Kancelář a škola

Recenze: HP LaserJet Pro MFP M26nw

Kvalitní a dostupná laserová tiskárna s nízkými provozními náklady

Stručná charakteristika:

Multifunkční tiskárna / černobílá / A4 / LAN, USB, wifi / manuální oboustranný tisk /

HP LaserJet Pro MFP M26nw je multifunkční laserová tiskárna s přidanými funkcemi kopírování a skenování. Jedná a o spolehlivou tiskárnu v kompaktním designu, s kvalitními výsledky. Navíc vás potěší, že je to jedno z nejlevnějších kompaktních multifunkčních zařízení značky HP.

Rychlá a kvalitní tisk

S touto tiskárnou dosáhnete profesionální výsledky za nízkou cenu. Provozní náklady zařízení HP LaserJet Pro MFP M26nw patří k nejnižším v rámci kategorie multifunkčních zařízení značky HP. Výstupy tisku jsou na vysoké úrovni s ostrým písmem a sytou černou barvou textu.
Rozlišení tisku až do 600 x 600 dpi. Rychlost tisku se pohybuje až to 19 stran za minutu. Maximální doporučený měsíční objem tisku je 5000 stran. Ovládání je zajištěno pomocí kontrolního panelu s tlačítky a jednoduchým dvouřádkovým displejem. Rychle si tak nastavíte požadované úkoly.
Slabou stránkou tohoto zařízení je, že nepodporuje automatický oboustranný tisk. Tato funkce je zřejmě rezervována pro dražší zařízení. Oboustranný tisk je umožněna pouze ručně, tedy ručním otáčením listů papíru.

Stylové kompaktní provedení

Váha tohoto zařízení je 8 kg, což umožňuje flexibilní manipulaci se zařízením. Rozměry jsou 42 x 26,6 cm x 25,4 cm, takže nezabírá mnoho místa. Tiskárna si klidně můžete umístit na pracovní stůl, případně ji oceníte, pokud máte k dispozici nepříliš velké pracovní prostory.
Kompaktní design však neubírá této tiskárně na účelnosti. Zařízení HP LaserJet Pro MFP M26nw obsahuje vstupní zásobník na 150 listů papíru a výstupní zásobník pro 100 listů.
Maximální podporovaný formát tisku je A4. Umožňuje také tisk ve formátu obálky a pohlednice. Podporuje tisk na klasický kancelářský papír, obálky, fólie, etikety a pohlednice.
Tiskárna můžete začít používat hned po vybalení z krabice, protože její součástí je startovací předinstalován originální toner HP LaserJet, se kterým dosáhnete vždy nejlepší a naostrejšie výsledky tisku. Zařízení je tak připraveno okamžitě plnit vaše pracovní potřeby.

Možnosti připojení

Možnosti připojení tohoto multifunkčního zařízení HP LaserJet MFP M26nw umožňují vysokou flexibilitu práce. Zařízení podporuje kabelové připojení přes vysokorychlostní USB 2.0 a rychlé LAN připojení, a také bezdrátové připojení. Můžete tak jednoduše tisknout i z mobilních zařízení s operačním systémem Android (od verze 4.4 a novějších) nebo prostřednictvím Google Chrome. Tisk se dá také přímo z mobilu, nebo zasláním e-mailu přímo z vašeho smartphonu, tabletu nebo notebooku pomocí služby HP ePrint. Přínosnou funkcí je také skenování do e-mailu.

Laserové tonery HP

Na našem e-shopu najdete i laserové tonery HP pro vaši tiskárnu HP LaserJet Pro M26nw. Vyberte si z naší nabídky originálních, alternativních nebo prémiových tonerů HP:

Toner HP CF279A (79A), černá (black), alternativní

Tonerová kazeta TonerDepot pro HP CF279A (79A), černá (black), prémium

Toner HP CF279A (79A), dvojbalení, černá (black), alternativní

Tonerová kazeta TonerDepot pro HP CF279A (79A), dvojbalení, černá (black), prémium

Toner HP CF279A (79A), černá (black), originál

Toner HP CF279A (79A), päťbalenie, černá (black), alternativní

Tonerová kazeta TonerDepot pro HP CF279A (79A), päťbalenie, černá (black), prémium