svou důvěryhodnost, pokud jde o ochranu údajů a prevenci krádeže. Dělají to poskytováním bezpečnostních funkcí, jako je tisk tahem a integrace s IdP . Zákazníci, kteří hledají zabezpečený tisk, by si měli naplánovat využití řešení, která dodržují bezpečnostní rámce SOC nebo ISO.

Návrat do kanceláře push = Více tisku

Neuvěřitelných 90% společností plánuje implementovat politiky návratu do kanceláří do konce roku 2024. To znamená, že více lidí bude tisknout v kanceláři, což stojí více peněz na pokrytí zvýšeného využívání zdrojů. Pokud vaše organizace přesouvá zaměstnance zpět do kanceláře, možná budete chtít začít hledat řešení, které omezuje objemy tisku a udržuje náklady na tisk pod kontrolou.

Jednoduchá uživatelská zkušenost se stane prioritou

Změna je náročná. Klíčová je implementace tiskového řešení, které nevyžaduje, aby uživatelé přeskakovali obruče. Křivka učení pro IT by měla být také minimální. Pokud má váš software pro správu tisku lepší uživatelskou zkušenost, vaši zaměstnanci s větší pravděpodobností přijmou řešení rychleji při zachování nebo zvýšení produktivity. 

Udržitelnost a ekologický tisk budou nezpochybnitelné

Udržitelnost je také hlavním faktorem, který ovlivňuje trendy tisku. Správa tisku je klíčovým způsobem, jak snížit množství papírového odpadu a chránit životní prostředí; Je to však stejně důležité pro podnikání. Podle Brand Times bude udržitelnost klíčovou hnací silou růstu v roce 2024, protože významně ovlivní zisková centra, řízení zúčastněných stran a podíl na trhu.

Jelikož udržitelnost nabývá na důležitosti, software pro správu tisku bude obsahovat více funkcí na podporu ekologicky zodpovědného tisku. To může zahrnovat:

Tisk v ekologickém režimu

Zavedení dalších nastavení pro snížení spotřeby energie.

Sledování uhlíkové stopy

Nástroje, které umožňují organizacím měřit a snižovat svoji uhlíkovou stopu.

Bezpapírové iniciativy

Integrace se systémy správy dokumentů na podporu bezpapírových pracovních postupů. 

Jak se PrinterLogic připravuje na rok 2024

PrinterLogic je klíčem k nadčasové zprávě tisku pro rok 2024 a další roky. Nabízi řešení, které zjednodušuje tiskovou infrastrukturu a zároveň snižuje počet tisku o 90 %. Centralizovaná správa zvyšuje zabezpečení a efektivitu tiskových úloh a zároveň podporuje flexibilní, škálovatelný a bezpečný tisk.  

(PrinterLogic - pomáhá IT profesionálům eliminovat všechny tiskové servery a poskytovat vysoce dostupnou bezserverovou tiskovou infrastrukturu. S centrálně řízenou platformou přímého IP tisku umožňuje svým koncovým uživatelům mobilní tisk, tisk na tisk, tisk s bezpečným uvolněním a mnoho dalších pokročilých funkcí, které starší aplikace na zprávu tisku nedokážou poskytnout.) 

Zdroj: PrinterLogic