Tonery a náplně

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Typ tiskárny nebo kazety

Modelová řada tiskárny

Náplň modelové řady

Kancelář a škola
IT a Elektronika
Akce a slevy

Test malé multifunkce Canon MF226dn

Malá multifunkce Canon MF226dn

Multifunkční tiskárna z dílny ověřeného výrobce Canon, si svými kompaktními rozměry a moderním stylovým designem najde místo, jako efektivní zařízení v rušné kanceláří, ale i v domácnosti, kde se tiskne velký objem černobílého tisku. Zároveň nabízí kopírku, skener a dokonce i fax. Ideální řešení čtyř zařízení v jednom, za dostupnou cenu ve výborném poměru k vysoké kvalitě a výkonu.

Stručná charakteristika

Multifunkční laserová tiskárna / Černobílý tisk / A4 / USB / LAN / Duplex /

Design

Velice pěkná stylová multifunkční tiskárna z modelové řady i - SENSYS se hodí do rušné kanceláře s velkým objemem tisku. Příjemně zaoblené rohy oceníte při rychlé práci na tiskárně. Nestane se vám, že se zraníte a právě tento designový prvek má své opodstatnění, nejen kvůli vzhledu. Spodní vstupní zásobník na papír je decentně zasunutý, čímž šetří místo na pracovním stole. Jako plus můžeme zmínit i vyklápěcí ovládací panel s možností zaklopení. Dostatečně velký 6 -riadkový přehledný dotykový displej s tlačítky na panelu do celkového designu sympaticky zapadá. Po designové stránce, tato multifunkční tiskárna příjemně dotvoří pracovní prostředí kanceláře a díky stále kompaktním rozměrům i pracovní stůl ve studentské pokoji.

Funkce

Jelikož jde o multifunkční zařízení, tak kromě rychlého černobílého tisku laserovou technologií obsahuje i kopírku, kvalitní skener a fax. Tiskárna disponuje i možností zapojení do podnikové sítě pomocí kabelu LAN. Bohužel bezdrátové připojení pomocí Wi - Fi nemá. Zvládá automatický oboustranný tisk pro maximální formát tisku A4.

Rychlost a kvalita tisku

Co se týče kvality a rychlosti tisku, je tento model spolehlivý a rychlý pracant do každé kanceláře. Tisk první strany trvá 6 sekund a za minutu dokáže tato tiskárna vytisknout 27 stran. Vstupnímu zásobníku s kapacitou 250 listů + 1 ​​list pro ruční podávání sekunduje výstupní zásobník s kapacitou 100 listů.

Plusy tiskárny

+ Příjemný stylový design
+ Rychlost a kvalita tisku
+ Multifunkční zařízení (tiskárna, kopírka, skener a fax)
+ Duplex (automatický oboustranný tisk)
+ Dostatečně velký vstupní zásobník
+ Nízké náklady na černobílý tisk

Mínusy tiskárny

- pouze černobílý tisk
- neobsahuje Wi-Fi

Náplně do tiskárny

Originální tonerová kazeta

Tato tiskárna využívá pro tisk laserovou technologii a tak je samozřejmostí, že náplní se stává tonerová kazeta. Pro tento model je to originální tonerová kazeta s označením CRG-737 s kapacitou 2 400 stran.

Premium TonerDepot značková tonerová kazeta

Pro snížení nákladů při velkém měsíčním objemu tisku můžete sáhnout i po alternativních náplních, kterými můžete ušetřit za toner až 70% nákladů. Velmi výhodnými a kvalitativně 100% shodnými k originálním tonerem jsou značkové tonerové kazety z řady Premium TonerDepot. O jejich velké oblibě svědčí spokojení zákazníci. Tyto tonerové kazety prošly přísným testům kvality samotným výrobcem.

Tonerová kazeta TonerDepot Premium CRG - 737 (černá)

V nabídce najdete cenově výhodně jedno, dvou, pět až deset balení těchto značkových tonerových kazet, které vám zajistí kvalitní tisk. Kvalita i kapacita odpovídá originálním kazetám.

Alternativní tonerová kazeta

Dalším výhodným řešením pro snížení nákladů jsou i alternativní tonerové kazety Canon CRG - 737, které jsou plně kompatibilní s multifunkční tiskárnou Canon MF 226dn a cenově bezkonkurenční s garancí kvality. Splňují všechny mezinárodní standardy a zajistí vám tak vysokou kvalitu tisku s co nejnižšími náklady. I tento produkt je v nabídce v balení jeden, dva, pět a deset ks tonerů.

Alternativní tonerová kazeta CRG - 737 (černá)

Tonerový prach

Pro šikovné máme pro tuto tiskárnu ještě jednu alternativu a tím je samostatný tonerový prach, kterým si naplníte prázdnou tonerovou kazetu.

Tonerový prach pro Canon CRG - 737

Zhodnocení

Tuto laserovou multifunkční tiskárnu jsme měli možnost testovat v plném provozu a jde o spolehlivé multifunkční zařízení s výbornými výsledky tisku. Jediné, co jí můžeme vytknout je trošku hlučnější chod a absence bezdrátového připojení. Ovládání je díky přehlednému panelu jednoduché a chválíme i dobu vytištění první strany. Výrobce udává maximální doporučené zatížení až 10 000 stran. I když jsme tlačili velký objem tisku na tuto hranici jsme se nedostali. Celkově však hodnotíme tento model velmi dobře.

Tip pro vás

Tato tiskárna obsahuje i režim úspory toneru a možnost rychlé a skupinové volby pro fax.